Skocz do zawartości


Zdjęcie

testy KI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Salwa śmiechu, ale czasami (tak sie sklada, ze po sąsiedzku z nasza matą jest silownia) sam sie zastanawiam - czy takiemu rozbudowanemu typowi dałoby rade założyc jakąś dźwignię :roll:

Jakby to ująć, oczywiście że nie. Całe to gadanie o tym jak na "napakowanych sztywniakach" łatwiej zrobic dźwignię to bajka. Faktycznie, mają o wiele mniejsze zakresy ruchów, dużo wcześniej ich boli, ale najpierw to trzeba taką dźwignię założyć...
Ze swojego doświadczenia pamiętam, a dawno to było, jak próbowałem przytrzymać dzwignię gościowi który troszkę pakował, i to ćwiczył tak zdrowo, nie nadymał sie na masę. Ja byłem wtedy ciut lżejszy /jakies 85kg/ i znacznie słabszy. Gośc lezy na plecach, zakładam mu klucz na rękę, wszystko ok, przygniatam łapę całym ciałem i... on ją sobie zwyczajnei podnosi, razem ze mną.
Takiego 70 kilowego dziadka co by mu sie uczepił by zrobic np. shihonage, to by ruchem ręki od ziemi oderwał i zabił o ścianę jak muche.

Ps. Nie jest mi przykro jeśli czyjeś marzenia legły w gruzach :lol: :lol:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Tyle, że zegnę taką rękę każdemu, czy to Tobie, Asai czy komukolwiek innemu - wystarczy odpowiednia dźwignia.


Tssss
A bylem na stazu gdzie chlop ktory wazy ponad 100 kg i nie watpie ze jest slaby probowal zgiac ja Asai'owi...I nie zgiął. Ale co tam wszechmocny Randall zegnie... :rofl:
Powiem Ci ze nie zgialbys jej nawet mi. Moze dlatego ze wage 90 Kg i silny chlop jestem? :rofl: Oj Randall kiedy ty sie naprawisz... ;) Nie to zebym Cie nie lubil,ale napraw sie chlopie napraw bos jakis rozregulowany. :P
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
Na koniec dodam ze narod polski jest narodem NIEDOWIARKÓW.Szczepan dobrze ze siedzisz za granicą...Oj dobrze.A tak na serio to Ci zazdroszcze. :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Powiem Ci ze nie zgialbys jej nawet mi. Moze dlatego ze wage 90 Kg i silny chlop jestem? :rofl: Oj Randall kiedy ty sie naprawisz... ;) Nie to zebym Cie nie lubil,ale napraw sie chlopie napraw bos jakis rozregulowany. :P

E tam wszechmocny. Zwykła balaszka i staw trzaśnie jak zapałka. W czym problem?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Na koniec dodam ze narod polski jest narodem NIEDOWIARKÓW.

Nie niedowiarków, po prostu w genach mamy resztki tego co zbudowało Rzeczpospolitą.
"Warchoł krzyczą nie zaprzeczam, tylko własnym prawom ufam.
Wolna wola jest człowiecza, pergaminów nie posłucha.
Boska ręka w tym, czy diabla. Szpetnie to czy właśnie pięknie.
Wola moja jest jak szabla, nagniesz ją za mocno, pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią, w pysk odbije stali siła.
Tak sie naucz robić bronią by naturą swą służyła.
[...]
Sprawa ze mną jak kraj ten stara
I jak zwykle on, byle jaka
Nie zrobili ze mnie Janczara
Nie uczynia tez i dworaka
Wychwalali zasługi i cnoty
Podsycali pochlebstwem wady
A ja służyć nie mam ochoty
Warchołowi nikt nie da rady!
[...]
Zły? Być może. Dobry, a czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu grzesznemu
A i świetym żyć będzie przyjemnej."

A ty tęsknisz to świata w którym wszyscy sie cieszą i klepią po pleckach? Strasznie nijakie by to było...
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Na koniec dodam ze narod polski jest narodem NIEDOWIARKÓW.

