Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów

Około 100 niemieckich i polskich chuliganów uczestniczyło w bitwie, jaka rozegrała się w lesie po niemieckiej stronie granicy w niedzielę po południu, poinformowała policja.
Stu niemieckich policjantów zatrzymało i przeszukało 45 Niemców, którzy przybyli 15 samochodami oraz autobus z 53 Polakami, po otrzymaniu informacji, że planują oni bójkę w pobliżu miejscowości Briesen, 60 km na wschód od Berlina.
Jeden z Niemców zatrzymanych w niedzielę był oskarżony o uczestniczenie w zamieszkach podczas MŚ 1998 we Francji, w trakcie których jeden z francuskich policjantów, Daniel Nivel w Lens został pobity do nieprzytomności i z poważnym urazem czaszki pozostawał w śpiączce przez pół roku.
Polsko-niemiecka bójka odbyła się zaledwie pół roku przed rozpoczęciem MS 2006 w Niemczech, w których zagra również reprezentacja Polski.
Niemcy uczestniczący w bójce to nie tylko stadionowi chuligani, ale też tzw. "bramkarze" z klubów nocnych i Hell's Angels, pochodzący głownie ze wschodnich landów. Odpowiedzą oni za napaść i zakłócanie porządku.
Bitwa pod Briesen wywołała alarm w niemieckich mediach. Reportaż w magazynie 'Der Spiegel' opisuje, że niemieccy i polscy chuligani w starli się w walce o to, kto będzie rządził na ulicach miast podczas przyszłorocznych MŚ. Dziennikarze gazety 'Bild" pytają, czy niedzielna wojna między chuliganami jest przedsmakiem tego, co wydarzy się podczas MŚ.


rewanz za Grunwald?
  • 0

budo_acid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów
Nie chce sie czepiać, ale jak dla mnie bójki między chuliganami nijak mają się do sztuk walki ogólnie, czy też do samoobrony na ulicy, więc nie wiem za bardzo po co coś takiego tutaj zamieszczać.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów
Mam nadzieje , ze wygrała Polska :)
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów
Tak, hmm, bronili się na pewno dzielnie 8) .
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów

Nie chce sie czepiać, ale jak dla mnie bójki między chuliganami nijak mają się do sztuk walki ogólnie, czy też do samoobrony na ulicy, więc nie wiem za bardzo po co coś takiego tutaj zamieszczać.


po to, ze jak pojedziesz na mistrzostwa do dojczlandu, to lepiej zebys swiergotal po niemiecku lepiej niz przecietny Niemiec ;) bo wtedy bedziesz mial samoobrone - 1 przeciwko 30

Reportaż w magazynie 'Der Spiegel' opisuje, że niemieccy i polscy chuligani w starli się w walce o to, kto będzie rządził na ulicach miast podczas przyszłorocznych MŚ.


  • 0

budo_gall
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów
I teraz powinno wkroczyc Polsko-Niemieckie pojednianie :wink: i bylby pelen wypas,a swoja droga w razie mistrzostw nie wiadomo do czego lepiej sie przyznac.Bedziesz gadal jak niemiec to dostaniesz od polakow bo sie robisz za "wielkiego poskiego niemca" bedziesz po polsku do dostaniesz od niemców.A co do bójk to nie wiem czy tak dobrze jakby polacy wygrali,jeszcze nas z UE i NATO wywyla,a z ruskimi jeszcze drugi rurociag pociagna i przecietna bitwa kibolów bedzie miala ogromny wydzwiek polityczny :wink: :) I nasze doplaty bezposrednie pójda :peace:
  • 0

budo_piotrowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka bójka polskich i niemieckich chuliganów
Polska GORA :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024