Skocz do zawartości


Zdjęcie

Agresja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Generalnie to w naszym kraju duzooooooo sie pije...wszyscy jacys tacy nerwowi pozniej :)
  • 0

budo_sejsensej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Dzisiaj zaatakowano mnie w tramwaju. Tzn. nie mnie tylko starszą kobietę. Ktoś wyrwał jej portfel a ja jej pomogłem. Obezwładniłem napastnika, który nie mógł zbiec ponieważ tramwaj cały czas się poruszał. I teraz pewnie się zdziwicie, ale po wszystkim gość zaprosił mnie na piwo. A to dlatego, że chwilę po zajściu pogadaliśmy sobie i wytłumaczyłem mu pewne sprawy. Długo zastawiałem się nad sensem tego co napisaliście i jednak nie przekonuje mnie to. Agresja rodzi agresje. Na agresję trzeba przeciwdziałać, ale też trzeba nauczać i głosić pokój. I braterstwo. Pozdrawiam.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja

po wszystkim gość zaprosił mnie na piwo


A sprawdziłeś czy ciągle masz portfel i komórkę :lol:

trzeba nauczać i głosić pokój. I braterstwo.


Taaa... ten Cię zaprosił na piwo, a następnych dziesięciu spróbuje ożenić Ci kosę zaraz po wyjściu z autobusu.
  • 0

budo_sejsensej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Wszystko zależy od tego jak się porozmawia z takim człowiekiem, który zszedł na złą drogę.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Zmień sobie nicka na "Jezus" 8O
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja

Dzisiaj zaatakowano mnie w tramwaju. Tzn. nie mnie tylko starszą kobietę. Ktoś wyrwał jej portfel a ja jej pomogłem. Obezwładniłem napastnika, który nie mógł zbiec ponieważ tramwaj cały czas się poruszał.


Ciekawa historia... Koleś próbował kogoś okraść w jadącym tramwaju. To juz połowa nagrody darwina ;-)

I teraz pewnie się zdziwicie, ale po wszystkim gość zaprosił mnie na piwo.


Po tym wszystkim czyli po czym? Poszedłeś z nim na piwo, mądry jestes? O ile to wogóle prawda to koleś zaprosił Cie na piwo zebyś nie zaprowadził go za kołnierz na posterunek.

Niezła ściema :lol:
  • 0

budo_sejsensej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Obraziłbym wtedy Jezusa.
  • 0

budo_sejsensej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Poszedłem z nim na piwo bo widziałem, że zrozumiał swój błąd. I ja też ze swojej strony chciałem poświęcić mu swój czas i uwagę. Mam nadzieję, że naprowadziłem go na dobrą drogę.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
DOchrapaliśmy się swojego misjonarza na VB, a może to tylko kolejna prowokacja, bo ktoś się nudzi.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja

Poszedłem z nim na piwo bo widziałem, że zrozumiał swój błąd. I ja też ze swojej strony chciałem poświęcić mu swój czas i uwagę. Mam nadzieję, że naprowadziłem go na dobrą drogę.


Rób tak dalej, a potem będziesz bohaterem takiej analizy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sejsensej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Wypraszam sobie te pseudo ironiczne uwagi. Napisałem to tylko jako dowód tego, że czasem można nie wybijać nikomu zębów i też odnieść zwycięstwo. Moralne. I nie tylko moralne.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja

Wypraszam sobie te pseudo ironiczne uwagi.


Wcale nie pseudo.....

Napisałem to tylko jako dowód tego, że czasem można nie wybijać nikomu zębów i też odnieść zwycięstwo.


No droga do zwycięstwa prowadzi też przez kopa w jaja, duszenie, lowkicka, plaskacza.
Prawdziwy artysta wojenny nie ograniczy się wyłącznie do walenia w zęby :wink:
  • 0

