Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Chcesz zacząc trenowac MMA zapisz sie do klubu ktory wychował mistrzów MMA info o klubie valetudo.pl
nie trenuj w klubach które nie mają tradycji a chcą zarobic na niewiedzy trenujących przykładem jest Cocpacabana której własciciel powiedział do mnie że jest to taki sam biznes jak inne(do tej pory produkował ubrańia) i on na fali popularności MMA chce zarabiac pieniadze.
klub tego pana reklamuje się ze są zajęcia mma a tak naprawde niema trenera mma ani zajęc
mma. Jestem za zdrową konkurencją , podkreslam zdrową.M.Okninski[/i]
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Dość specyficzne podejście do zagadnienia. Zdrowa konkurencja?

To ja może udzielę darmowej lekcji. Należy zaprosić trenujących na trzy darmowe treningi, tak żeby mogli porównać i sami zdecydować gdzie lepiej ćwiczyć.

Publiczne opluwanie kogoś jadem nie tylko nie ma nic wspólnego ze zdrową konkurencją, ale też jest żałosne. Nie znam sprawy zbyt dobrze, ale mam dziwne przeczucie że Ci Copacabana nieźle namieszała w interesach, iś się obudził z ręką no ... wej rzeczywistości co jest dość bolesna.

Niestety, wygląda na to że skończyła się hegemonia, a zaczął wolny rynek.

Na zdrową konkurencję jak widać trzeba będzie jeszcze poczekać.

Wesołych Świąt 8)
AdamD
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
ech Mirek, Mirek - nie rób z siebie pieniacza, w tej konkurecji możesz wygrać tylko poprzez jakość treningów, nie przez kretyńskie kłótnie
Masz kurwa chłopie niemałe zasługi w promowaniu MMA i bjj w Polsce - trzymaj się tego i nie wdawaj w pyskówki, bo wyjdziesz niepotrzebnie na wrzaskliwego kogucika

a prowadzenie klubu MMA może być sposobem na zarabianie pieniędzy - ostatecznie Ty jesteś tego najlepszym przykładem
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

Chcesz zacząc trenowac MMA zapisz sie do klubu ktory wychował mistrzów MMA info o klubie valetudo.pl
nie trenuj w klubach które nie mają tradycji a chcą zarobic na niewiedzy trenujących przykładem jest Cocpacabana której własciciel powiedział do mnie że jest to taki sam biznes jak inne(do tej pory produkował ubrańia) i on na fali popularności MMA chce zarabiac pieniadze.
klub tego pana reklamuje się ze są zajęcia mma a tak naprawde niema trenera mma ani zajęc
mma. Jestem za zdrową konkurencją , podkreslam zdrową.M.Okninski[/i]


rozumiem że Pan MirekO jest filantropem...

8O 8O 8O 8O :roll: :roll: :roll:

Ja ze swojej strony moge tylko powiedzieć że chciałem trenować bjj i w copacabanie znalazłem to czego w szukałem w stu procentach. Byłem na treningu u pana mirkaO zanim przyjechał "jego" brazylijczyk i nie da się tego porównać z profesjonalizmem w copie. I przynajmniej czuje ze mnie ktos trenuje, a nie tworzę własną sztuke walki.
Niechciałem się do tej dyskusji wtracać, ale swoim ostatnim postem pan Mireko bardzo mocno przesadził i pojęcie nie zdrowej konkurencji pasuje raczej do niego :?
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
No i mial racje tak mowic, ze biznes jak zaden inny. A ze sprzedawac podkoszulki, ale na interesach sie zna i swoj biznes potrafi profesjonalnie poprawic. Pozatym to nie sprzedawca koszulek prowadzi treningi...

Ze zalozyciel Copacabany zarabia... niech zarabia jak najwiecej. Dlaczego ma nie zarabiac? Nikogo nie oklamuje, nikogo nie kupuje, o nikim zle nie mowi - robi swoje. W zyciu nie ma nic za darmo, a za jakosc trzeba placic.

Place -> wymagam. Jak narazie moje wymagania zostaly spelnione z duuuza nadwyzka.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
miras jestes oficjalnie wariatem roku, bardzo dobrze powiedzial taki biznes ze trzeba placic trenerom i oddawac hajs ktory sie komus wisi, a jakby do ciebie jeszcze nie dotarlo to 99% polskiego srodowiska mma i bjj w polsce ma cie w dupie.
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
dar75 napisał:
Masz kurwa chłopie niemałe zasługi w promowaniu MMA i bjj w Polsce

to jest fakt! , wreszcie zmusiłem konkurencję do potwierdzenia prawdy.
Nie chodzi mi o kłótnię tylko o to, że reklamuąc się kłamią nie mają trenera MMA ani treningów MMA.

