Skocz do zawartości


Zdjęcie

kij do gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kij do gry


No ja wiem ze macie racje.Ale to co nikt z was broni nie nosi?

ja nie nosze - bo nie umiem sie zadna dobrze poslugiwac (nie ma chyba nic bardzie bolesnego niz zginac od wlasnego oreza).
chcesz koniecznie jakas bron? kup sobie gaz (skuteczny, poreczny i legalny).

A jakby zaczal mi w auto np kopać to co wtedy?Pytam teoretycznie.

wowczas albo jest wariatem albo ma jakies "zaplecze" (brn lub kolegow w poblizu) lub (zadziej) jest glupi. w najlepszym wypadku jak wyjdziesz uzbrojony w kij to ucieknie. gorzej jak postanowi siegnoc do swojego arsenalu. po co sie zdradzac na starcie z tym co posiadasz?


I co ze nie umiesz sie poslugiwac?Majac downa i jedna reke byłbys dla mnie 2x mniej bezpieczny niz normalny człowiek.Troche koloruje ale nie bez przesady kolego.Wiadomo ze jakby bylo 5 osob to wtedy moglbym faktycznie stracic ta pałke i dostac nia wjeby.Ale na dwoch (zakładając ze nie maja broni) pedalow w dresach stojacych kilka metrow od siebie nie ma co pekac ze zabiorą bron.

A z tym drugim cytatem to sie zgadzam nie ma co.Nieciezką bym mial mine jakby mi przystawil bron do łba.No ale coz jak wiadomo nie jest rozowo na ulicy i w zyciu w ogole.


edit: yyyy co do gazu to mam od dawna tylko ze taki na psy bo mi sie przydaje podczas spacerow z psem wlasnie.Oczywiscie jak trafisz dobrze to uwazam ze gaz jest ok ale szczerze wolałbym miec baseball w ręce.Chociarz moze nie doceniam gazu bo nigdy tak naprawde nie uzylem go na czlowieku.Sam sobie kilka razy lajtowo niechcacy dalem po nosie ale to wszystko.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kij do gry

Majac downa i jedna reke byłbys dla mnie 2x mniej bezpieczny niz normalny człowiek

nie bardzo rozumiem co chciales powiedziec.

jezeli noisz ze soba jakakolwiek bron to trzeba sie umiec nia poslugiwac.

co do twojego gazu to masz chyba jakis lipny. ja sie kiedys znalazlem w pomieszczeniu gdzie ktos uzyl gazu. po 2 minutach nie szlo oddychac normalnie, oczy lzawily, okolice oczu strasznie piekly a przemycie woda spowodowalo jedynie rozszerzenie sie podraznienia. nie chce nawet myslec co by bylo gdybym dostal normalna "chmurka" w twarz.
kiedys tez ktos nam przez okno w dojo wpuscil gaz, wszyscy zawodnicy wybiegli bo nie mogli oddychac (to byl jakis inny).
majac takie doswiadczenia wiem ze gaz jest wystarczajaco skuteczny;
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kij do gry
Nie mowie ze mam lipny gaz poprostu cała chmurką nigdy nie dostalem.I efekty pododbne do twoich, ocieranie oka powodowalo 3x wiekszy bol, poprostu trzeba to przeczekac bo nic sie nie da zrobic.Lepiej kupic jakis gaz w zelu?Czy taki w sprayu moze byc?

A z nozem chodzi o to ze majac przed soba dwoch przeciwnikow musisz umiec super machac nozem?Nie wydaje mi sie.
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kij do gry

Nie mowie ze mam lipny gaz poprostu cała chmurką nigdy nie dostalem.I efekty pododbne do twoich, ocieranie oka powodowalo 3x wiekszy bol, poprostu trzeba to przeczekac bo nic sie nie da zrobic.Lepiej kupic jakis gaz w zelu?Czy taki w sprayu moze byc?

A z nozem chodzi o to ze majac przed soba dwoch przeciwnikow musisz umiec super machac nozem?Nie wydaje mi sie.


majac przed soba dwoch przeciwnikow, to musisz przedewszytkim umiec dobrze machac nogami, a nie nozem :wink: malo ktory dres kopie ci samochod nie majac za plecami broni albo pomocy. bo jak ludzi kupa, to i herkules (z bronia) dupa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024