Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

HMB
Moje pytanie kieruje przede wszytkim do Słoniaka ale jeśli ktoś posiada jakieś wierzytelne informacje to chętnie posłucham. Jakie są plusy i muniusy zażywania HMB i w jakich sytuacjach w ogóle je się zażywa ?
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
google wita, naprawde.. ale moge napisac, ze kolega testowal i stwierdzil, ze nie widzial jakiejs szczegolnej poprawy lub roznicy w stosunku do treningow "na czysto"
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
HMB, czyli betametylomaślan jest substancją o silnym działaniu antykatabolicznym. Nie jest to ani tani suplement, ani niezbędny. Raczej polecam go osobom zaawansowanym w okresach redukcyjnych. Chroni on tkankę mięśniową przed "spalaniem". Amatorom da niewiele. Osobiście stosowałem dużo ze względów zdrowotnych. Obecnie biorę głównie z przyzwyczajenia, bo jako endomorfik jestem prawie cały czas na redukcji :)
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
Może sięgnijmy po to skąd się wziął.
A więc podawano go w USA krowom transportowanym pomiędzy stanami aby nie traciły masy mięśniowej.
Ja uważam iż jest dobre do reganeracji a oprócz tego w małym stopniu redukuje tkankę tłuszczową.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
o matko ta historia mnie powaliła :)
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
lykalem to przez miesiac z kreatyna i efekciki byly widocznea sila poszla o jakies 15% a na masie 3 kg poszedlem.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
No Baca tak myśle ze to raczej nie od HMB ci tak masa poszła chyba raczej od kreatynki bo 3 kg w miesiac to chyba nieźle co ?? A o HMB słyszałem ze efekty są ale trzeba na nie poczekac była mowa o zazywaniu HMB przez jakies 6 miechów zeby efekty były widoczne . Ja biore HMB od tygodnia i nie nastawiam sie na szybkie efekty wrecz przeciwnie . A napisz jeszcze jak dawkowales i czy to było w płynie czy w kapsułkach ??
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
Hm... jak szukasz relatywnie szybkich efetków to możesz kupić stacka kreatynowego opartego najczęściej na jabłczanie kreatyny która ma tą przewagę nad monohydrantem kreatyny że nie zatrzymujes wody. Najleprze Stacki to Xpand Dynamize, Storm Universal czy nawet Knockaut Olimpa.
Co do HMB to nie należy się nastawiać na takie efekty jak daje kreatyna.
Co do wyboru to zależy kto co lubi. Kiedyś miałem w płynie ale ta forma jest uciążliwa. Uważam iż najleprze są w kapsułkach. Mam Olimpa.
Jak masz trening do południa to bieżesz na czczo. Ja mam około 17 tak więc biorę na pusty żołądek (mały posiłek jem o około 12) około 14:30, bo następny posiłek mam o 15:00. Następna tabletka po treningu, a potem przed snem. Następna na czczo rano bo to dzień nietrenignowy.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB

Hm... jak szukasz relatywnie szybkich efetków to możesz kupić stacka kreatynowego opartego najczęściej na jabłczanie kreatyny która ma tą przewagę nad monohydrantem kreatyny że nie zatrzymujes wody. Najleprze Stacki to Xpand Dynamize, Storm Universal czy nawet Knockaut Olimpa.

To są estry kreatyny. np w xpandzie jest ester jablczanu kreatyny. mniammm ;)
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
Tak masz rację w xpandzie jest ester etylowy.
Tu zestawienie większości stacków:
budo.net.pl/temat201814/
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
Oczywiście powyższym adresie trzeba w miejsce budo.net wpisać sdf
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
no tak. wiem bo na innych forach tez wiedzialem to. niestety na tym forum nie mozna dawac linkow do innych. a co do x pand to jadlem i jest po prostu niesamowity :-)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
Własnie interesuje mnie jak należy brac HMB w sumie na pudełku pisze żeby brac od 4-8 tabletek dziennie ale cos mi sie zdaje ze to tylko taki chwyt zeby pozerac tego jak najwiecej i nabijac kapse producentowi . Zreszta na wiekszosci stronek w necie pisze ze wystarczy 3-6 dziennie . No na pudełko nie napisali czy brac na pusty zoladek czy nie pisze "przed sniadaniem" wiec co moge zjesc tablete i do razu sniadanie po tym czy musze wstac wczesniej zjesc tabletke i poczekac troche az sie rozpusci ?? :? Ja biore w dni treningowe 2 przed sniadankiem jedna przed i po treningu i 2 na wieczor. W dni nie treningowe po jednej w tych samych porach . Co o tym powiecie ??
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB
Juz nie pamietam bo to bylo 4 lata temu ale chyba dwie tabletki po 750.ale jakies dziwne to bylo spod lady ale spoko koles mowil ze dobre,zadnych dolegliwosci ze strony organizmu nie odczowalem poza biegonka ale to podobno po kreatynce
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024