Skocz do zawartości


Zdjęcie

TELEWIZJA a KARATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TELEWIZJA a KARATE

[

gwarantuję ci że "M jak Miłość" ma większą oglądalność niż jakakolwiek transmisja zawodów karate by miała, a właśnie to interesuje szefostwa telewizji - oglądalność! Wszystko inne to sprawy drugorzędne.


Patrol poniekad masz racje ale nie do konca. TV jak chce to potrafi wylansowac kazdego i wszystko . Chyba to zalezy od ukladow , kasy i szerokich plecow . Moze zmienic formule zawodow albo nie wiem co.
Tak czy owak szkoda ze tak wielu swietnych karateka konczy kariere calkiem nie znani . Wielka szkoda :cry:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: TELEWIZJA a KARATE
a niech mi ktoś powie ze chodzenie z kijkami jest widowiskowe, albo o zgrozo karling, a te pierdoły pokazują. Na boga, na eurosporcie nawet leci rzucanie rzutkami do tarczy !!!
  • 0

budo_wilus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: TELEWIZJA a KARATE
Za to dziś na Eurosporcie są Finały K-1!! :D
Miłego oglądania!!
  • 0

budo_wilus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: TELEWIZJA a KARATE
Przepraszam za zmyłkę -Finały jak najbardziej ale nie w TV :( za to super liga - też było nieźle.
No ale wracając do tematu - zawody sztuk i różnych systemów walki w Polsce są niepokazywane za często bo faktycznie nie ma lobby które by jakoś promowało to w TV. Ilość osób uprawiająca i zainteresowana tym jest wystarczająca.
Inna sprawa to sprawność TV - moim zdaniem mierna - to jak nagrywane są zawody i pokazywane to naprawdę odbiega od już obecnych standartów. Te osoby, które pojawiają się na takich imprezach po porstu tego nie potrafią. Druga sprawa to jak są robione nasze zawody - w większosci to turnieje - nie show czy coś co miało by to przypominać. Turnieje robione są tanim kosztem - bo na to nie ma jak zdobyć pieniędzy - więc marnie wypadają w TV do tego "super spece od kamery" i mamy kiszkę.
Miałem okazję obserwować pracę osób będących na Matsushima Cup - i byłem zaskoczony. Mimo wszystko goście przyjechali nakręcać turniej - robili to z kilu kamer cały czas obserwując to działo się najpierw na dwóch - później na jednej macie. Po ich reakcjach widać było, że znają się na temacie. Jak zmątowano materiał tego już nie wiem. Ale myślę, że w ciekawy sposób.
Natomiast co do PZK i ich promocji karate - tak naprawdę tej grupie ludzi nie zależy by to wogóle promować szerszej publice :( - bo być może ktoś w końcu zapyta o szczegóły i co wtedy? a tak proszę tyle lat mimo zawieruchy i to niejednej cały czas ta sama ekipa te same gadki te same wojny i te same obiecanki i ci sami wierzący w to ludzie - po prostu sialanka - a jak ktoś spróbuje pomyśleć inaczej to wróg, beszczelny odmieniec, nielegalny karateka!!! nielegalny klub, nielegalny turniej i wogóle trzeba by ich wszystkich pozamykać - no chyba, że się zamkną i wrócą pod nasze skrzydełka płacąc składeczkę a jakby tak ktoś chciał podwyższyć kwalifikację (o zgrozo!!!) to jeszcze tysiączka na media -prasę PZK - tzw okazyjny kwartalnik BUDO!!!! 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024