Nie niedowiarków, po prostu w genach mamy resztki tego co zbudowało Rzeczpospolitą.
"Warchoł krzyczą nie zaprzeczam, tylko własnym prawom ufam.
Wolna wola jest człowiecza, pergaminów nie posłucha.
Boska ręka w tym, czy diabla. Szpetnie to czy właśnie pięknie.
Wola moja jest jak szabla, nagniesz ją za mocno, pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią, w pysk odbije stali siła.
Tak sie naucz robić bronią by naturą swą służyła.
[...]
Sprawa ze mną jak kraj ten stara
I jak zwykle on, byle jaka
Nie zrobili ze mnie Janczara
Nie uczynia tez i dworaka
Wychwalali zasługi i cnoty
Podsycali pochlebstwem wady
A ja służyć nie mam ochoty
Warchołowi nikt nie da rady!
[...]
Zły? Być może. Dobry, a czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu grzesznemu
A i świetym żyć będzie przyjemnej."

A ty tęsknisz to świata w którym wszyscy sie cieszą i klepią po pleckach? Strasznie nijakie by to było...


Wstydzisz sie ze jestes Polakiem?
Polska sie wstydzi ze ma takiego obywatela... :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

E tam wszechmocny. Zwykła balaszka i staw trzaśnie jak zapałka. W czym problem?

Przepraszam za bezczelne pytanie, ale... Czy Ty sie w ogole spotkales z takim cwiczeniem kiedys? Bo w cwiczeniu nie chodzi o probe zlamania, tylko o probe zgiecia... :oops:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

A bylem na stazu gdzie chlop ktory wazy ponad 100 kg i nie watpie ze jest slaby probowal zgiac ja Asai'owi...I nie zgiął. Ale co tam wszechmocny Randall zegnie...


A ja wam powiem tak. Co to by była za sztuczka jak by nie działała :)

Garry (co się ostatnio dorywczo sztuką iluzji para :) )
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
Refleksja co go Ki i innch rąk niezginalnych.

Ogłoszenie w prasie. Błyskawiczne odchudzanie za pomocą magi dalekowschodniej.

Wielki mistrz Ho-Lu, znawca tajemnic klasztoru shaolin i mistrz zakonu tybetańskiego jedyny raz w polsce. /zdjęcie zółtka w ciuchach mnicha, w jakiejś głupiej pozie/.
Dla dobra ludzkości mnich ujawnia jedną z największych tajemnic klasztorów tybetu. Święte brązolety Huo- Euwo.
Branzolety te potrafią za pomocą oddziaływania energetycznego błyskawicznie modelować przepływ pramy przez chakramy. Dzięki temu natychmiast poprawia się metabolizm i potrafisz schunąć błyskawicznie .
Przyjdż poczujesz na sobie tą moc. Jeżeli nie to nie bedziesz zobowiązany do datku na klasztor mnicha Ho- Lu.
/Przyjęcia zapisy adres./

Idziesz na wskazany adres. Tam w wynajętym mieszkaniu. Zaciągnięte kotary dymy kadzideł i kupa gadżetów chinsko-hindusko jakieś tam.
Kładziesz sie na leżance, Mnich wyciąga z ozdobnej skrzynki ozdobne branzolety. Wydając jakieś przeciągłe dźwięki jednosylabowe.

Zakłąda ci branzolety. Biją dzwony grzechoczą grzechotki. Ty masz zamknąć oczy. Nucić ommmm lub ummm. Po chwili odczuwasz wibrację nadgarstków.
Potem mistrz kładzie twoje dłonie na talii. Shit czujesz jak talia ci się kurczy jak stajesz się smukły!!!!! Mistrz napierdziela w jakiś bębenek głośno zawodząc. A ty chudniesz!!!!

Koniec seansu. Mistrz kląnia się zabiea branzolety i wychodzi.
Asystentka mistrz tłumaczy - że oto poznałęś obraz metaboliczny swojego ciała do którego będzie ono teraz dążyło. Płacisz 120 zł. Dodatkowo kupujesz zioła pomagające przywrócic przepływ energi pozwalający przyspieszyć powrót do metabolicznej formy.
Asttentka proponuje za miesiąc kolejny senans.