budo_sejsensej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Widzę, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Nie będę prowadził dyskusji na tym poziomie. Pozdrawiam.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Witam ! Ja uwazam ze sejsensej ma dobre podejscie.Z tym ze wykonanie ma tez wady niestety nie masz pewnosci czy cokolwiek Twoje slowa daly mu do myslenia. Mysle tez ze juz i tak dobry uczynek spelniles lapiac i pomagajac staruszce bo gdyby nie Ty to byc moze nikt by tego nie zrobil wiec masz plusa,ale mamy tez prawo a Ty je zlamales i nie zachowales sie sprawiedliwie co tez powinno byc przymiotem Chrzescijanina.Moja opinia tez nie jest doskonala bo niestety mam za malo danych na temat napastnika bo przeciez mogl t ozrobic pierwszy raz , moze robi to codziennie , moze nie ma co jesc i robiaz t obyl sfrustrowany sejsensej przynajmniej mysli zanim cos zrobi.
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja

pomagajac staruszce bo gdyby nie Ty to byc moze nikt by tego nie zrobil wiec masz plusa,ale mamy tez prawo a Ty je zlamales i nie zachowales sie sprawiedliwie co tez powinno byc przymiotem Chrzescijanina


buhahahhahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha

ja tak sie zapytam czy tu sa jakies eliminacje do darwina czy wy sobie jaja robicie.......................

Ja proponuje zlot dzialu ulica...ludzie chce was poznac ..:)))))) pelen szacun :) ))))))))
  • 0

budo_sanosukesan
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Pisze drugi raz, nie obrzucac odrazu blotem prosze:) Wiec tak, sejsensej to osoba prawdopodobnie wyjatko naiwna, proces resocjalizacji przestepcow trwa latami, a glupich przestepcow to sie wogule nie da resocjalizowac (jaki inteligentny przestepca okrada kogokolwiek w sytlacji kiedy tramwaj, autobus czy cos w tym stylu dalej jest w ruchu, bylo to juz pisane, ale przypominam), nie wierze w to, ze koles robil to pierwszy raz, wierze natomiast, ze byl wyjatkowo glupi, a co do tego zaproszenia na piwo, to sejsensej (moze jednak ten przestepca nie byl az tak bardzo glupi, nie brakowalo mu tez na chleb) powinien sie zastanowic nad czym , czy nie odprwadzajac tego kolesia na komisariat nie przyczynil sie do kolejnych kradziezy, przeciez ten koles na 99% zrobi to samo jutro, tylo zrobi to inaczej, lepiej, poczeka,az taki tramwaj sie zatrzyma :D , a co do rozwiazan silowych w sytlacji napasci, czyli bezposredniego zagrozenia zycia, lub zdrowia, to kazdy normalny czlowiek bedie robil, co w jego mocy aby sie obronic, uciec, obronic dziewczyne, dziecko, takich sytlacji nie da sie uniknac predzej czy pozniej przydazy sie to kazdemu, jezeli napastnicy zaatakowali, to nikt nie da sie skatowac. Ogulnie zgadzam sie, ze ten temat wyglada na prowokacje.

Pozdrawiam:)
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
8O Ten temat to jakaś prowokacja !!! 8O

Trzy dni myślałem jak tu sie wypowiedzieć, żeby ostrzeżenia nie dostać...

Dzisiaj zaatakowano mnie w tramwaju. Tzn. nie mnie tylko starszą kobietę. Ktoś wyrwał jej portfel a ja jej pomogłem. Obezwładniłem napastnika, który nie mógł zbiec ponieważ tramwaj cały czas się poruszał. I teraz pewnie się zdziwicie, ale po wszystkim gość zaprosił mnie na piwo. A to dlatego, że chwilę po zajściu pogadaliśmy sobie i wytłumaczyłem mu pewne sprawy. Długo zastawiałem się nad sensem tego co napisaliście i jednak nie przekonuje mnie to. Agresja rodzi agresje. Na agresję trzeba przeciwdziałać, ale też trzeba nauczać i głosić pokój. I braterstwo. Pozdrawiam.


OMG !!! :lol: Noooo to jest myśl zmieniać dresów, na porządnych obywateli... czemu nikt na to nie wpadł ??? Mamy tylu resocjalizatorów :P i to 32 letni instruktor shotokan (z trzyletnim stażem) :P . Sejsensej otrząśnij się ! Proszę. Masz trzydześci dwa lata i bajki opowiadasz...
Nie wmówisz mi, że spotkałeś kolesia, który wyrwał babci portfel w jadącym tramwaju i przy świadkach - nikt nie jest aż tak tępy... Jeśli by był to miałby problemy z rozumieniem mowy! BA! Miałby problemy z jednoczesnym chodzeniem i oddychaniem!!! I na pewno nie udało by Ci się z nim porozmawiać...

