Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seiken zegna userow VB


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Seiken zegna userow VB
Panowie przyszedl i na mnie czas by sie z Wami pozegnac , robie to na ogolnym dzile , bo i bylem tu modem i chyba wszyscy to miejsce odwiedzaja.
Niestety splot nieciekawych wydarzen spowodowal to ze dalszy moj udzial w tym forum jest niemozliwy.
Jakis wydarzen ? , mysle ze jestem wam winny wyjasnienie bo jest to zwiazane jak najbardziej z Vortalem Budo.
Pamietacie chyba wszyscy "Konusa" czyli noz VB , na zamowienie administratora tego forum czyli Darka Bresia ( Fiodora) wykonalem 25 sztuk nozy ) Fiodor zebral pieniadze od userow ( zaznaczam ze noze juz dawno byly u niego , o moja slodka naiwnosc ) ale jakosc nie spieszyl sie z ich przelaniem do mnie , po kilkunastu tygodniach dostalem czesc,niestety na druga wieksza ( jest to suma 1300 $) czekam do dzisiaj , a jest to juz chyba z pol roku.Zaznacze ze na calej teransakicji nic nie tracil , dostal darmowy noz ( puls jeden na konkurs , ktorego jednak nigdy nie zobaczyliscie) , odliczal kase za przesylki i transfer pieniedzy .
Ilosci obietnic Fiodora i kolejnych terminow wam nie podam , bo stracilem rachube , po pierwszych 10.
Za kazdym kolejnym razem Fiodor znikal ,a ja musialem mocno gimnastykowac by go zlapac czy tez na maila czy na telefon.Ostatni termin minol 20 grudnia , od tego czasu nasz admin ( a raczej juz wasz ) zakopal sie dokumetnie ( a wiem ze np. prowadzi zajecia w klubie) , przestal odpowiadac na cokolwiek , wlaczajac telefon .
Tak wiec zamykajac temat , pisanie na forum bedacym wlasnoscia faceta ( faceta ?) ktory mnie oszukal ( czytaj okradl ) pod plaszczykiem VB , bylo by smieszne i klasyfikowalo by mnie jako idiote.
Tak wiec , zegnam , byly to ciekawe 4 lata , i mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy ( wlaczajac w to Fiodora oczywiscie , bo tego bym sobie bardzo mocno zyczyl )

Seiken
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seiken zegna userow VB
Tak, moja wina że seiken czeka na pieniążki za konusy do tej pory jeszcze. Pozostaje mi przeprosić i uregulować płatności jak najszybciej, obojętnie jakie przyczyny tego były jest to ewidentnie moja wina.

posty przeniesione do archiwum za zgodą seikena
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024