Wracasz do domu wyskakujesz z sweterka. Wchodzisz na wagę . wydaje ci się że trochę straciłeś - w lustrze masz wrażenie że troche poprawiłą sie sylwetka. Decydujesz sie na następną wizytę. Opowiadasz znajomym o mocy szaolin z tybetu.


A teraz zapraszam do przeczytania artykułu.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I tak to wszystko działa
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Przepraszam za bezczelne pytanie, ale... Czy Ty sie w ogole spotkales z takim cwiczeniem kiedys? Bo w cwiczeniu nie chodzi o probe zlamania, tylko o probe zgiecia... :oops:

Tak, pisałem że sam robiłem. To nic trudnego.
Powyższy przykład z balachą był tylko contra temu, że zgiąć się nie da. Podałem konkretny, powszechnie znany sposób, którego nikt nie podważy. Jeśli zrobię owo juji garame odwrotnie, niepoprawnie tzn. na zginającą się stronę ręki, to nie ma chuja we wsi, ręke zegnę, i to nawet jej nie łamiąc. Co innego, że uciekać sie do tak silnych środków nie będzie potrzeby.
Poza tym, pragnę zauważyć, że jak złamię łapę w łokciu, to niewątpliwie będzie ona zgięta. Co po najwyżej w kierunku innym niż zazwyczaj :lol: :lol: :wink:
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
Tuś kapinkę przeholował, Randall :) Wyobraź sobie, że demonstrujesz sztukę Ki, wielgą i sekretną, miszczom jeno prawym (jak Ty) znaną. Oto nie można Ci założyć złamać ręki w łokciu (bo zwyczajnie za silny jesteś, ale cii). Podajesz ramię do demonstracji, a gościu łamie Ci nadgarstek i mówi- e, do dupy, złąmała się- a że w innym miejscu...

Innymi słowy- zgiąć nie znaczy wyłamać czy wykręcić. Kierunek ruchu jest ważny. A sztuczka prosta, ja się nauczyłem (choć na pewno nie perfekcyjnie i mnie zgiąć rękę jak kto bardzo silny mozna) jak zobaczyłem toto na oczy pierwszy raz. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

I tak to wszystko działa

To już bardzo "realny" przykład, bazujący na oszukiwaniu naszej percepcji, nasz własny system nerwowy daje nam wiarygodne informacje, tyle że niezgodne z obrazem rzeczywistości. Wszelkie odczucia "przepływów energii" po ćwiczeniach, bazują na takich czy innych efektach oddziaływań tychże cwiczeń na nasze ciało, powodujacych okreslone zaburzenia względem normalnego jego funkcjonowania. Wystarczy że zjawisko jest nam obce i niezrozumiałe, a już "mistrz klasztoru" moze nam wmówić co mu się podoba. Nikogo przecież nie dziwią "mrówki" w zdrętwiałej nodze. To samo ilustruje mój przykłąd z indyjskimi wioskami. Tyle że nawet ludzie świadomi tego, nie unikają, bo nie chcą unikać. Wiara przenosi góry, dobytku, a nadzieja matką głupich. Jak świat stary, tak jest było i będzie.

"Wielu ubogich duchem i maluczkich
Dotąd nieznane olśniły błyskotki
Sztuką kuglarskie były dla nich sztuczki
Pieknem konterfekt półgołej kokotki
Nauką całkiem kosztowne nauczki
A wiedzą wróżby, bajeczki i plotki."
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

To już bardzo "realny" przykład, bazujący na oszukiwaniu naszej percepcji, nasz własny system nerwowy daje nam wiarygodne informacje, tyle że niezgodne z obrazem rzeczywistości. Wszelkie odczucia "przepływów energii" po ćwiczeniach, bazują na takich czy innych efektach oddziaływań tychże cwiczeń na nasze ciało, powodujacych okreslone zaburzenia względem normalnego jego funkcjonowania. Wystarczy że zjawisko jest nam obce i niezrozumiałe, a już "mistrz klasztoru" moze nam wmówić co mu się podoba. Nikogo przecież nie dziwią "mrówki" w zdrętwiałej nodze. To samo ilustruje mój przykłąd z indyjskimi wioskami. Tyle że nawet ludzie świadomi tego, nie unikają, bo nie chcą unikać. Wiara przenosi góry, dobytku, a nadzieja matką głupich. Jak świat stary, tak jest było i będzie.

