Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

to ja tu czegoś nie rozumiem :) skoro pisałeś mi że dobry wybór że wziąłem fox'a w strumieniu to teraz mówisz ze szału nie robi raczej fox ? :) hehe


Kolego, gdybyś przeczytał dokładnie forum i przemyślenia niektórych osób, dowiedział byś się że Fox jest markowym gazem o szybkim działaniu (najczystsza baza).
Natomiast co do ostrości to żadna rewelacja. Mocniejsze, dużo mocniejsze są choćby Sabre Red, Hi-Max, PM-17.
Mocniejsze jest chyba nawet Uzi...
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Dla wiekszości czytajacych to forum to LE-10 ma zwykle 2 mln SHU, taki Hi-Power ma 3 mln SHU a Fox zwykle 5,3 mln SHU. I nie ma sensu kolego sprawy komplikować. Chociaż wiadomo, że metoda oceny SHU nie jest do końca wiarygodna.


Nie mam natchnienia tłumaczyć już że marketing robi swoje. Wszystko jest na forum.
Skutek będzie jeden... Po prostu ktoś po użyciu Foxa-Five dostanie wpierdol... I tyle.
Pozdrawiam Gazomaniaków!
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)



to ja tu czegoś nie rozumiem :) skoro pisałeś mi że dobry wybór że wziąłem fox'a w strumieniu to teraz mówisz ze szału nie robi raczej fox ? :) hehe


Kolego, gdybyś przeczytał dokładnie forum i przemyślenia niektórych osób, dowiedział byś się że Fox jest markowym gazem o szybkim działaniu (najczystsza baza).
Natomiast co do ostrości to żadna rewelacja. Mocniejsze, dużo mocniejsze są choćby Sabre Red, Hi-Max, PM-17.
Mocniejsze jest chyba nawet Uzi...


Co do Hi-Max bym się sprzeczał, chyba że miałeś na myśli Hi-Power. A Sabre to cenię za HPLC bo faktycznie daje to jakąś pewność powtarzalności dobrej jakości, mocy i składu produktu. Ale Foxem napewno nie chciałbym oberwać co byś tu kolego nie udowadniał bo sam widziałem jak to działa :)
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)



to ja tu czegoś nie rozumiem :) skoro pisałeś mi że dobry wybór że wziąłem fox'a w strumieniu to teraz mówisz ze szału nie robi raczej fox ? :) hehe


Kolego, gdybyś przeczytał dokładnie forum i przemyślenia niektórych osób, dowiedział byś się że Fox jest markowym gazem o szybkim działaniu (najczystsza baza).
Natomiast co do ostrości to żadna rewelacja. Mocniejsze, dużo mocniejsze są choćby Sabre Red, Hi-Max, PM-17.
Mocniejsze jest chyba nawet Uzi...


Co do Hi-Max bym się sprzeczał, chyba że miałeś na myśli Hi-Power. A Sabre to cenię za HPLC bo faktycznie daje to jakąś pewność powtarzalności dobrej jakości, mocy i składu produktu. Ale Foxem napewno nie chciałbym oberwać co byś tu kolego nie udowadniał bo sam widziałem jak to działa :)


Może i Hi-Max-owi brakuje markowości. Fakt. Natomiast żadnym gazem nie chcę oberwać, nic przyjemnego. Wkurza mnie tylko idiotyczna, niczym niepoparta wiara w 5,3mln.
2% i 5,3mln? BEZSENS!!! Najgorsze jest to że wszystko pisze na forum. Wystarczy poczytać...
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)



to ja tu czegoś nie rozumiem :) skoro pisałeś mi że dobry wybór że wziąłem fox'a w strumieniu to teraz mówisz ze szału nie robi raczej fox ? :) hehe


Kolego, gdybyś przeczytał dokładnie forum i przemyślenia niektórych osób, dowiedział byś się że Fox jest markowym gazem o szybkim działaniu (najczystsza baza).
Natomiast co do ostrości to żadna rewelacja. Mocniejsze, dużo mocniejsze są choćby Sabre Red, Hi-Max, PM-17.
Mocniejsze jest chyba nawet Uzi...


