Skocz do zawartości


Zdjęcie

książki kyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_marot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

książki kyokushin
witam wszystkich!

jakiś czas temu czytałem na forum temat dotyczący literatury do kyokushin. Oczywiście chodzi mi o orginalne książki twórcy kyokushinkai. wiadomo w Polsce jak do tej pory nie ma przetłumaczonej ani jednej i wydanej w Polsce takiej knigi (no chyba że nic o tym nie wiem).
Ten kto ćwiczy chętnie by kupił taką książkę-zbyt by był jak na moje oko. Każdy marudzi i narzeka ale to może trzeba coś w tym kierunku zrobić żeby doszło do takiego wydania książki Oyamy?
przyznam że nie wiem jak to wygląda od strony formalnej i organizacyjnej ale może trzeba by było samemu zadziałać.
Chodzi mi np. o umieszczeniu na forum jakiegoś otwartego listu do władz PZK(może bezpośrednio do sihana?) ludzie ludzie dali by swój podpis. Jestem pewien, że jeżeli zebrali by sie wszyscy i wystosowali taki apel do władz to zebrało by sie nas na pewno duża liczba i nie pozostało by to bez echa??????
w grupie siła i jeżeli ciśnienie będzie szło od dołu to kto wie może się coś zmieni w tej sprawie????
(podkreślam że nie wiem jak to wygląda formalnie, finasowo i czy byłyy podejmowane takie proby tak mi przyszło do głowy, że to może zależy od nas wszystkich ćwiczących??)

co wy na to?
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: książki kyokushin
Widze ze jestes idealista chlopie :)
wydaje mi sie ze grupa odbiorcow jest za mala zeby ktos wyczul tu kaske do zgarniecia a niestety o to wszystko sie rozbija. Prawa autorskie, tlumaczenie, druk, wydawnictwo... hmmm pewnie troche to koszuje :(
pozdroszacun
  • 0

budo_marot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: książki kyokushin
masz z jednej strony racje!!!!

jestem świadomy że chodzi o kaaaaaasęę!

ale może masz racje że jest nas zbyt mało, a może tak nam sie wydaje?
przecież ćwiczy nas całkiem sporo, ale chyba w Polsce musimy poczekać na cud:) :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024