Skocz do zawartości


Zdjęcie

nie lubie kozaków ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_polak14
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police kolo Szczecina

Napisano Ponad rok temu

nie lubie kozaków ...
No to jest moj pierwszy post tutaj ale mam nadzieje ciekawy.
Dobra zaczynam:

W srode w szkole mialem taka mala potyczke, otoz taki koles ktorego nazywaja bolek uwazal sie za najsilniejszego w szkole( moze tak i BYLO ) strasznie kozaczyl( chyba wy tez takich nie lubicie ) szedl przez korytarza ja sobie stalem z kumplem przy schodzach i gadalismy i sie smialismy. Szedl "bolek" i zachaczyl mnie reka, a ja do niego - co ty odpierdalasz - on sie odwaraca i do mnie z usmieszkiem zecze - chyba dawno wpierdol nie dostales - to ja doniego - no niedostalem a co znasz kogos od kogo moglbym dostac? - to bolek najwyrazniej wkurwiony chcial mnie walanac z piescia z takiego duuuuuuuuzego zamachu to ja wystawilem reke zablokowalem jego cios i z prawej reki najmocniej jak moglem uszkodzilem mu nos (okazalo sie ze mu go zlamalem) i az mu z kichy polecialo... i jeszcze do tego zlapalem za glowe prawa reka i z kolana w brzuch... ten z placzem poszedl do kibla zatamowac krawawienie. gdzy udalo jusz mu sie wzial plecak i poszedl do domu.
Wszyscy az nie mogli uwiezyc i do mnie jego kumpel - "pewnie poszedl po brata i on Ci najebie - ja jusz kupe w gaciach prawie mialem. Przez ostatnia lekcje myslalem o spotkaniu bolka brata.
No i dzwonek na przerwe i wychodze ze szkoly patrze stoi jaki lekko przypakowany i zaczal isc w moja stone (a jusz prawie chcialem spieprzac ) zlapal mnie za glowe i do mnie cos tam gadal ale nie pamietam co, a przypomnial mi sie chwyt i zucenie na plecy(wiecie chyba o co chodzi wlozylem swoja reke w jego krocze zlapalem za noge a druga za szyje zlapalem podnioslem go(prawi sie nie zesralem taki grubas byl) i zucilem go na beton na plecy az odeszla mu ochota na reszte ale ja oczywiscie podekscytowanytym wydazeniem ze takie bydlo powalilem nacisnelem mu kolanem klate i w morde go i do niego mowie - powiedz braciszkowi zeby sie nie zucal - klient jescze przez chwile nie wiedzial co sie dzieje i tylko kiwal glowa. i na pozegnanie jescze raz mu zejebalem z piesci w morde.

Zaczelismy sie smiac opzniej z kumplami ze brat bolka przyjdzie nastepnego dnia z nastepnym bratem :lol: .

I tak skonczyla sie przygoda za najwiekszym kozakiem szkoly.

Co o tym sadzicie dobze zrobilem broniac sie?? Czy nie?? bo wpierdol to umi9em dostawac rowniez. Ale na samym koncu za bardzo mnie ponioslo chyba co nie?

Pozdro dla bolka i jego brata :lol:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
e, to nieśmieszne. Dziś w trójce przez cały poranek rozmawiano sobie na temat opowiadania kawałów. Można kogoś rozbawić albo spieprzyć opowieść totalnie. Niestety, ale nie czuję się w tym wypadku rozbawiony 8) .
  • 0

budo_polak14
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police kolo Szczecina

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
to nie mialo byc smieszne... to bylo prawdziwe ale wtedy mialem stres jak nie wiem co... uffff.....
  • 0

budo_vardi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Jestem pewny że napisałeś tego posta tylko i wyłącznie żeby się pochwalić. :/
  • 0

budo_polak14
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police kolo Szczecina

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
nie napisalem tego zeby sie pochwalic tylko zapytacv czy dobze zrobilem bija tego "bolk" bo rowniedobze jego bracholek moglby byc wiekszy i silniejszy i moglby mi tak nawalic ze teraz bym tego nie pisal... :/
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...