"Wielu ubogich duchem i maluczkich
Dotąd nieznane olśniły błyskotki
Sztuką kuglarskie były dla nich sztuczki
Pieknem konterfekt półgołej kokotki
Nauką całkiem kosztowne nauczki
A wiedzą wróżby, bajeczki i plotki."


Pozjadałeś* albo postradałeś* wszystkie rozumy...

-niepotrzebne skreślić
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

Pozjadałeś* albo postradałeś* wszystkie rozumy...
-niepotrzebne skreślić

Ha, przynajmniej wiem że są, zjadać nic nie zjadłem, patentu na wszechwiedzę też nie mam. Tak sobie tylko głowkuję i szukam, nawet jak niewygodne jest to co znajdę.
Szczepan przez Ciebie pozamyka wszystkie tematy. Coś nerwowy jesteś :D
Wejdź sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i poklikaj troche. Możesz sobie nawet wyobrazać że mi to w twarz krzyczysz. Mi to wisi dorodnym kalafiorem.
Dorzuć do laksigenu i kropli żołądkowych jakieś relanium czy coś.

Ktoś był pytał o tolerancje wśród aikidoków, że to niby cwiczenie rozwija, i szcunek, w ogóle uczy rozwiązywania kofliktów poza matą, love n pis... To pewnie ta duchowa strona 8)
Nawet mi Ninja sam zwracałeś uwagę, że czego innego się spodziewasz po aikidoce, a tu patrz... i szacunek i kulture diabli wzieli, tylko zwykłe wrzuty.
Coś mi się widzi, że łatwiej się takie oceny wydaje, niż konsekwentnie realizuje opiewane wartości. No ale przecież po czynach ich znać będziecie, sam mówiłeś. Pozory i obłuda, jak zwykle. I to niby ja mocny w gębie jestem :lol:

Zdrówka.
  • 0

budo_petrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Bielsko Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
no tak ...testy KI,

na wypowiedzi osób z AAI chyba nie mam co liczyć.

Dla mnie KI to doskonała technika, bez magii, bez mocy tajemnych, bez oddziaływania na umysły, bez ...

Choć oczywiście pokazy tajemnego KI są nieco kuglarskie. Na szczęście człowiek może myśleć...

Jest taka sztuczka polegająca na pchaniu człowieka siedzącego w seiza...wszyscy znają.
(dla tych którzy nie znają - pchamy człowieka siedzącego w seza zeby sie wywrócił na plecy a on "jedynie" podpiera nasze łokcie dziaki temu podparciu naza para idzie w gwizdek i nie możemy go przewrócić. Z boku wygląda jak magia)

I ostatnio wymysliłem sobie żeby jak sie pcha tego człowieka włożyć mu kciuki (nie nie w oczy :wink: ) pod pachy...i co ? Całe KI pryska jak bańka mydlana. Każdy sie przewróci bo jego podparcie łokci już nic nie daje. Spróbujcie sobie - naprawde warto :)
  • 0

budo_petrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Bielsko Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
tak sie jeszcze zastanawiam...po co niektórzy ludzie dalej wmawiają że KI to taka boska energia która w zasadzie sama techniki wykonuje?

Przez takie wmawianie mój dobry kolega zrezygnował z Aikido bo szukał właśnie metod kontrolowania takej energii, skoro Sensei powiedział mu zeby za bardzo w tą energię nie wierzył to się zawiódł i uciekł.

Smutny wniosek jest taki że część ludzi woli miłą nieprawdę niż niemiłą prawdę - a myślałem że to nieprawda...
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
To daj mu ignora a nie zniżaj się do poziomu tych gości z audi. Mnie i wielu innych osób nie obraża. Mogę się z nim nie zgadzać, mogę dyskutować, jeżeli argumenty mam po temu i ochotę.