POZDRAWIAM WESOŁYCH ŚWIĄT SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Mirosław Okniński
info: valetudo.pl
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
hmm ale ja tam cwicze BJJ a nie zadne MMA 8O O so chodzi?
  • 0

budo_filwit
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Pierwszy raz tu pisze, bo to co przeczytalem to jest naprawde zalosne. Co ten gosc pier... to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Kiedys zapisalem sie na gwardie na bjj - trenerzy przygotowywali sie do zawodow wiec ich po prostu nie bylo, Mirek sie non stop spoznial, albo nie przychodzil wogole. Nawet jak przyszedl to wszyscy biegali 45 minut bo on w tym czasie gadal przez komorke. Z perspektywy nowicjusza to byla CZYSTA STRATA CZASU. Mirek natomiast zawsze przyszedl punktualnie jak byl dzien placenia.
Przez wiekszosc czasu byly walki gdzie np. byl podzial wagowy - do < 80, > 80 kg i ja bedacy na drugim treningu mialem walczyc z jakims gosciem co trenuje np 2 lata nie znajac NAWET JEDNEJ TECHINIKI pozadnie.
To byla KPINA i strata czasu. O ile ktos nie byl fanatykiem tego sportu i nie siedzial na tej gwardii non- stop, nie uczyl sie technik od lepszych kolegow albo ze szkoleniowek to chodzenie tam nie mialo wogole zadnego sensu.
Mam w dupie czy Kuba szyje ubrania, sprzata kible albo jest pilotem mysliwca - wazne ze od zera stworzyl klub ktory dla mnie jest bez zadnego porownania lepszy niz gwardia. I nie chodzi tu nawet o SEMa - jest pozadek, a nie burdel, czysto a nie syf i podarte maty...

Jedyne co tam bylo dobrze zrobione to treningi z Michalem Stanislawskim, ale to tylko dzieki profesionalizmowi Stanislawskiego jako trenera, a nie dzieki Miroslawowi O.

Najlepiej zreszta widac jak wielu gosci ktorzy z koniecznosci cwiczyli na gwardii - tych najlepszych - dzis cwiczy w copacabanie.

Slyszalem ze na Gwardii sie teraz sporo zmienilo i poprawilo - i dobrze. Moze kiedys Kuba zacznie olewac wszystko, trenerzy pojada do domu, a mata bedzie w strzepach. Wtedy bedzie gdzie pojsc:)

Mysle jednak ze nawet wtedy Kuba nie znizylby sie do tego poziomu zeby wypisywac takie zlosliwe i zalosne brednie.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

Chcesz zacząc trenowac MMA zapisz sie do klubu ktory wychował mistrzów MMA info o klubie valetudo.pl
nie trenuj w klubach które nie mają tradycji a chcą zarobic na niewiedzy trenujących przykładem jest Cocpacabana której własciciel powiedział do mnie że jest to taki sam biznes jak inne(do tej pory produkował ubrańia) i on na fali popularności MMA chce zarabiac pieniadze.
klub tego pana reklamuje się ze są zajęcia mma a tak naprawde niema trenera mma ani zajęc
mma. Jestem za zdrową konkurencją , podkreslam zdrową.M.Okninski[/i]

Tonący brzytwy się chwyta...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

nie trenuj w klubach które nie mają tradycji a chcą zarobic na niewiedzy trenujących przykładem jest Cocpacabana


Ciekawe, ze na gwardii, gdy bylo juz wiadome, ze powstanie Copacabana, mowiles ze nie ma szans, zeby ten klub przynosil zyski, a Kuba bedzie musial do niego doplacac.
  • 0

budo_ryuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gotham City

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego

Ciekawe, ze na gwardii, gdy bylo juz wiadome, ze powstanie Copacabana, mowiles ze nie ma szans, zeby ten klub przynosil zyski, a Kuba bedzie musial do niego doplacac.


Pamiętam te zebrania, i gdy spytałem sie czy mogę chodzić tu i tu... coż usłyszałem NIE NIE... I gdy Mirek mówił że ten klub nie przetrwa miesiaca... Że nie będzie z kim się kulać... Że brazylijczyk będzie siedział tylko na solarium...

