Skocz do zawartości


Zdjęcie

Abusse L6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_eugene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Moskwa/Rosja

Napisano Ponad rok temu

Abusse L6
Fajne abussowanie na bladeforums [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Tera wymaga rejestracji.
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: Abusse L6
jakos nie dostrzegam fajnosci w takim traktowaniu jakiegokowiek ostrza. takie "testy" mi nie leza.
Gostek pisze, ze mial noz, ktory od dawna mu sie nie przydawal, wiec postanowil sprawdzic jak trudno bedzie go zniszczyc... nie mogl komus podarowac? sprzedac? ech...
  • 0

budo_eugene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Moskwa/Rosja

Napisano Ponad rok temu

Re: Abusse L6
Udowodniono oczewistą tezę, iż L6, nawet na 60 HRC - nie krucha stal. A propos, niedoceniona. I mrozów się nie boi.
  • 0

budo_wojtas13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olesno

Napisano Ponad rok temu

Re: Abusse L6

jakos nie dostrzegam fajnosci w takim traktowaniu jakiegokowiek ostrza. takie "testy" mi nie leza.
Gostek pisze, ze mial noz, ktory od dawna mu sie nie przydawal, wiec postanowil sprawdzic jak trudno bedzie go zniszczyc... nie mogl komus podarowac? sprzedac? ech...


Jak dla mnie to ciekawy test, choć praktycznej wiedzy to wiele nie wnosi. Udowadnia jedynie, że stal jest ok, a raczej to, że ktoś przyłożył się do hartowania.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abusse L6
Zasadniczo juz tu nie pisze ale przyczepic sie musze bo mi przywalilo po galach cos. Abusse to moj wynalazek, takie polaczenie slow Busse i abuse. Uzywam tego terminu do okreslania radosnego katowania INFI a nie do abusingu jako takiego bo wtedy ta "literowka" traci swoj sens kompletnie. Prosilbym o scislejsze wypowiadanie sie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024