Miałem zamiar zacytować wszystkie twoje wypowiedzi sejsenseju i wyśmiać je po koleji... ale mam litość dla moderatorów ( i szacunek - dobra robota panowie )

Napomne, że czytając twoje posty uśmiałem się tak jak czytając "Dobry tekst na ulice"

gówniarze same się proszą o agresje... jak jej nie dostają to są pewniejsi siebie => na ten temat się już wypowiedziałem
Dobra ciut ostro pojechałem... ale czego się spodziewałeś pisząc prowokacje...

I nie pisz, że to nie ich wina, że są gnojami. Nikt ich w domu nie bije. Jego rodzice pozwalają mu na wszystko, bo albo się boją albo są dokładnie tacy sami. Po to trenuje, aby nie być się ofiarą... Jasne 'rozmowa' - od tego się zaczyna. Możesz zapytać drecha na ulicy czy go sumienie nie męczy ( i lepiej od razu rób unik )...
Jak dasz rade to robisz przysługe potencjalnym przyszłym ofiarom i doprowadzasz do konfrontacji. Bo jak nie twoja komórka to kogoś innego... Na osiedlu mam takich co z tego żyją... Owszem możesz próbować zmienić typa, powodzenia życze...

tak z ciekawosci, to ktory z panow mial kiedys jakies starcie na ulicy?


Ja wyglądam na słabeusza... więc standard to raz na 2 - 3 miesiące...

"zaczepka gówniarzy...bić?" przeczytaj uważnie tam jest/była dyskusja na ten temat...


Wątpie abyś gdziekolwiek znalazł text pokroju:
" bić zanim cokolwiek powie "

1. zasada forum to czytać co piszą inni...


Zmień sobie nicka na "Jezus" 8O


:peace: :) :) :) :lol: :) :lol: :) :lol: :lol: :lol: :peace:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
sneferu, całe trzy minuty zastanawiałem się nad tym czy pisać w tym temacie czy nie pisać 8) . Poczekam może jednak na kontrpolemikę sejsenseja 8) .

Od siebie mogę tylko dodać, że tryb życia determinujący uliczne starcie raz na dwa/trzy miesiące grozi poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, co zdecydowanie może odbić się później chociażby na treści postów pisanych na forum 8) .

A historia forumowego "Jezusa" zainteresowała mnie niezmiernie i niecierpliwie czekam na jej kontynuację 8) .
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
To, że takie sytuacje mnie tak często spotykają to wina tego, że prawie zawsze chodze sam; jestem raczej samotnikiem... i nie wiem może to twarz, może postawa, albo sposób chodzenia... Nie wiem co prowokuje tych kolesi do zaatakowania mnie.

Jednak takie sytuacje mają też dobre strony... Jestem bardziej opanowany i w tak hardcore'owej sytuacji zachowuje już spokuj i chłodny umysł... owszem adrenalina skacze, ale albo juz nie tak bardzo albo nauczyłem się ją kontrolować...

Pobity zostałem raz => szło na mnie około 30 :o kolesi na jakimś innym osiedlu, jak się okazało to około 27 z nich to publika... Wtedy nie uciekałem - nie wiedziałem na kogo i za co idą... chciałem pójść z nimi "ciekawe kogo mają lać" - tak sobie myślałem :lol:
Podszedł do mnie koleś i bez słowa przywitał mnie "czołem" :lol: (tylko się zatoczyłem)
wtedy skupiłem się na obronie głowy ręce na krzyż tak jak w Dragon Ballu... nic mi się nie stało...

Innym razem biłem życiówke na 400 metrów :lol:
A czasami stosowałem patenty o których już pisałem w temacie "chwyt od tyłu... czyli jak ja nie nawidze dresiarzy" :twisted:

Nigdy nie zostałem skrojony, raz zostałem pobity... potem naturalnie był odwet - kolesie już raczej nie zaczepią żadnego szóstoklasisty :twisted:
Także nie jest tak źle z moim zdrowiem.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja
Coś takiego. Dbaj o tą opowieść, być może kiedyś ktoś narysuje o Tobie, samotniku, komiks... w sam raz dla młodych gniewnych 8) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024