Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Jesli chodzi o płatność akurat uważam że sie niepotrzebnie Mirka czepiacie - ustalenie zasad płatności za treningi jest wewnętrzną sprawą klubu.
Pamiętam, że jak się zaczął post o Copacabanie też była sprawa hajsu i bodajże dar75 dosyć namolnie :wink: namawiał do wprowadzenia stawek "uśrednionych" za pojedynczy trening. Osoby które teraz jadą po Mirku wówczas bardzo stanowczo opowiedziały się za koncepcją opłaty miesięcznej. Główny argument był taki (w dużej mierze słuszny, moim zdaniem), że klub powinien mieć swoje stałe źródło przychodu bez względu na to czy trenujący w nim będą chorzy, zapracowani, a może będą testowali nową grę na Playstation przez 2 tygodnie :)

Nie zrozumcie mnie źle. Akurat ja, będąc na miejscu Mirka, być może odpuściłbym chłopakowi te 75 zeta, bo uważam że takie gesty są miłe oraz budują więź między klubem a ćwiczącymi. Natomiast nie podoba mi się to, że te same osoby krytykują Mirka za coś co w poście o Copie im nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie bo dar75 został trochę przytłoczony przez krytykę jego pomysłu .
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
w sumie nie trenuje bjj, ale u mnie jest tak:
-jak ktos ma to placi nawet jak byl 2 razy w ciagu miesiaca
-jak nie ma to nawet jak trenuje 5 razy w tygodniu to moze z Sensei sie dogadac i placi mniej...

kwestia podejscia...sekcja dla ludzi czy ludzie(czyt. kasa) dla sekcji... :roll: :roll: :roll:
pozdrawiam :D
  • 0

budo_kosiniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

w sumie nie trenuje bjj, ale u mnie jest tak:
-jak ktos ma to placi nawet jak byl 2 razy w ciagu miesiaca
-jak nie ma to nawet jak trenuje 5 razy w tygodniu to moze z Sensei sie dogadac i placi mniej...

kwestia podejscia...sekcja dla ludzi czy ludzie(czyt. kasa) dla sekcji... :roll: :roll: :roll:
pozdrawiam :D

no i takich ludzi powinno byc jak najwiecej, z drugiej strony wiadomo ze spora czesc nie robi tego dla idei :-)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
dżej zupelnie o czym innym napisales ale ok.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

Jesli chodzi o płatność akurat uważam że sie niepotrzebnie Mirka czepiacie - ustalenie zasad płatności za treningi jest wewnętrzną sprawą klubu.
Pamiętam, że jak się zaczął post o Copacabanie też była sprawa hajsu i bodajże dar75 dosyć namolnie :wink: namawiał do wprowadzenia stawek "uśrednionych" za pojedynczy trening. Osoby które teraz jadą po Mirku wówczas bardzo stanowczo opowiedziały się za koncepcją opłaty miesięcznej. Główny argument był taki (w dużej mierze słuszny, moim zdaniem), że klub powinien mieć swoje stałe źródło przychodu bez względu na to czy trenujący w nim będą chorzy, zapracowani, a może będą testowali nową grę na Playstation przez 2 tygodnie :)

Nie zrozumcie mnie źle. Akurat ja, będąc na miejscu Mirka, być może odpuściłbym chłopakowi te 75 zeta, bo uważam że takie gesty są miłe oraz budują więź między klubem a ćwiczącymi. Natomiast nie podoba mi się to, że te same osoby krytykują Mirka za coś co w poście o Copie im nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie bo dar75 został trochę przytłoczony przez krytykę jego pomysłu .

