Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
Chciałam sie zapytać czy ktoś z tego forum trenuje w Bielskiej Gwardii Boks !?
  • 0

budo_franek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
JAKI BOKS TO CHYBA JAKIŚ ŻART TO JEST JAKAŚ PARODIA BOKSU WIDZIAŁEM TO NA WŁASNE OCZY :roll: :roll:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

Chciałam sie zapytać czy ktoś z tego forum trenuje w Bielskiej Gwardii Boks !?

Moze pójdziesz na jakiś sport, adekwatny do płci? No, chyba, ze jesteś zdezorientowana co do swojego "ja".

I mam nadzieje, ze ktoś Ci na ringu rozbije łep, twarz Twoją krwia sie zaleje....moze wtedy zrozumiesz, ze to nie miejsce dla Cibie, ani żadnej innej kobiety. I kiedy już bedziesz lecieć, na wpółprzytomna po deomonicznym prawym, na dechy mamroczac coś o swojej przeszłosci, wspomniesz moje słowa.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

I mam nadzieje, ze ktoś Ci na ringu rozbije łep, twarz Twoją krwia sie zaleje....moze wtedy zrozumiesz, ze to nie miejsce dla Cibie, ani żadnej innej kobiety. I kiedy już bedziesz lecieć, na wpółprzytomna po deomonicznym prawym, na dechy mamroczac coś o swojej przeszłosci, wspomniesz moje słowa.


hamuj sie moze co? Bądz co bądz to dziewczyna i jakoś nie widze żeby twierdziła ,ze ona sama zamierza trenować boks w wyzej wymienionym klubie. Osobiscie szczerze obojętne jest mi czy kobieta bedzie cwiczyc boks, czy jakikolwiek inny sport walki , wiec zalecałbym odrobine dystansu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

I mam nadzieje, ze ktoś Ci na ringu rozbije łep, twarz Twoją krwia sie zaleje....moze wtedy zrozumiesz, ze to nie miejsce dla Cibie, ani żadnej innej kobiety. I kiedy już bedziesz lecieć, na wpółprzytomna po deomonicznym prawym, na dechy mamroczac coś o swojej przeszłosci, wspomniesz moje słowa.


hamuj sie moze co? Bądz co bądz to dziewczyna i jakoś nie widze żeby twierdziła ,ze ona sama zamierza trenować boks w wyzej wymienionym klubie. Osobiscie szczerze obojętne jest mi czy kobieta bedzie cwiczyc boks, czy jakikolwiek inny sport walki , wiec zalecałbym odrobine dystansu.

Ale, ja to robie dla jej dobra. Zreszta nat była już znana z takich dziwnych samodestrukcyjnych pomysłow juz wcześniej. Jest tyle kobiecych, ładnych miłych i przyjemnych dyscyplin w Martial Arts też. Jesli już chce cos z charakteram, to nie wiem ... np. judo. Ale boks? O boziu... :?
Nie wiem, z czego to wynika, z kompleksów? Ze strachu? Ale co moze powodować, az taki strach czy takie kompleksy ze zapomina sie kim się jest? To chyba raczej nie sprawa zapisu na boks w BB, tylko terapii u psychologa, niekoniecznie sportowego. Kobiety w boksie/kicku/MT to lekkie dewiacje, cos na kształ zboczenia, a moze nawet zaburzeń osobowisci. Jesli ktos nie wie kim jest, jest kompletnie nienormalny.

Być moze mój post był zbyt derastyczny, ale miał na celu edukcje, prafilaktyke... . 90% meżczyn nie nadaje sie do boksu, w tym ja, choc trenowałem lata całe, zadna normlana kobieta nie nadaje sie do takich sportów. Komu nat chce cos udowodnić? Sobie? Kolegom? Koleżanką? W dzisiejszej Poslce, tak bardzo trudno byc meżczyzną, z honorem isc przez życie, wprost przeciwnie niz być kobietą... .
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
ja to Duncan rozumiem. Nie uważam ,ze ring to miejsce dla kobiety ale jesli chcą to jest mi to naprawde obojętne -teraz są takei czasy ,ze podział na to co męskie i kobiece zatarł sie. Zresztą dyskytowano o tym na łamach forum sporo razy.
Jednak zabranianie i uświadomianie czegokolwiek w ten sposob nie ma sensu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

Jednak zabranianie i uświadomianie czegokolwiek w ten sposob nie ma sensu.

Ale, wiesz ogólnie w zyciu poznawanie wszystkiego empirycznie, z autopsji też sensu nie ma...czasem (tak jak w tym przypadku) jest wręcz szkodliwe.

Ta sytuacja wyglada tak:

nat: Chce pieprzyć panienki.

Duncan: To nie dla kobiet, to jest meska rzecz...