Co do Hi-Max bym się sprzeczał, chyba że miałeś na myśli Hi-Power. A Sabre to cenię za HPLC bo faktycznie daje to jakąś pewność powtarzalności dobrej jakości, mocy i składu produktu. Ale Foxem napewno nie chciałbym oberwać co byś tu kolego nie udowadniał bo sam widziałem jak to działa :)


Może i Hi-Max-owi brakuje markowości. Fakt. Natomiast żadnym gazem nie chcę oberwać, nic przyjemnego. Wkurza mnie tylko idiotyczna, niczym niepoparta wiara w 5,3mln.
2% i 5,3mln? BEZSENS!!! Najgorsze jest to że wszystko pisze na forum. Wystarczy poczytać...


najlepiej to kupić sobie sabre , fox'a , hi-powera ,hi-max'a, PM i na koniec Uzi wszystko w namniejeszej dostępnej pojemności i po kolei w każdym dniu raz sobie jebnąć w pysk takim gazem :lol: :) :) :) :twisted: i wtedy opisać sobie który i jak skutecznie działa najlepiej :P czy jest ktoś chętny do takiego eksperymentu? :) no i trzeba mieć kilka groszy aby zakupić to wszystko :)

Ewentualnie najlepszym sposobem na jakiegoś gnoja co się ciska jest TO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko tutaj to wiadomo... podziała na jedna osobę.. i troszkę więcej kosztuje niż jakikolwiek gaz :)
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam wszystkich, więc tak małe poje podsumowanie.
Przetestowałem kilka gazów.

Sabre Red działa do góry dniem i jest dobre ciśnienie ale tylko te nowe w czerwonych opakowaniach natiomast w niebieskich nie po odwróceniu wyleci ciśnienie i później nic nie leci bynajmniej tak było w moim przypadku

Co do testowania drugiego gazu był to gaz pieprzowy TW500 koszt 16zł zasię ok2-3m leci strumień płynu czy zelu ogólnie nie jest za mocny kumpel sobie pomazał nim sobie po twarzy i oprócz pieczenia skóry nic ;/ a data waznosci była do 12/2010
tu macie filmik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Drugim gazem testowa był UMAREX Perfecta Stop Animal taka czerwona puszeczka 110 - 40ml w mgiełce koszt 10zł co do zasiegu to 1 moze 2 metry mgła taka jak z dezodorantu i powiem wam szczerze ze gorzej dusiło i piekło niż po tym TW500

i ostatnim gazem testowanym był KO STOŻEK koszt ok 15zł wylatująca pomarańczowa substancja zasięk do 3 metrów na luzie duze pole raczenia ale przy jedno razowym uzyniu wylatuje duzo substancji i powiem szczerze ze z tych tanich gazów chyba najlepszy też nie źle dawał czadu


no to tyle o demnie teraz bede zamawiał jeszcze tego FOX'a i RMP HI-MAX zrobie test i napisze
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

no to tyle o demnie teraz bede zamawiał jeszcze tego FOX'a i RMP HI-MAX zrobie test i napisze


Kolego, z tym Foxem to sobie krzywdy nie zrób :lol:
W razie czego ostrzegałem hihihi.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ewentualnie najlepszym sposobem na jakiegoś gnoja co się ciska jest TO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko tutaj to wiadomo... podziała na jedna osobę.. i troszkę więcej kosztuje niż jakikolwiek gaz :)

Zajebiście glebnął. :lol: :lol:
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ewentualnie najlepszym sposobem na jakiegoś gnoja co się ciska jest TO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko tutaj to wiadomo... podziała na jedna osobę.. i troszkę więcej kosztuje niż jakikolwiek gaz :)

