Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Proszę Cizzie do tablicy. :)
Wiesz może jak przerobić dyszę tego Sabre, tak aby lepiej rozpraszała strumień?
Próbowałem przełożyć górę od KO, ale nie pasuje, bo sabre ma cienką rurkę ( w środku z czymś ala przegroda w kształcie krzyżyka).
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam po krótkiej wakacyjnej przerwie

Widzę że nie specjalnie dyskusja sie posunęła do przodu , trudno będziemy nadrabiać he he ...

Anics – jak wspomniałem wcześniej aby przełożyć dyszę musisz mieć odpowiadającą Ci głowicę AMERYKAŃSKĄ , co do samej zmiany proponuje zamontować tą od FOX 5.3 STREAM ( choć łatwo nie będzie bo te nowe rodzaje głowic we Flip Top , te ponacinane / ożebrowane na bokach - są twarde i łatwo się nie poddają przy przekładkach ) lub ( to opcja dla tych sprawniejszych młodych konstruktorów - choć i starzy też mogą spróbować ) tak więc mając dyszę Flip Top od STREAM ( tą wąską od Sabre ) można ją rozwiercić lub przewęzić dyszę od FOG ...

... ale teraz tak sobie myślę aby uprościć sprawę bez zbędnej zabawy - że zapewne dało by się zostawić tą od FOG bez dodatkowego jej przewężania i choć niewątpliwie wpłynie to na donośność i ilość strzałów oddanych z miotacza – to zapewne pozwoli spełnić Twoje oczekiwania co do samego rozpraszania gazu - co w prostej linii przekłada się na pokrycie celu, zresztą miotacze Sabre mają dobre ciśnienie a i posiadany przez Ciebie pojemnik ( 120 ml ) to ilość śmiało wystarczająca na powiedzmy sobie kilka strzałów ;-)


Teraz tak ... po powrocie z urlopu postanowiłem podzielić się z wami swoim wakacyjnym marzeniem :)

Zatem wyobraźmy sobie historyjkę w której odpoczywając na plaży trafia nam się taka oto sytuacja gdzie wydziargany przytyrany schab będąc jedynie w badejkach , dumnie prężący swe mięśnie, agresywnie nastawiony do reszty świata po alko czy innym świństwie , ewidentnie szukający ze swoimi kilkoma kolegami okazji do „małpiego tańca” ... NAGLE i NIESPODZIEWANIE cała grupa zostaje poczęstowana połową pojemnika FRONTIERSMAN FABD – 6 po czym ten najbardziej przykozaczony zostaje wyłuskany z pobojowiska i jednym płynnym ruchem zachodząc z tyłu ściągamy gamonowi nachy po kolana i oflitowujemy resztą pojemnika gołą dupę wraz z ptakiem i jajami ... po czym oddalamy sie na bezpieczną odległość aby włączyć komórkę i uwiecznić dla potomności nadchodzące wydarzenia :)

Możemy wykazać się również miłosierdziem bądź wręcz przeciwnie i albo skierować celnym kopem frajera w kierunku morza albo w kierunku wydm ... co kto lubi :) ... a powstałe nagranie odpalać na zamkniętych imprezach wśród znajomych jako wisienkę na torcie własnego kunsztu w sztuce psikajdooo :)

cizzia
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
No , no, no, ale masz marzenia , to TY fantasta erotoman jesteś... :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
nooooooooo baaaa :) ma się tą fantazję kawalerską , zresztą kto to wie czy to marzenia, sen czy rzeczywistość była ... HE HE

cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Widzę że wszystkich zatkało ... ew. moje skręcone pomysły i wytwory wyobraźni , wywarły na Was piorunujące wrażenie ?! - :)

Więc poteoretyzujmy – wiadomo wszem i wobec że genitalia i ich okolice ( dupa ) to najbardziej delikatne i wrażliwe części naszego ciała – NIE – ulega wątpliwości że podrażnienie tych stref szczególnie taką substancją jak gaz pieprzowy spowoduje NIEPRAWDOPODOBNIE INTENSYWNE doznania bólowe, i śmiem twierdzić że nie wiele innych rodzajów bólu może się z tym równać !

Daawno dawno temu miałem taką śmieszną historię że bawiliśmy się z kolegą gazem na świeżym powietrzu , tak sobie żeśmy psikali z kilku miotaczy dla porównania , kolega miał o tyle niefart że zachciało mu się siusiu ( a jak wiadomo ZAWSZE po użyciu miotacza zostają drobiny gazu na ręku i palcach, nawet jeśli ich nie widać ) tak więc prawie natychmiast po załatwieniu czynności fizjologicznych w majtach mojego kumpla rozpętało się małe piekło , paliło do tego stopnia że ... – paskudna akcja ! Jedynym plusem było to że do domu nie było daleko ale i tak skończyło się na polewaniu ptaka zimną wodą w umywalce przez kolejnych 45 minut potem ( podobno :) ) powoli zaczynało być lepiej ale do LEPIEJ to było jeszcze bardzo daleko – a to jedynie odrobina substancji była i nie mam na myśli HI POWERa czy innych mocnych środków , choć prawdę mówiąc nie pamiętam już czym wtedy dokładnie psikaliśmy.