Celnie. :D
  • 0

budo_szymon_wydra
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
W związku z zaistniałą dyskusją chciałbym poprosić o podpowiedz, gdzie na Żoliborzu mogę zapisać się na naprawdę dobrą i godną polecenia sekcję Muay Thai lub MMA lub jakaś inną sztukę walki? Mam pod bokiem AWF, ale po większości opisów sądzę, że wybór sekcji MirkaO będzie niestety nienajlepszy. Chociaż może coś się zmieni w jego podejściu do treningów a tym samym w podejściu do trenujących.
Proszę o szybką odp. dzięki
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
MMA na Awfie poniedziałek, środa, piątek o 21. Przyjdz, zobacz, poćwicz i dopiero wtedy wydasz swoją opinie na ten temat, a nie sugeruj się mediami...media kłamią:)
  • 0

budo_ll_trener
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Kurcze ale mnie niektorzy zjechali :)
Panowie dobry towar obroni sie sam rynek to zweryfikuje, cieszcie sie ze w koncu w stolicy jest jakis wybor :D
Pozdrowiam.
P.S.
Chlopaki z Lomzy odezwijcie sie co do piatku ktory wam pasuje w styczniu :D
Radek Turek
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Śledziłem z zaciekawieniem ten wątek, lecz nie zabierałem głosu w dyskusji - w końcu rzekoma wojna pomiędzy klubami bjj w stolicy dotyczy właśnie Warszawki, i przede wszystkim mają tu do powiedzenia coś warszawiacy.

Szkoda jednak, że każdy praktycznie wiesza psy na Mirku, pomijając jakiekolwiek plusy jego dotychczasowej działalności. Jeśli natomiast ktoś staje w jego obronie to jest określany jako "obrońca uciśnionych i pokrzywdzonych", a przecież każdy może się wypowiadać jak chce - to dotyczy również samego Mirka.

Ze swojej strony chciałem dodać tylko tyle, że kiedyś spytałem Mirka o Radka Turka, którego bodajże widziałem/poznałem jakieś 4 lata temu w Toruniu, kiedy to Paweł Klimkiewicz otwierał tam sekcję Luta Livre/Vale Tudo. Przy mnie Mirek wypowiadał się na temat Radka bardzo dobrze, podkreślając jego umiejętności techniczne - co zresztą ma odzwierciedlenie w licznych sukcesach Radka. Zapewne jest wiele osób, które słyszały inaczej, no ale nie mnie to oceniać.

Ani mnie, ani mojego klubu Mirek nigdy nie oszukał. Dzięki niemu rozkręciliśmy bjj w Toruniu. Dużo się od niego uczymy. Dzięki niemu mamy dostęp do najlepszych instruktorów z Gracie Barra. Mirek ma świetnych ludzi w Warszawie, od których również można się baaaaardzo dużo dowiedzieć. Żałuję jedynie, że Mirek wdał się w tą pyskówkę na forum, ponieważ dla mnie nie musi on nikomu nic udowadniać. Należy on do tych osób, których nazwiska zawsze będą się kojarzyły z genezą bjj i mma w Polsce. Niezależnie od tego, jak ludzie postrzegają Mirka to on ciągle działa i ciągle ma swój wkład w rozwój bjj i mma w Polsce. Wkład inny, niż tylko pyskówki i objeżdżanie ludzi na forum, z czego są znane (i tylko z tego) inne osoby, reklamujące szumnie swoją przynależność do tego czy tamtego klubu, w Polsce czy poza jej granicami.
Podsumowując, chciałbym podkreślić, że GRACIE BARRA jest jedno, i każdy instruktor i zawodnik GB jest członkiem GRACIE BARRA - niezależnie czy jest z Mirkiem, czy nie.
Każdy reprezentuje Gracie Barra - SEM, M. Kiczela, Mirek, ja. I wszyscy inni zawodnicy ćwiczący pod szyldem GB. Czy nie lepiej skupić się na tym???

PAX. :D
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Wszyscy, ktorzy uwazaja, ze banda skurwysynow jedzie po biednym MirkuO, niech wroci na pierwsza strone i przeczyta pierwszy post.
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Żeby nie było: ja wcale nie twierdzę, że Mirek jest bez winy w tej całej dyskusji. I wcale nie jest taki "biedny", jak to określił mój przedmówca :twisted:

I nikt nie mówi o bandzie skurwysynów. Z tej, czy też z tamtej strony :)
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Jeszcze jedno: ten pierwszy post w tej dyskusji rzeczywiście był zupełnie nie na miejscu.
  • 0

budo_szymon_wydra
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Muszę przyznać, że ostatnio wiele się zmieniło na treningach u Mirka na awf-ie. I to na dobre. Byłem już na kilku treningach i wcale nie przypominają tych sprzed kilku miesięcy. Mam nadzieję panie Mirku, że będzie tak dalej. Oby tak dalej. Na pewno trenujący docenią to w jaki sposób podchodzi pan teraz do prowadzenia ćwiczeń.

