Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o trening :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

a mi to nie podziekujesz ty pierdolony hipisie :evil:

Mate jesteś wmiare inteligetnym, uczynnym człowiekiem (czytam Twoje pisanie), a powyższa, skopiowana wypowiedź zadaje temu kłam. Nie wiem po co ta wypowiedź, odbijasz sobie kompleksy? W łożku Ci nie idzie? Hipis Ci kiedyś wpierniczył? Opanuj sie.

Badź miły dla nowego kolegi, tak jak jestes miły dla mnie.
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Mate Tobie tez dziekuje za odp .. Hmm chyba nie pojde zrobic badan nie chcialbym uslyszec zakazu . Boks pokochalem od pierwszego treningu i nie chcialbym przestac..
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Mate moze kiedys zmierzymy sie w walce ;D
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

Mate Tobie tez dziekuje za odp .. Hmm chyba nie pojde zrobic badan nie chcialbym uslyszec zakazu . Boks pokochalem od pierwszego treningu i nie chcialbym przestac..

No, ale ja nie bedziesz miał badań to...boks nie pokocha Ciebie :wink: . Troche mnie dobijasz, przecież dobrze wiesz, ze bezbadań nawet trenować mógł nie bedziesz...legalnie, ze tak powiem. Wiesz, jak wygladały moje badania przez te wszystkie lata (pisze tak jak było):

Przychodze do lekarza sportowego (najczesciej przed zawodami)

Lekarz: I jak, nic Cie nie boli, zawrotów głowy nie masz?

Ja:Nie

Lekarz: (bierze słuchawki i słucha serducha) No bardzo ładnie...(Jeb pieczatka na książeczke). Następny... .

Tak to wyglada.

I na tym przytoczeniu realiów polskiego boksu amatorskiego, chciałbym zakonczyc wypowiadanie sie w tym temacie, no chyba, ze Mate zdecyduje sie na jakąś kośliwą riposte... :?:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

Mate jesteś wmiare inteligetnym, uczynnym człowiekiem (czytam Twoje pisanie), a powyższa, skopiowana wypowiedź zadaje temu kłam. Nie wiem po co ta wypowiedź, odbijasz sobie kompleksy? W łożku Ci nie idzie? Hipis Ci kiedyś wpierniczył? Opanuj sie.

Badź miły dla nowego kolegi, tak jak jestes miły dla mnie.


Ja z natury jestem mily i uczynny ale równowaga w przyrodzie być musi dla Hipiska tez bylem mily, napewno bardziej niz ty. Nazwanie go pierdolonym hipisem bylo gruboskórnym żartem w wykonaniu milego czlowieka, wiec nie przezywaj tej wypowiedzi jak laska swojego pierwszego okresu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
A to nie była mrówka?

OK, pozdrawiam.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

Mate moze kiedys zmierzymy sie w walce ;D

nie no co ty nie chce wpierdol dostac .... :)
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Rozumiem ze bez badan nie bede mogl startowac .. Zrozumialem co chciales powiedziec :) bardzo fajnie ze tak badania wygladaja .. mam pewnosc ze je przejde :) :) pozdr
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Mate to wiesz nie podskakuj :P Bo dostaniesz zaawansowanego prawego prostego i sie skonczy milosc do blizniego :) :lol: Nie no a na powaznie to dizekuje Wam wszystkim za odpowiedzi daly mi troche do myslenia .. Thx :) :)
pozdr

"Najwieksza moja strata to rozumu utrata " ;]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

Mate to wiesz nie podskakuj :P Bo dostaniesz zaawansowanego prawego prostego i sie skonczy milosc do blizniego

Musisz najpierw troche poćwiczyc :wink:
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Wiem wiem :) .. Bede cwiczyl :P .. .... :P :> od jutra nie pale trzymcie w kciuki moze uda mi sie rzucic :=)
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Ja od niedawna rowniez cwicze tyle ze MT i na poczatku wszyscy w rzedach cwiczylismy "na sucho" uderzenia piescia i lokciem ostatnio poszlismy na worek i nawalalismy zadane przez trener uderzenia na poczatek jeden prosty prawy potem lewy potem dwa proste na przemian potem 3 a na koniec prosty i dwa sierpy...tyle tylko ze trener na kazdego patrzyl i podchodzil zwracajac uwage na to czy po uderzeniu reka wraca do gardy czy odpowiedni skret ciala jest czy uderzenie wychodzi z calego ciala a nie z rekiitd. bylo ok...chyba na tym to cwiczenie polega choc z drugiej strony nie dziwie sie Twojemu trenerowi jak jest np 30 osob na treningu to ciezko na kazdego zwrocic uwage...
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Mate, jakby hipisek rady nie dał, to wal na priva :wink: :D
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Dam rade :)
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Jakie polecacie ochraniacze na nadgarstki ?
  • 0

budo_ps_87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Mam pytanie do Duncana. Jak to jest z zawodami po 18 roku życia (boks), jeżeli się wczesniej niestartowalo w zadnych zawodach? Bo słyszalem że trzeba mieć wcześniej juz pare walk przed 18. Z góry dzieki za info.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

Mam pytanie do Duncana. Jak to jest z zawodami po 18 roku życia (boks), jeżeli się wczesniej niestartowalo w zadnych zawodach? Bo słyszalem że trzeba mieć wcześniej juz pare walk przed 18. Z góry dzieki za info.

Jak skończysz 18 lat jesteś seniorem, i to jest jest cała róznice, nie nie trzeba mieć żadnych walk wcześniej, choć być moze bedzie cieżej znaleźć dla Ciebie przeciwnika, w tym wieku z powdobnym bilansem, choc jak jesteś ze Sląska to problemu być nie powinno... . Mój kumpel na Złotej rekawicy Wisły walczył z Niemcem, kolega miał 6 walk na koncie, Niemiec 96.

Ropzierniczył mu twarz, uderzył go tak mocno, ze Niemiec wypadł z ringu, rozrywajac liny... po co Ci to mówie? Jako czynnik motywacyjny.
  • 0

budo_hipisek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
Mam problem piatek na treningu uszkodzilem sobie obojczyk albo jakis miesien kolo obojczyka wyprostowanie reki sprawia mi ogromny bol tak samo ruszanie nia ( okolice obojczyka ) . Pomaga dopiero rozgrzewka 15-20 min ramienia wtedy w miare moge reka boksowac . Znacie moze jakies dobre i skuteczne masci przeciw bolowe ?
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(

Znacie moze jakies dobre i skuteczne masci przeciw bolowe ?

naćpaj sie Ibumpromem i jazda :twisted:




P.S
Czyś Ty zgłupiał? idź do lekarza i zrób sobie przerwe...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening :(
fastum jest dobry na naciagniecia
na stluczenia altacet
jedno i drugie to maści
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024