Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biceps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Mephis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Biceps
Witam
mam problem z bicepsem i prosze o pomoc
2 lata temu drugi raz zlamalem prawa reke pierwszy raz zlamanie bylo z mojej winy a drugi natomiast to wina chrurga (zle zlozyl mi reke ) heh ale mniejsza o to i od tamtego czasu biceps i triceps w prawej rece jest mniejszy niz w lewej (jestem mankutem ):P
i teraz mam do was prozbe
jak wyrownac bicepsy ?? jakie cwiczenia i po ile seri bo dotychczasowe cwiczenia nie przyniosly efektow :/ i chcialbym ogulnie poprawic wyglad bicepsow
moje fotki :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 538rw5.jpg
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 534fo1.jpg
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

z gory dziekuje i pozdrawiam;)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
No troszke widoczna jest ta różnica obwodów między prawą a lewą ręką. Zmierz jeszcze ile masz w lewej a ile w prawej ręce. A jak to wyrównać jeśli kośćmasz już zrośniętą (po zdjęciu gipsu najlepiej odczekać jeszcze jakiś czas zanim powrócisz na siłke tak dla pewności) to zrób tak:
Uginanie rąk z hantlami zaczynaj od słabszej ręki i rób na nią 1-2 powtórzenia więcej niż na bardziej rozwiniętą ręke.
  • 0
Dołączona grafika

kejmol
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
Gówon prawda! rob po tyle samo powtorzen co robisz i na prawa co i na lewą! ja mam w prawej ręce 40 cm a w lewej 39 cm roznica jest widoczna ale nie przejmuje sie tym ze jest miejsza! ten problem to nie tylko Ciebie spotkal.. tak samo motyl mam jeden bardziej wystajacy nic drudi {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif klata tak samo jeden jest mniejszy kiedys roznica byla widoczna a teraz to nic nie widac {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif rob najlepiej 4 rozne cwiczenie najlepiej (łanama/modlitewnik/modlitewnik prosty/i hantle/ po 10 pow. na reke)
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
Kejmol jeżeli ty masz gdzieś dysproporcje swojego ciała to ci gratuluje. JA jak wiekszość osób które ćwiczy dąże do uzyskanie ładna proporcjonalna sylwetka jeżeli ty to masz w dupie to twoja sprawa ale swoje rady zachowaj dla siebie. Mephisowi najwyrazniej ta dysproporcja przeszkadza bo inaczej nie prosił by o pomoc. A co do tego co z tym zrobić Mephis to już ci chudy napisał wiec nie bede powielał bo jestem tego samego zdania.
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

Gówon prawda! rob po tyle samo powtorzen co robisz i na prawa co i na lewą! ja mam w prawej ręce 40 cm a w lewej 39 cm roznica jest widoczna ale nie przejmuje sie tym ze jest miejsza! ten problem to nie tylko Ciebie spotkal.. tak samo motyl mam jeden bardziej wystajacy nic drudi {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif klata tak samo jeden jest mniejszy kiedys roznica byla widoczna a teraz to nic nie widac {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif rob najlepiej 4 rozne cwiczenie najlepiej (łanama/modlitewnik/modlitewnik prosty/i hantle/ po 10 pow. na reke)

Nie będę sie z ciebie śmiał, bo szkoda klawiatury {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif jeżeli jest "krzywy" to musi to wyrównać żeby wyrównać proporcje.
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

Mephis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
w lewej rece mam rowniotko 30 cm a w prawej 28,5 cm :/
ale raczej nie dam rady zrobic 1-2 powtorzenia wiecej slabsza reka , na poczatku nie moglem wogule robc tymsamym ciezarem prawej i lewej reki ;/
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
Jakoś musisz. To rób na razie mniej powtórzeń tak żebyś zrobił i żebyś w ostatnim powtórzeniu był tak zmęczony i żeby cię ręka nap.... wtedy będzie efekt. Prawą urośniesz mało a lewa pójdzie do przodu.
  • 0
Dołączona grafika

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
No to zmiejsz cieżar albo ilość powtórzeń, słabszą ręką rób tyle ile dasz rady a tą mocniejsza 2 powtórzenia mniej z czasem dysproporcja zacznie maleć aż w końcu zniknie {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif Dużo osób ma taki problem a wiec sie nie przejmuj (jedni w większym stopniu inni w mniejszym) najważniejsze żebyś tego niezaniedbał bo różnica obwodu może wzrosnąc. U Ciebie już jest duża bo na obw. 30cm. róznica 1,5cm to jest sporo {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Mephis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
ok postaram sie tak robic {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
dzieki za pomoc {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
Cieszę się że mogłem pomóc. Kejmol nie pisz błędnych informacji na forum jak chcesz to pogłębiaj swoją dysproporcję ale nie rozpowiadaj że samo minie bo nie minie.
  • 0
Dołączona grafika

Mephis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
acha jeszcze o czyms zapomnialem a jak wyrownac miesnie klatki piersiowej ?? hantelkami ?? bo na plaskiej sztaga nie sadze zeby to cos pomoglo :P
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
No właśnie hantle powinny załatwić sprawę (bo sztangą raczej tego nie wyrównasz bo jednego końca sztangi nie będziesz opuszczał przy jednoczesnym utrzyamniu drugiego w górze)
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024