Skocz do zawartości


Zdjęcie

Narkoman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkoman
Mam nadzieje że ten koleś nie jest zarażony wirusem HIV. Czasami w karate leje się krew, występują otarcia naskórka itp. lepiej sprawdźcie to, zanim wiecie...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkoman

Wywieźcie go z sali treningowej na wozie gnoju.

Zamknij sie idioto sekcja kyokshin to nie odwyk dla narkomanów tylko miejsce dla szanujących sie ludzi. Tam zasady są proste i jednakowe dla wszystkich: przeszkadzasz w treningu - 50 seiken a jak sie nie podoba to wypierdalaj
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkoman
ja mam podejscie takie ze tylko ludzi szarzy i nieciekawi biora narkotyki. zycie jest na tyle piekne ze nie trzeba go kolorowac sztucznymi kredkami moze to przieologizowane ale ja tak patrze na sprawe. powinniscie podac mu reke zebyscie mieli co wpisac na lampionie na roraty...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkoman

Wywieźcie go z sali treningowej na wozie gnoju.

śledzik, nie udawaj mądrzejszego niż jesteś.

Mam nadzieję że uda mu sie wygrać z nałogiem. Dajcie mu szansę i nie postrzegajcie go jako odmieńca, bo to mu nie pomaga, z tego co przeczytałem to treningu nie utrudniał więc spoko. Co do HIVa to faktycznie powinniście uważać. Trener powinien na to zwrócić uwagę i się tym zainteresować, pogadać z nim przy okazji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024