Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastanawialiscie sie kiedys...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?
benny kup mi laptopa.... :lol:
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?
Szczeke to nosic potrafia w kieszeni. lac innych po ryjach tez ale zarobic na lapsa juz trudniej.

łomatko co za spoleczenstwo. Ale nie o to tu chodzi. Obecnie kazdy ma komorke i ze kogos zlupia z niej to normalka bo to byloby dziwne gdyby ktos nie mial komorki. Podobnie jest z badziewiami innego typu. Jak kuzynka mi wysylala mp3 z usa to w polsce to gowno kosztowalo jakies 2000 tys. zlotych. Teraz mp3 moze miec kazdy i to samo z lapsami. Uzywany mozna kupic za 1000 zlotych. W dobrym stanie z procem wystarczajacym do podstawowych aplikacji, internetu, muzyki czy filmu. Wiec nie przesadzajcie. Czlowiek majacy prace na luzie moze stac sie posiadaczem takiego "luksusu". Dla studenta- tydzien w GB- 300 funtow, tydzien w USA jakies 700. Tydzien pracy i dobro luksusowe w kieszeni.

Lekki oftopic wyszedl
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?

Uzywany mozna kupic za 1000 zlotych. W dobrym stanie z procem wystarczajacym do podstawowych aplikacji, internetu, muzyki czy filmu. Wiec nie przesadzajcie. Czlowiek majacy prace na luzie moze stac sie posiadaczem takiego "luksusu".


Benny masz ty może dzieci? Bo wiesz ile laptopów, noży, MP3 itp dóbr przeliczeniowych zostawia się u stomatologa lub ordodonty. :roll:
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?
Nie chcialem sie licytowac co do zarobkow ale podkreslic jedna rzecz. Na dzien dzisiejszy laptop to jest rzecz ktora moze miec praktycznie kazdy podobnie jak komorka stad dziwia mnie wywody ze jak to ktos nisl lapsa bez obstawy itp itd..... Ja powiedzialem sobie zadnych dzieci przed 30 i takiej wersji sie trzymam..............a dopoki bedziemy wierzyc w socjale i glosowac na pisuary i inne podobne tym dluzej bedzie sie nam zabierac z pensji po 500 stow i lepiej na bezplatna sluzbe zdrowia i placic po 100 za zeba.......Dzieciaczki to zbyt k0osztowna inwestycyjka
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?

Nie chcialem sie licytowac co do zarobkow ale podkreslic jedna rzecz. Na dzien dzisiejszy laptop to jest rzecz ktora moze miec praktycznie kazdy podobnie jak komorka stad dziwia mnie wywody ze jak to ktos nisl lapsa bez obstawy ...


Bo żyjemy w takim pięknym kraju, że radia samochodowego, dużo tańszego do laptopa, też nikt nie zostawia w zamkniętym samochodzie.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?

wracamy taksówką lub komunikacją miejską



W jakim ty mieście żyjesz że taki przestraszony chodzisz? Ja w swoim mieście gdzie bym nie był i o której to czuję się bezpiecznie. Może to właśnie zaleta małego miasta (80 tys) że zanim kogoś zaczepią to 3 razy się zastanowią bo tutaj nietrudno kogoś znaleś bo dużo ludzi się zna.
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastanawialiscie sie kiedys...?
Stary wspołczuje ci że ci tyle żeczy zajeba... i cię rozumiem bo sam też kiedyś zostałem okradziony ale na szczęście popytałem kilku ziomów na osiedlu czy znają takiego gościa i się udało wkońcu oddlał mi ten koleż moje żeczy. Bardzo dobrze ze napisałeś to co ci się stało mam nadzieję ze to pomoże kilku osobom w codziennym życiu które noszą durzo rzeczy przy sobie może się zastanowią nad tym co wynoszą z domu :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024