Zajebiście glebnął. :lol: :lol:


noooo .. hehe żeby tak po FOX'ie mi ktoś glebnął to by było gitez majonez normalnie :D hehe :) :) :) :lol: no zobaczymy jak kolega który powyżej chyba 3 posty napisał ze kupi foxa i HP :D i zrobi test :D chcę wkońcu usłyszeć jak po polsku ktoś przeklina że go piecze twarz i wogóle :D hihihi jak AXEL już zrobi ten teścik to ja muszę koniecznie to zobaczyć na jołtabie :P
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam wszystkich, więc tak małe poje podsumowanie.
teraz bede zamawiał jeszcze tego FOX'a i RMP HI-MAX zrobie test i napisze



to kup od Centusia od tego który tutaj na forum pisze :) zobaczymy ile prawdy a ile mitów jest o tym gazie :) i poproszę o szczegółowe opisanie jaki typ wziąłeś FOX'a czy stożek czy strumień i jaka pojemność :) jeśli możesz to zarejestruj to na wideo i zamieść na youtubie :) Będziesz chyba pierwszym polakiem który pokaże jak fox działa :D
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kaliber.pl mógłby się postarać się o import FOX daleko nie mają z Finlandii [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Na inne firmy raczej nie ma co liczyć ponieważ nie czytają tego forum.
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

noooo .. hehe żeby tak po FOX'ie mi ktoś glebnął to by było gitez majonez normalnie :D hehe :) :) :) :lol: no zobaczymy jak kolega który powyżej chyba 3 posty napisał ze kupi foxa i HP :D i zrobi test :D chcę wkońcu usłyszeć jak po polsku ktoś przeklina że go piecze twarz i wogóle :D hihihi jak AXEL już zrobi ten teścik to ja muszę koniecznie to zobaczyć na jołtabie :P


Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby ktoś o zdrowych zmysłach dał sobie w ramach testów zaaplikować Hi-Powera :) Ale jeżeli już to radzę mu przygotować także zapasowe majtki albo od razu tzw. pampersy dla dorosłych.
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
hej koledzy nie zamówiłem Hi Powera tylko Hi Maxa hihih ;p i wiadomo nie będe psikał go w siebie ale moze jakis chetny sie zdnajdzie a mam juz chyba takiego hihihi
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

hej koledzy nie zamówiłem Hi Powera tylko Hi Maxa hihih ;p i wiadomo nie będe psikał go w siebie ale moze jakis chetny sie zdnajdzie a mam juz chyba takiego hihihi


Polak potrafi :) :) :) Czekamy z niecierpliwością za filmikiem na youtubie :) z Pewnością niejedn z forum popatrzy na filmik :D i żeby był z dźwiękiem :) szkoda ze HI - MAX ale zawsze coś :P
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hi-Max przy Hi-Power'rze jest słabiutki, prawdopodobnie wymyślili podobną nazwę po to by się podłączyć pod dobrą opinię Hi-powera. Trzeba znaleźć kogoś odważnego kto zaaplikuje sobie Hi-Powera :) Ciekawe zjawisko nastąpi.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@UP
A używałeś kiedyś HI-Powera, że tak twierdzisz?

Pozdrawiam
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@UP
A używałeś kiedyś HI-Powera, że tak twierdzisz?

Pozdrawiam
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@UP
A używałeś kiedyś HI-Powera, że tak twierdzisz?

Pozdrawiam
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przysięgam, że kliknąłem tylko raz...
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

@UP
A używałeś kiedyś HI-Powera, że tak twierdzisz?

Pozdrawiam



W przeszłości uzywaliśmy z przyjaciółmi HP ale nie myślałem ,żeby jeszcze to filmować. Efekty były w każdym razie mało widowiskowe, chyba że ktoś lubi oglądać rzyganie a nawet niekontrolowane sranie w galoty i inne efekty.

Jak chodzi o HP to jedno jest pewne --nic na niego nie pomaga tylko czas czas, czas i jeszcze raz czas... tak minimum ze 45 -60 minut ( pomijam profesjonalne środki do dekontaminacji).
Szczerze to bym sie nawet nie chwalił tym, że kogoś tym potraktowałem..... ot mam zawsze pewne "wyrzuty sumienia" patrząc na upodlonego zwykłym pieprzem zwierzaka ale jednak człowieka.......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024