Spodziewam się, że nie są to zmiany na krótki okres czasu, a treningi będą wyglądały conajmniej tak jak dzisiejszy:)

Powodzenia w dalszej pracy
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Uff, jak już ochłonąłem to widzę sprawę tak: co innego wypowiedzi Mirka na forum-poniżej krytyki, a co innego treningi u niego-ostatnio na Gwardii wiele się zmieniło na lepsze, jest brazylijczyk-świetny, są zajęcia dla początkujących-prowadzi Adam-super. Na treningach udzielają się Mirek i Paweł, podchodzą, poprawiają techniki, BJJ nie jest olewane-tak trzymać. Jak jeszcze dojdzie ten zapowiadany od miesięcy boks we wtoki i czwartki-będzie bomba.
Jeśli chodzi o porównanie z Copacabaną to na pewno sala jest 100 razy lepsza i umożliwiająca trening ogólnorozwojowy i konkretne rozgrzewki, nie ma sztywnych godzin, można przyjść na 19:30 i siedzieć do 21:30. Słowem-widać zbawienny wpływ konkurencji, jest dobrze, będzie jeszcze lepiej. W Copacabana za to są zapasy z najlepszym trenerem-Michałem Stanisławskim,
jest prawdziwy Tajski Boks, ale to wszystko nieźle kosztuje i sala jest zdecydowanie za mała.
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Gratuluje entuzjazmu ale doswiadczenie mi mowi, ze ta sielanka nie potrwa dlugo (choc nikomu zle nie zycze).
Jezeli chodzi o porownanie sali Copacabany i sali na Gwardii, to ta pierwsza jest moze i mniejsza, ale za to nie ma na niej milionow loniakow, a cwiczyc mozna w bialym gi, ktore daje sie potem doprac bez uzycia dwoch litrow plynu wybielajacego (nie podam marki, bo bede posadzony o nieuczciwy marketing, ale Dosia rzadzi). Z reszta kazdy, kto pociwczyl pare lat na Gwardii wie, ze bez dermatologa sie nie obejdzie. W Copacabanie jest czysto, a to z tej prostej przyczyny, ze nikt nie lazi w buciorach, a mata jest po kazdym treningu sprzatana (wiem, ze niektorzy starzy bywalcy Raclawickiej czytaja ze niedowierzaniem, ale to prawda!).
Poza tym nie chce byc zgorzknialy, ale to zainteresowanie Mirka O. uczniami jest tak zwana musztarda po obiedzie, bo gdyby dbal o nas w swoim czasie, to nie byloby koniecznosci otwierania nowego klubu. I poprawcie mnie, jesli sie myle, ale nie sadze, zeby ludzie ktorzy od Mirka odeszli mieli zamiar wracac.
Nasuwa sie jeszcze kilka pytan, nie przez zlosliwosc, ale przez ciekawosc podsycana doswiadczeniami z przeszlosci:
-czy osoby trenujace na Gwardii beda mogly startowac sobie w zawodach nie organizowanych przez Mirka?
-czy beda mogli brac udzial w seminariach innych klubow?
-czy beda czuli, ze nie chodzi tylko o ich hajc (oczywiscie nie ma sobie co mydlic oczu, kazdy klub, nawet taki prowadzony przez prawdziwego pasjonata, musi przynosic jakis dochod)
-czy beda mogly chodzic dziewczyny? (tak dla zasady, bo i tak niewiele kobiet lubi tarzac sie twarza po macie ze spoconymi kolesiami i zaklejac plastrem kalafiory).
Pisze o tym wszystkim tak rozwlekle, bo wydaje mi sie, ze cala dyskusja na temat konkurencji Copacabany i sekcji Mirjitsu zboczyla troche z toru. Stalo sie tak dzieki slynnemu postowi Mirka "TYLKO U NAS MISTRZ Z BRAZYLII ZA JEDYNE 75PLN" (swoja droga teks w stylu "ZER DLA SKNER"). Coraz wiecej osob pisze o pieniadzach, porownuje ceny i rozmiar sali, a przeciez nie o to chodzi!!!
Kuba zadbal o zorganizowanie sali (cieplej!!!), o ludzi, ktorych traktuje uprzejmie i po kolezensku, no i przede wszystkim o instruktora, ktorego sprowadzil na kilka czy kilkanascie miesiecy, jako pierwszy w Warszawie otwierajac sekcje, w ktorej wszystkie treningi prowadzi Brazylijczyk. Tymsamym powstala sekcja z prawdziwego zdarzenia, w ktorej dba sie o ludzi, o poziom, o sale i jej czystosc i w ktorej nie chodzi tylko o $$$.
Ale z tego co slychac na miescie, mamy dzieki temu konkurencje, na ktorej zyskuja cwiczacy. I to jest pozytywne.
  • 0