Szedl "bolek" i zachaczyl mnie reka, a ja do niego - co ty odpierdalasz -


...nie lubię kozaków :lol:
  • 0

budo_polak14
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police kolo Szczecina

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
no a ty co bys powiedzial?? no jak sie wozil przez cala pierwsza kl;ase?? a juz mnie tak wqurwial ze !!!! aaaa!!! gr... :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Jeśli to prawda ... to dobrze zrobiłeś .

Gratki :)
  • 0

budo_acid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Może się nie znam, ale im dłużej to forum przeglądam tym częściej znajduję tu tematy zakładane przez gimnazjalną młodzież po to, aby pochwalić się stoczonymi na przerwie legendarnymi bojami :roll:

Szedl "bolek" i zachaczyl mnie reka, a ja do niego - co ty odpierdalasz -

...nie lubię kozaków :lol:


:rofl:
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
zamknac ULICE !!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...

zamknac ULICE !!

zgadzam sie.
  • 0

budo_acid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Może wystarczyłoby zmienić nazwę, bo "ULICA" przyciąga dresów :?

Myślałem o np. Samoobrona, ale to się źle kojarzy :wink:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Nie dość ,że się chwalisz to jeszcze kłamiesz :twisted: :twisted: :twisted: Dostałeś pewnie wpierdol od nich i teraz sobie marzysz co by ktos powiedział gdybys im najebał , a tak sam wiesz jak było , że oberwałeś i tyle :lol:
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Dokładnie, kto ci w to uwierzy? Najpierw natrzaskał największemu kozakowi w szkole, a potem jego napakowanemu bratu. :lol: Poza tym to pewnie prowokacja. I nie zamykać ulicy, choćby ze względu na walory humorystyczne.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
A ja jak miałem jakieś 5 lat wrzuciłem mojemu koledze łopatkę do kanału ściekowego, potem on mnie obrzucił za to piachem. Skończyło się na tym, że ja miałem krwotok z nosa, a on rozwaloną wargę! AUTENTYK!!!! Mówie wam. Tylko czekałem aby się tym pochwalić.

Teraz mam pytanie: Dobrze zrobiłem wrzucając mu łopatkę do ścieku? :) :lol: :) Tylko proszę o poważne odpowiedzi, bo to bardzo poważne pytanie. :papieros:




PS. Żal mi najbardziej modów, ze muszą czytać te bzdury.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
Kupa miesiąca:lol: , ja bym nawet typował do kupy kwartału :lol:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
TRAGEDIA..
jak tak dalej pójdzie, tzn. zwiększy się liczba napierdalaczy bolków wśród forumowiczów,
to zacznę traktować forum jako zbiór wypowiedzi młodocianych fantastów...
  • 0

budo_slavek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Gory

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...
No i dobrze że mu pysk obtarłeś...... trzeba takich niszczyć so nos noszą wyżej niż czoło !!! hahaha :)
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...

to ja wystawilem reke zablokowalem jego cios i z prawej reki najmocniej jak moglem uszkodzilem mu nos (okazalo sie ze mu go zlamalem) i az mu z kichy polecialo... i jeszcze do tego zlapalem za glowe prawa reka i z kolana w brzuch...


przypomnial mi sie chwyt i zucenie na plecy(wiecie chyba o co chodzi wlozylem swoja reke w jego krocze zlapalem za noge a druga za szyje zlapalem podnioslem go(prawi sie nie zesralem taki grubas byl) i zucilem go na beton na plecy (...) nacisnelem mu kolanem klate i w morde go


A tak umiesz??:

Dołączona grafika

A tak dokładniej analizując:

wlozylem swoja reke w jego krocze

Gratuluję

nacisnelem mu kolanem klate i w morde go i do niego mowie - powiedz braciszkowi zeby sie nie zucal - klient jescze przez chwile nie wiedzial co sie dzieje i tylko kiwal glowa. i na pozegnanie jescze raz mu zejebalem z piesci w morde.


Z jakiego filmu to wytrzasnąłeś??

Wybacz stary ale nie wierzę w ani jedno słowo zawarte w tej historyjce.
Ale gratuluje. Niektórzy w Twoim wieku to czasem jeszcze oglądałają bajki w telewizji. Ty już je zacząłeś pisać.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nie lubie kozaków ...

zamknac ULICE !!

Zamknąć AdamaD za brak reakcji :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024