Morał z tej historii .... pewnie dla każdego inny , więc na tym etapie pozostawiam temat :)

cizzia
  • 0

budo_ubotnh
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hej , mam na imię Paweł jestem bramkarzem w pewnym krakowskim klubie zdecydowałem się na zakup
gazu po ostatniej sytuacji gdy pewien naćpany małolat dźgnął mnie nożem kiedy nie wpuściłem go do klubu.
Przejdźmy do rzeczy chcę zakupić najmocniejszy gaz żelowy w gaśnicy w cenie do 400zł.
Z góry dziękuję za poradę
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czołem Waszmości

w mojej skromnej ocenie kupuj FOX 5.3 STREAM cena w Polsce za butlę około 0,5 litra to 200 z groszami :)

i nie opierdalaj się z polewaniem - gaz to nie pistolet a jego siła tkwi ( często gęsto ) w PREWENCYJNYM zastosowaniu, jak bramkujesz to powinieneś mieć wyczucie kiedy i komu się należy !

prośba taka od warszawiaka :) - nie pizgaj ino tym normalnym, bo gaz skutecznie zastosowany to PASKUDNA broń oczywiście dla tych co dostali ... jednocześnie nie powinieneś mieć kłopotów po zastosowaniu bo fox jest dedykowany dla takich zastosowań

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji - mam nadzieję że nie jest to Twój ostatni post

cizzia
  • 0

budo_ubotnh
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) Dziękuję za szybką odpowiedz gaz już zamówiony powinien dojść pojutrze gdy tylko przetestuję na jakimś kozaku od razu napiszę co i jak ;)
  • 0

budo_taratata
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

...jednym płynnym ruchem zachodząc z tyłu ściągamy gamonowi nachy po kolana i oflitowujemy resztą pojemnika gołą dupę wraz z ptakiem i jajami ... po czym oddalamy sie na bezpieczną odległość aby włączyć komórkę i uwiecznić dla potomności nadchodzące wydarzenia :)
cizzia


czyżbyś już dokonywał prób? ;-)


  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Jak oni mieszkają ? jak w chlewie jakimś ... współczuję.
  • 0

budo_marek19850
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam.Orientuje się ktoś kiedy i gdzie będą dostępne gazy Sabre Red z CS 3in1 ? Pozdrawiam.
  • 0

budo_strzelec92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tego chyba nie wie nikt.

Lecz nie rozumiem dlaczego Sabre 3in1 jest tak wyczekiwany.
Gdyby to był normalny Sabre Red z dodatkiem konkretnej ilości CS - Rozumiałbym
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Skąd wiesz jakie są proporcje w tym gazie?
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Skąd wiesz jakie są proporcje w tym gazie?
  • 0

budo_strzelec92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sabre podaje je na swojej stronie ;)

Jest to Sabre Defense 0,33% kapsaicyny (Sabre Red ma 1,33%) z dodatkiem 1,5% CS

Link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Tak więc, szału nie ma.
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zawsze to toś więcej niż sam OC.
Zapach CSa jest w tym gazie wyraźnie odczuwalny.
  • 0

budo_strzelec92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja bym tam wolał konkretne OC niż mieszanki w których ani OC ani CS nie jest zbyt wiele.

Ale może ktoś mnie poprawi? To że 0,33% OC to kiepsko, wiem. Ale może te 1,5 % CS daje radę?
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ja bym tam wolał konkretne OC niż mieszanki w których ani OC ani CS nie jest zbyt wiele.

Ale może ktoś mnie poprawi? To że 0,33% OC to kiepsko, wiem. Ale może te 1,5 % CS daje radę?

0,33 to ostrość czy jakoś tak. OC ma zawsze dwie wartości, najsłabsze gazy mają np. 0,33% i 10%. chuj wie jak to liczyć;d
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gdyby Sabre 3w1 było w postaci jakiegoś dobrego cone z flip topem jak triple action sprey mace to może był kupił do testów , taka formuła jest podobno bardzo skuteczna , tylko ciekawe jak z działaniem na naćpanych i zwierzęta
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam po długiej nie obecności chciałem podzielić się najświeższymi informacjami a mianowicie oglądajoc program expres na ttv podno informację że kilu policjantów i strażników "wiejskich" wdało się w bijatykę z urzyciem gazu medja podają że to był gaz łzawiący na pokazanym materiale morzna wnioskować że to był PM 17 jestem ciekaw waszych opinji
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024