RIP: wolny kraj niech spróbuje...

Po co?
I w jednym i w drugim przypadku musiałaby praktycznie stać sie meżczyzną, zeby mogła robic to co chce, i i w jednym i w drugim przypadku kastruje to jej nature-kobiecosć i wszystko co sie z nia wiąze. Wróciłem sie do bardzo fundamentalnych rzeczy-anotmii, seksualnosci kobiety, ale to dobrze odzwierciedla, jaki sprzeciw uprawiajac boks, nat, chce wyrazić swojej anatomii - tej psychicznej. To jest zatracenie jaźni, swojego prawdziwego "ja". Powiedz, RIP, nadążasz za tym, ze jak kobieta chce sie poczuc dowartosciowana to nie ubiera szpilki i sie maluje, tylko wychodzi na ring i sie z kimś bije? Jak sie w tym gubie...równouprawnienie to bzdura, za wiele różni męzczyzn i kobiety. Ale, moze racja, niech wsadzi ręke do ognia...zobaczysz jak szybką ja wyjmie, z wyraźnym grymasem bólu i rozczarowania na rozbitej twarzy.
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
Ducan wez pod uwage ze trenujac mozna miec rozne cele, nie kazdemu mazy sie zostanie world chempionem, jesli dziewczyna trenuje rekracyjnie, poprostu sie chce poruszac, pomachac lapkami, nozkami :-) to moim zdaniem niema w tym nic zlego i niekobiecego.

W mojej sekcji kicka trenuje pare dziewczyn, jedna nawet startowala w zawodach i z reka na sercu moge Ci powiedziec ze nieprzeszkadzalo im to w zachowaniu kobiecosci :)

Co innego jesli rozmawiamy o zawodostwie, tu sie z toba zgadzam, chociaz Anieszka Rylik prezentuje sie calkiem niezle :)

pozdr R
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

Moze pójdziesz na jakiś sport, adekwatny do płci? No, chyba, ze jesteś zdezorientowana co do swojego "ja".

I mam nadzieje, ze ktoś Ci na ringu rozbije łep, twarz Twoją krwia sie zaleje....moze wtedy zrozumiesz, ze to nie miejsce dla Cibie, ani żadnej innej kobiety. I kiedy już bedziesz lecieć, na wpółprzytomna po deomonicznym prawym, na dechy mamroczac coś o swojej przeszłosci, wspomniesz moje słowa.



............... żal dupe ściska gdy się czyta takiego jełopa na forum. Czy ty k*rwa leczysz tu sobie kompleks małego fiutka? Weź człowieku rozbieg i j*bnij się z całej siły w łeb o ściane.
A dziewczyna zapytała tylko czy ktoś tam trenuje ..... :splat:
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

Powiedz, RIP, nadążasz za tym, ze jak kobieta chce sie poczuc dowartosciowana to nie ubiera szpilki i sie maluje, tylko wychodzi na ring i sie z kimś bije? Jak sie w tym gubie...równouprawnienie to bzdura, za wiele różni męzczyzn i kobiety. Ale, moze racja, niech wsadzi ręke do ognia...zobaczysz jak szybką ja wyjmie, z wyraźnym grymasem bólu i rozczarowania na rozbitej twarzy.


nie można Duncan sprowadzać każdego przypadku do próby dowartościowania się bo może to nie o to chodzi. Moje stanowisko co do tej kwesti jest ,jak wspomniałem, czysto obojętne. Poza tym jest:
boks i...
rekreacja ruchowa w formie boksu- gdzie może "idea" tego sportu zostaje zatracona ale forma zostaje.
jak dla mnie nie warto ruszać tego tematu - dziewczyna poprostu zadała pytanie, może ktoś ją o to poprosił albo cos? whatever.
pzdr.
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
No to pięknie...
Dziękuje Tym,którzy staneli w mojej obronie :oops: :wink:
No więc czy ja chce treniwać boks dla tego by mieć rozwalony łep,będe mieć rozwalony jak nie będe sie bronić :lol: Już tyle trenuje sporty walki,że jeszcze nikt mi tak nie dowalił bym z miejsca stwierdziła ,że rezygnuje ze sportu...Trenowałam kung fu to nie miałam kontuzji w ogóle,no może tam jakieś siniaki,albo "naderwany mięsień".Trenuje teraz kicka to też jakoś żyje,tylko miałam obrzęki na goleniach,teraz już nie odczuwam bólu jak kiedyś.
Do sportów walki ponoc od urodzenia mnie ciągnie,słyszałam że mając 2-3latka juz biłam siostre starszą od siebie...Nie trenuje dlatego by komus coś udowodnić,robie to z pasją i dla siebie.Jakoś obronić sie będe mogła gdy jakiś zboczeniec sie przyczepi...I moge bronic inne dupy przez niebezpieczeństwem.
A co do kobiecości to tyle jest bokserek dobrych i jakoś przypominaja jeszcze kobiety są tez te,które no juz raczej przypominaja facetów,ale to juz ich sprawa ja robie to dla siebie jeszcze nie jeste taka głupia by dostawać po mordzie tylko po to by komuś udowodnić jaka jeste odwżna.
Sporty walki zawsze będą inaczej wyglądały w wydaniu kobiecym...może Wy mężczyźni sie nas boicie i mówicie że to nie dla nas 8)
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

No to pięknie...