budo_mzd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
mam pytanie co w zwiazku z zaistniala sytuacja dzieje sie w filiach MMA Polska?? Bo tyle ich jest a nikt tu sie nie ujal z Mirkiem?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

mam pytanie co w zwiazku z zaistniala sytuacja dzieje sie w filiach MMA Polska?? Bo tyle ich jest a nikt tu sie nie ujal z Mirkiem?

A MMA Toruń?
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

mam pytanie co w zwiazku z zaistniala sytuacja dzieje sie w filiach MMA Polska?? Bo tyle ich jest a nikt tu sie nie ujal z Mirkiem?


A dlaczego prawie wszyscy zaawansowani, w tym wiekszosc najlepszych zawodnikow przeniosla sie do Copacabany? Z tego co sie orientuje u Mirka zostal Adam Pietruszko i Pawel Mistewicz (pozdrowienia dla nich obu, mam dla nich ogromna sympatie i duzy szacunek)? Czy na prawde ktos sadzi, za ludzie, ktorych pasja od kilku last jest BJJ, zmienili klub, bo w Copacabanie rozdawali koszulki? Przeciez na logike wszystko powinno przemawiac za MMA Polska: "Wieksza sala, lata doswiadczenia, super promocja cenowa"... a mimo to w Copacabanie pelno luda z niebieskimi pasami.
Moim zdaniem tak zwane "filie" GB (a wlasciwie MMA Polska), same chetnie dorzucilyby swoje trzy grosze do tematu, a nie robia tego, bo nie chca problemow (i oczywiscie nie mozna im miec tego za zle, bo w wielu miastach panuje nadal to co w Warszawce mielsmy do niedawna: monopol a la TPSA- wiekszosc narzeka, ale nie ma innej opcji). Choc mysle, ze to jest rowniez kwestia czasu.
Pzdr
  • 0

budo_kozet
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

mam pytanie co w zwiazku z zaistniala sytuacja dzieje sie w filiach MMA Polska?? Bo tyle ich jest a nikt tu sie nie ujal z Mirkiem?


Witam!!!

A może coś takiego jak, Polski Związek MMA ,mógłby w jakiś sposób ,w przyszłości,rególować tego rodzaju
:roll: "problemiki" :roll: Ale chyba to nie realne :?: nie nie,to tak się nie da :!: zresztą wszystkie polskie związki to niewypał :? no może z wyjątkiem SOLIDARNOŚCI, o której tak na całym Świecie głośno :P . No i nie bez powodu,bo polacy to przecież SOLIDARNY naród ,jak zresztą widać na tym forum. :lol: :lol: :lol:

Myślę(a zdarza mi się to ostatnio coraz rzadziej :cry: )że to wszystko wyjdzie w praniu.

Ja osobiście lubię was wszystkich :D

No i" najważniejsze" :)

Zapraszam na treningi Grapplingu i MMA ,na Ursynów ,potrzeba mi jeszcze 4-rech chłopa,albo kobiet ,cobym mógł opłacić salę za styczeń
:?

:?
Pozdrawiam !!
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Ja tez staram sie nie zywic negatywnych emocji do nikogo. Ciekaw jestem tylko, czy osoby cwiczace na Gwardii beda mogly oficjalnie chodzic do Ciebie na treningi. Bo jesli tak, to naprawde wiele sie zmienilo...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024