A teraz słyszymy ze Kuba nas tam zaciagnal bo dawal koszulki... ze daje nam znizki... Że dzwonil po wszystkich... (dziwny jest ten maketing mirkao)

Pozdrawiam i wesolych swiat :D
łukasz`eq
  • 0

budo_marcella
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Powiem szczerze panie mirku ze to co pan pisze jest tak przykre i zalosne ze az smieszne!!!
troszke przypomina mi to podstawowke typowo dzieciece zagrywki.
zamiast postarac sie cos zrobic gra pan nie czysto i przez to traci pan szacunek.
kurcze szkoda mi takich ludzi skoro nie potrafi pan sie pogodzic z przegrana to chyba w zlym miejscu pan pracuje.w sumie to tylko pana wina olewanie ludzi i nie traktowanie ich powaznie w koncu prowadzi do tego ze kazdy odwraca sie i idzie tam gdzie potraktuja go godnie!!!!
mam rade niech przestanie pan zachowywac sie jak 5 cio latek ktoremu sie zabralo zabawkii pogodzi sie z przegrana to niczyja tylko pana wina.
Kuba trzymam kciuki taka konkurencja to zadna konkurencja!!!!
pozostalym panom zycze wesolych swiat :) pozdrawiam
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Właściwie to nie powinienem komentować, bo wypowiedź Mirka jest poniżej krytyki. Następna taka wypowiedź powinna zostać bez jakiegokolwiek odezwu z naszej strony-żenada, bagno i metr mułu.
Ale jak już zacząłem to po kolei:
1. Mirek, boli cię coś? Zarzucasz w poście, że Copa reklamuje, że uczy MMA, a nie ma tam trenera MMA. Stary, na oficjalnej stronie valetudo.pl jet napisane, że odbywają się treningi boksu-nie ma trenera od boksu ("a teraz prawa-lewa"?). Nie masz już zapasów-na stronie są. Od wyjazdu trenara muay-thai nie było thaja-na stronie ciągle widnieje ("znowu lewa-prawa"). Jak przestałeś płacić chłopakom nie było też BJJ. Jak tu wygląda twoja wiarygodność?
2. Tak naprawdę olałeś porządnie sprawę. Sam prowadziłeś ostatnie treningi z jakiejś bliżej nieokreślonej sztuki walki, może to było twoim zdaniem prawdziwe MMA. Ludzie nie mieli prawa niczego się nauczyć-początkujący podstaw, a zaawansowani to już w ogóle ("pokulajcie się")
3. Wyciągasz na forum prywatną rozmowę z Kubą-chamstwo.
4. Zazdrościsz sukcesu Copacabana-trenujący tam są zachwyceni, u ciebie wiele osób trenowało bo nie miało alternatywy.
Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak, bo kolega przyniósł do piaskownicy fajniejsze grabki. Już nie mam wątpliwości jakim jesteś człowiekiem, już wierzę, że wisisz kasę za seminaria i nie tylko. Jak traktujesz ludzi.
howgh
  • 0

budo_xenomorf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Obiektywnie powiem ze zanim jeszcze w kwestii bjj w stolicy nie zaczelo sie zmieniać na lepsze chyba ze trzy razy bylem na gwardii z postanowieniem by sie zapisac ale widzac jak wyglądają treningi zmieniłem zdanie. Powstanie dobrej konkurencji to była kwestia czasu, zawsze tak jest gdy się osiada na laurach i zaczyna lekceważyć klientów. I jak potem liczyć na ich lojalność? Na dodatek na przemian atakując ich i konkurencję. To nowy etap w działalności i trzeba się zaadaptować a nie psioczyć. Kto stoi w miejscu w pewnym momencie odkrywa że jest do tyłu. A te niesnaski w stylu krav maga - kto kogo naciąga - psują atmosferę wokół sportu.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
to już jest naprawde żałosne...nie ma to jak "zdrowa" konkurencja i "zdrowe" podejscie do tematu...
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Hehhe zalosne ... ten post Mirku tylko odstraszyl potencjalnych klientow .... i wcale mnie to nie dziwi .... dziwi mnie ,ze ty piszac go myslales inaczej .... strange
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
wstyd panie Mirku, wstyd!
Poza tym Kuba mial racje mowiac, ze jest to biznes jak kazdy inny. Jezeli chce na tym zarabiac pieniadze, gwaratujac przy tym niesamowicie wysoka jakosc uslug, to ja w tym nie widze nic zdroznego. Przynajmniej nic nie ukrywa, traktuje nas jak klientow i dobrze wykonuje swoja robote.
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
Ciekawe co powiecie o zdrowej konkurencji. Na wiesc ze Xarphinio ma zostac w Polsce na rok przychodzi własciciel Copacabany i robi awanturę Xarpinio jak to on może zostać w Polsce .
Xarphinio był oburzony co Kuba Sawicki(własciciel Copacabany) ma do jego osoby i czemu chce decydować o jego dalszym życiu.Może K.Sawicki chce mieć wyłączność na sprowadzanie brazylijczyków to jest zdrowa konkurencja wymusić wyjazd trenera z klubu konkurencji.
Pozdrawiam M.Okniński valetudo.pl
  • 0

budo_jacyna
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA w Warszawie 75zł miesięcznie w klubie M.Okninskiego
zawiadom marcina wrone, nakreca "pod napieciem" w copacabanie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024