No więc czy ja chce treniwać boks dla tego by mieć rozwalony łep,będe mieć rozwalony jak nie będe sie bronić :lol: Już tyle trenuje sporty walki,że jeszcze nikt mi tak nie dowalił bym z miejsca stwierdziła ,że rezygnuje ze sportu...Trenowałam kung fu to nie miałam kontuzji w ogóle,no może tam jakieś siniaki,albo "naderwany mięsień".

Proszę... . O czym My w ogóle mówimy? Jeśli chodzi o brutalnosc i urazowość (potworne) to boksu nie da sie porównać z niczym, tymbardziej z jakas gimnastyka. W interncie masz bardzo dużo informacji na ten temat... .

Jakoś obronić sie będe mogła gdy jakiś zboczeniec sie przyczepi...I moge bronic inne dupy przez niebezpieczeństwem.

Fajnie, ze masz dobre samopoczucie.

A co do kobiecości to tyle jest bokserek dobrych i jakoś przypominaja jeszcze kobiety są tez te,które no juz raczej przypominaja facetów,

Ale tu nie chodzi o wygląd. Myślisz, ze taka Laila Ali mnie nie pociąga? Oczywscie, ze tak, jest piekną kobieta, tzn. wyglada jak kobieta. Kobieta to nie tylko ciało/wyglad, ale w szczególnosci psychika, i to wszystko co sie na nią składa. Podam Ci to na przykładzie po jednej stronie stawiasz Angeline Jolie, a po drugiej Laila Ali. Obie są kobietami, a jednak cos tu nie gra, i nie chodzi mi bynajmniej o kolor skóry :wink:

glovkhan, prostaku... . Słuchaj mały smieciu, bo nie bede powtarzać. Nie pisz do mnie wiecej, mój żaden post nie jest skierowany do Ciebie, mam w dupie Twoje zdanie na każdy temat.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

glovkhan, prostaku... . Słuchaj mały smieciu, bo nie bede powtarzać. Nie pisz do mnie wiecej, mój żaden post nie jest skierowany do Ciebie, mam w dupie Twoje zdanie na każdy temat.



............ nie interesuje mnie, jak zwracasz się do rodziców. Marszczysz przy tym freta ??? Internetowy twardzielu, forum jest dla ciebie miejscem erotycznych zabaw ??? Nie martw się - będzie dobrze ;) Mamy XXI wiek, teraz spokojnie można zoperować małego penisa. Nie wiem gdzie, ale poszukaj w necie ;)
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
Duncan i po co mi robisz jakieś jazdy?Do czego to wszystko ma prowadzić?
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

Duncan i po co mi robisz jakieś jazdy?Do czego to wszystko ma prowadzić?

Do Twojego, wzglednego, bezpieczeństwa. Do tego, zebyś zrozumiała pewne rzeczy bez empirycznego ich doswiadczenia, az wrescie, zeby nie kalała boksu, bo to nie sport dla Ciebie. Kobieto...
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
po prostu.
jak chcesz to cwicz dziewczyno. jak sie wciagniesz to dobrze, a jak po wysilku i obijaniu sie znudzi to tez dobrze. kolekcjonowanie doswiadczen to tez fajna sprawa. btw nie ma to jak internetowi krzyzowcy walczacy o harmonie, pokoj na swiecie i jedyna sluszna sprawe. :-)
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

. btw nie ma to jak internetowi krzyzowcy walczacy o harmonie, pokoj na swiecie i jedyna sluszna sprawe. :-)


btw? :lol:

"internetowi krzyżowcy...", chetnie bym sie znią bym spotkał, tylko, ze racze z innego misata jesteś, za poza tym mam juz panienke...i zmywarke do naczyń, tazke nie widze, potrzeby, sensu... .
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
Duncan, co Ty wogóle piszesz?

Kobieta pyta o sekcje boksu, a Ty lutujesz o urazowośći, brutalności, kompleksach, słabości, dewiacjach i zboczeniach? 8O

BOKS to nie tylko BOKS ZAWODOWY, a Ty tak to postrzegasz. Nie każdy kto trenuje ten sport od razu zostaje bokserem zawodowym. Są sekcje boksu rekreacyjnego, boksu dla kobiet (nawet jako samoobrona). Boksu może sie uczyć prawie każdy, jedynym kryterium jest wiek i zdrowie.

