Skocz do zawartości


Zdjęcie

Próba morderstwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_leonek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Święte Miasto
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Próba morderstwa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Ja pierdole,to juz jest przesada i ladne wypaczenie glow..Policja tez musiala dolozyc 'co nie co' od siebie..Koles ma przebite pluco i mu kaza dmuchac :roll: :? ,mogli od razu kazac mu sie przebiec :? ..Tym frajerom to powinni lapy poucinac,przynajmniej innym by to dalo do myslenia na przyszlosc :? :?
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
8O Przegięcie...
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Jeżeli policja zachowała się w taki sposób jaki opisali to przesadzili... :roll:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Ktoś jeszcze jest przeciwko karze śmierci ??
Bo dla takich zwięrząt to jeszcze tortury bym dał.

A co do policji, Hermiona Widziala Dupe Pottera.
KURWA półgodziny od zgłoszenia ???!!!??? to tylko pozbierac zimnych by mogli...
Do tej pory mialem szacunek do policji. Myślałem mozna na nich liczyć, a wychodzi na to, że można, ale tylko wybiórczo... :X
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
SNEFERU: Chcialbym zauwazyc,ze w POL GODZINY od zgloszenia to oni ZLAPALI tych 2och obsrancow...Policja przyjechala prawie rowno z karetkami...Ogolnie to ja mam im za zle tylko te dmuchanie w balonik przed operacja :? :?
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Kara smierci i juz! do tego wiezienia przerobic na obozy pracy...
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
MiChaŁ_Sz-N: wygląda na to, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem 8O może to następstwo hardcorewego kolosa z matmy... Tak czy inaczej postępowanie z alkomatem jest godne solidnej krytyki...
  • 0

budo_hincóś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Tym psycholom co ich napadli to powinni te noże powoooli wbijać pod paznokcie, :twisted: a potem przebić płuco i niech się powoli wykrwawiają :twisted:
Narzędzia tortur powinny być używane na codzień, zamias więzienia dla takich debili...

A ci gliniarze to niech sobie sami wbiją nóż w klatę i potem próbują dmuchać w alkomat :evil:
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
SNEFERU: Zdarza sie najlepszym :wink: ,jakie noze...SZPILECZKI :twisted: .Zawsze mozna im cos zywego w brzuchu zaszyc (tak,wiem,nienormalny jestem,ale moja nauczycielka od polskiego tak na mnie wplywa :twisted: ).Trzeba dbac o siebie,czas spac :P . Dobrej nocy zycze,adieu :wink:

Co do tortur,to u nas by nie przeszlo,bo za duzo jest nieodpowiedzialnych osob w policji i by nazbyt wykorzystywali swoje uprawnienia :wink: :P :P
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Dowodów nie trzeba za daleko szukać, zwróćcie uwage na wypowiedź andy kk:

http://budo.net.pl/v...er=asc&start=30

MiChaŁ_Sz-N: z tym żywym... masakra :o
też miałem 'fajną' polonistke, trzy lata wojny, ale nie mialem aż takich myśli...
8O 8O 8O przekaż jej, że snef pozdrawia ją i jej lekarza ;)
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
ja bym jednak Andiego tak zle nie ocenial zloczynca musi wiedziec ze popelniajac przestepstwo stawia siebie poza prawem i moze go spotkac krzywda....mam nadzieje ze taki typ po takim traktowaniu bedzie sie bal wiezienia i wtedy zastanowi sie jak bedzie chcial komus zrobic krzywde!!
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
To nie znaczy, że mamy być sadystami. Morderce,zabijającego dla zabawy, czy z nudów, powinno się długo przekonywać, że nie chce żyć. Ale taka kara to tylko dla morderców i (nie których) polityków...
  • 0

budo_leonek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Święte Miasto
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_leonek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Święte Miasto
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Pozabijac takich skurwieli. Sam przezylem cos podobnego. W walentynki tego roku imprezowalem w Krakowie z kumplem, wychodzilismy z knajpy nad ranem (fakt ze bylismy zdrowo wcieci) pozanlismy dwoch miejscowych i chwile sobie z nimi dyskutowalismy, fajnie sie gadalo wiec kolega poszedl do sklepu kupic po piwku a ja na chwilke poszedlem pod drzewko :wink: Jak wrocilem na miejsce w ktorym stalismy zobaczylem ze ktos napiepsza jednego z tych chlopakow co z nimi gadalismy, wiec nei zastanawiajac sie podbieglem z zamiarem pomocy i bach.... Szczal w zeby, czuje krew w ustach, drugie uderzenie, zaczynam sie cofac i bach jeszcze w udo, w tym momencie wylecial ze sklepu moj kolega, zrobil tulipana i do goscia, ten zaczal spieprzac a my za nim prebieglem jakies 50 metrow i stracilem przytomnosc... Mialem kupe szczescia ze gnojek nie trafil mnie w szyje albo w tetnice w udzie bo bym sie przekrecil :? Na szczescie poostaly mi tylko 2 blizny na twarzy i jedna na nodze :evil: Oczywiscie policja po kilku m-cach umozyla sprawe, mimo iz byli swiadkowie i wiemy nawet z ktorego baru wyszedl napastnik :X
  • 0

budo_tajpan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wiecznej Otchłani

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
Istoty niezdolne do funkcjonowania w normalnym świecie :evil:
Policja też naprawdę przesadziła :evil:
wnioskuje o ostrzejsze kary dla takich debili.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
życie.

W niektórych mijescach w Krakowie bardzo łatwe o tego typu sytuacje, a nawet o gorsze.

Kraków jest ogólnie niebezpiecznym miastem...nie trzeba sie urodzić ofiarą,zeby sie nia stać w Kraku.
  • 0

budo_bl0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Targówek
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa

Ktoś jeszcze jest przeciwko karze śmierci ??


hm, trudno to rozwazyc ale ja jestem przeciwko. niewiem jak wasza, ale moja wiedza opiera sie tylko i wylacznie na stronie z tym artykulem. kto wie, moze bylo calkiem inaczej?
dlatego prosze, nie wydawajcie opinii typu: "zabic go" gdy dokladnie nie znacie i nie widzieliscie sprawy bo jak wiadomo - gazety, telewizja a tymbardziej internet moze przeksztalcac wiadomosci jak tylko chce. nie mowie ze cos jest zle napisane, moze tak bylo ale postawcie sie w sytuacji gdy bylibyscie posadzenia na kare smierci bezpodstawnie.
  • 0

budo_baster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Próba morderstwa
mieli duzo szczescia ze przezyli, niewiem do ktorego szpitala ich zawiezli ale szpital jest 300metrow od tego miejsca
wychowywalem sie w tamtej dzielnicy, koles jest w moim wieku ale nie kojarze go, moze jakby pokazali cala twarz i podali nazwisko... ale cos mi sie wydaje ze mieszka tam od niedawna
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024