Skoro już o ki, to jestem zdania (jak już tu pisano), że ki to metafora pozwalająca nam coś zrobić mino niezrozumienia technicznego. Taka wizualizacja, która ułatwia jakiś ruch. Tyle w aikido. Szczepan tłumaczył, że w Daito ki jest fenomenem czysto technicznym i jest go wiele rodzajów. Tak właśnie odebrałem to, co zobaczyłem w wykonaniu Mariusza sensei po naczytaniu się o niezginalnej ręce i kierunkowaniu ki, żeby leciała z ręki itd. Patrzę-widzę jak działa-umiem mniej więcej zrobić. Stosowanie w praktyce ćwiczenia to już bardziej skomplikowana sprawa ofkoz :) Ja szczególnie wprawnym aikidoką nie jestem i raczej nie zostanę, a szkoda, bo bardzo aikido lubię i szanuję. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_bestja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
Kontynując...
Po pierwsze, Ki to synonim czegoś nieokreślonego czego jeszcze nie poznaliśmy, nazwa zresztą jest obojętna..
Po drugie..doczepiliście się do tej zginalnej ręki strasznie, bo w sumie głównie o tym się mówi, bo ktoś tam potrafi to pokazać, ale już nie każdy potrafi wyjaśnić - jaki jest cel tego ćwiczenia..
I tu muszę ze swego punktu widzenia was zasmucić..ręka ta oczywiście, że jest do zgięcia bo to nie jest kawał szyny i dobrze przyłożona masa poradzi sobie z nią w sekundę.
W ćwiczeniu tym mamy sprawdzić jak potrafimy połaczyć nasze ciało i umysł, aby wykorzystać dodadkowe możliwości jakie daje nam nasze ciało.
Te ćwiczenia są w pewnym sensie perfidne bo to niby ktoś nas testuje, ale tak naprawdę to my testujemy tą osobę, właśnie tu przykładem jest to ćwiczenie na siedząco..testy są kawałkami technik i nie potrzeba wbijać palcy komuś w pachę co wystarczy lekko przesuwając ciało w przód, już zmienić jego właściwości a jeszcze jak niezauważalne dotkniemy łokci partnera od dołu i skierujemy jego siłe delikatnie w góre to swobodnie zaliczymy TEST a nie nalot myśliwca, co część z was sobie wyobraża..
To są tylko testy a nie to że jesteśmy magami co robią rzeczy jak objazdowi mnisi z Shaolinu..
A co do sekcji Opolskiej to pewnie dla wielu odkryciem będzie jak sie hi hi wyda, że F. Toyoda był uchi deshi Tohei sensei do 6 Dana jakiego miał w Ki Aikido, nie jestem pewien czy nie pożarli się w stanach o kasę, bo Toyoda pp.był (jeśli nie to nich mnie ktoś poprawi..) głównym sekretarzem Ki No Kenkyukai w USA..
Więc nie ma co się dziwić, że przemyca nauki dawnego nauczyciela do tego co sam robi, a w jaki sposób to niestety nie potrafie powiedzieć.
Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI
mod on
Randall i Ninja przekroczyli magiczna czerwona linie.
mod off

  • 0

budo_petrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Bielsko Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: testy KI

...


Dzięki za wyjaśnienia.

ćwiczenie na siedząco..testy są kawałkami technik i nie potrzeba wbijać palcy komuś w pachę co wystarczy lekko przesuwając ciało w przód, już zmienić jego właściwości a jeszcze jak niezauważalne dotkniemy łokci partnera od dołu i skierujemy jego siłe delikatnie w góre to swobodnie zaliczymy TEST a nie nalot myśliwca, co część z was sobie wyobraża..


Mam wrażenie że troszeczkę się nie zrozumielismy w tym miejscu chodziło mi o to że palce pod pachy wkłada ten który pcha temu który siedzi - dzieki temu tek który siedzi jest bez szans.

Ale skoro zgadzamy sie że KI to nie magia to nic w tym dziwnego ze da sie znaleźć metodę uniemożliwiająca wykonanie takiego testu.

Podobne mam obserwacje dtyczące tej nieszczęsnej ręki - wystarczy przecież naciskać nie na staw tylko na przedramie i po teście - ból jest tak przejmujący że ręka sama sie zgina. (tak wiem to perfidne - z góry przepraszam)

Dzieki raz jeszcze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024