I mam nadzieje, ze ktoś Ci na ringu rozbije łep, twarz Twoją krwia sie zaleje....moze wtedy zrozumiesz, ze to nie miejsce dla Cibie, ani żadnej innej kobiety.


Myślę, że ponad 90% trenujących boks (wliczając w to sekcje kicka, sekcje szkolne, rekreacyjne, MMA itp. nigdy nawet nie stanęła w ringu.

Kobiety w boksie/kicku/MT to lekkie dewiacje, cos na kształ zboczenia, a moze nawet zaburzeń osobowisci.


Każdy psycholog Ci to powie, że człowiek który ma jakieś hobby, realizuje jakąś pasję życiową jest ogólnie rzecz biorąc - zdrowszy psychicznie. Dla niektórych taką pasją są właśnie sztuki walki, w tym boks. Sorry, ale Twoja teoria to absurd.

Jeśli chodzi o brutalnosc i urazowość (potworne) to boksu nie da sie porównać z niczym


Oczywiście, bez dwóch zdań. Walka ZAWODOWCÓW, 10-12 rund, bez kasków, potworna siła ciosów, masakra! Ale jak to sie ma do nie - wyczynowców? Mniej więcej tak, tak jazda na góralu po lesie do TOUR DE FRANCE. Tak Duncan! Przyjmując Twoje rozumowanie, jazda na rowerze też nie jest dla wszystkich! Szczególnie dla kobiet! A jednak jeżdżą i mają się dobrze :D

Do Twojego, wzglednego, bezpieczeństwa. Do tego, zebyś zrozumiała pewne rzeczy bez empirycznego ich doswiadczenia, az wrescie, zeby nie kalała boksu, bo to nie sport dla Ciebie. Kobieto...


Kalać ten sport można na wiele sposobów. Wypisując bzdury także ...
Słyszałeś pewnie opinie, że nawet Andrzej Gołota kala boks? 8O
Otylia Jędrzejczak na ten przykład powie Ci że kalasz pływanie, a Alberto Tomba żeś dupa nie narciarz. Ale fajnie czasem popływać, albo pojeździć na nartach, co nie? :lol:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)

Kalać ten sport można na wiele sposobów. Wypisując bzdury także ...
Słyszałeś pewnie opinie, że nawet Andrzej Gołota kala boks?
Otylia Jędrzejczak na ten przykład powie Ci że kalasz pływanie, a Alberto Tomba żeś dupa nie narciarz. Ale fajnie czasem popływać, albo pojeździć na nartach, co nie?


Te argumenty i porównania raczej chybione, gdyz mi nie chodzi o umijętnosci czy brak ich (a Tobie tak wnioskujac porównania) tylko o płeć. Kazdy sport moze byc sportem dla meżczyzny, nie każdy dla kobiety. Doskonale widze róznice miedzy amatorstwem zawodostwem, tyle, ze nie o to biega, chodzi o sens, idea boksu. Chodzi o to,ze to nie dla kobiet w zadnym wydaniu, sam w sobie. A do samoobrony to lepsze jest np. judo...sport unisex. Podam Ci przykład. Facet przebiera sie w sukienki (i nie jest szkotem :) ). Ja pisze, ze cos tu nie tak, a Ty, ze przecież nie jest modelka (analogicznie: "zawodowym bokserem") i chodzi tylko czasami. Umalowany facet w sukience to tak jak kobieta na ringu w rękawicach, rozumiesz do czego zmierzam? Być moze do swojego pisania do nat wlałem troche za dużo dramturgii, ale nie kłamstwa. Nie pisz tak o Andrzeju ...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwardia Bielsko Biała (BOKS !?)
Duncan nie mozesz pojac ze boks moze sluzyc poprostu jako trening aerobowy? Slyszales o aero kickboksingu? Obwód bokserski niczym sie nie różni sie w tym wzgledzie od innych aerobów bo i tu i tu czlowiek sie poci spala kalorie i przez to lepiej sie czuje i koniec. Tez uwazam ze miejsce dziewczyn nie jest na ringu ale na litość bokska boks to teraz towar a ten kto placi jest klientem i nie musi nawet sparowac. Jesli uwazasz ze kobiety wybierajace na aeroby boks maja problemy ze soba bo udaja mezczyzn to pomysl ze to samo moza powiedziec o kobietach noszacych spodnie. Nigdzie nie jest powiedziane ze laska w spodniach musi nosic pod nimi sztucznego fiuta a facet uprawiajacy łyzwiarstwo figurowe musi nosic stringi i golić nogi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024