Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antonio Tarver kontra Rocky Balboa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Antonio Tarver kontra Rocky Balboa
Usłyszałem dziś w RMF FM, że Stallone chce nakręcić "Rocky 6". Krytycy ponoć przewidują klapę. Teraz natknąłem sie na wzmiankę na onecie:

Antonio Tarver kontra Rocky Balboa

Mistrz świata wagi półciężkiej w organizacji IBO Antonio Tarver jest kandydatem do roli w filmie "Rocky 6".

Antonio Tarver, który jeszcze w październiku walczył o tytuł mistrzowski zagra głównego przeciwnika Sylvestra Stallone. Informacje tą przekazał sam bokser.

59-letni aktor ponownie pojawi się w filmie jako Rocky Balboa. Starzejący się bokser wraca na ring by stoczyć kilka mało znaczących walk. Gdy jednak jego przeciwnikiem zostanie stary mistrz wagi ciężkiej, Mason "The Line" Dixon, pojedynek wzbudzi wielkie zainteresowanie mediów.

Zdjęcia zaplanowano na początek grudnia w Los Angeles.

Jak to zwykle bywa poczekamy zobaczymy.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa
Ja tam czekam na rewanż z Ivanem :)



Pozdrawiam
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa
Słyszałem o tym filmie...ale nawet w najodważniejszych przypuszczeniach nie myślałem, ze Sly wcieli sie sam w role Balboy... . Przez chwile, nawet przeszło mi przez myśl, ze w Hollywood zrobi cos szalonego, np. jako Balboa Tyson, lub Bowe, a ich role zrobic przewodnimi, acz nieskomplikowanymi. Obaj by na 100% by na to poszli (bankructwa-długi cheć sławy,rozgłosu), a sam film mógłby byc maksymalną kichą, a i tak biłby wszelkie rekordy ogladalnosci, co do tego wątpliwosci nie ma.

Tarver w filmie? Nie ma takiej opcji. Nie ma na to czasu.

A Stallone? Nie mogli wziac kogoś innego? Chocy Rourke, który jest biały (chyba nie muszę mówić, ze inny kolor skóry głównego bohatera nie ma szans) i kiedyś boksował, ana jego przeciwnika, jakiegoś kozaka aktora-boksera (oczywiscie Murzyna), np. genialnego Waynsa czy np. Omara. Ale, nie...bedziemy oglądać facjate Sly, który rzeczywiscie wygalda jakby stoczył 60 walk...i wszystkie przegrał przez KO, tylko, szkoda, ze to nie zasługa sportu, tylko operacji plastycznych. Juz we wcześniejszych odcinkach serialu Rocky udowodniał, ze juz go chyba nikt nawet podstaw nie nauczy.... .

P.S
Jako Rocky mógłby zagrac jeszcze Morrison, który juz grał chyba w II
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa

Juz we wcześniejszych odcinkach serialu Rocky udowodniał, ze juz go chyba nikt nawet podstaw nie nauczy.... .

A ja się g... znam na :box: . I to nie będzie mi przeszkadzało.
Pewnie oglądnę.

Pozdrawiam
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa

Juz we wcześniejszych odcinkach serialu Rocky udowodniał, ze juz go chyba nikt nawet podstaw nie nauczy.... .

A ja się g... znam na :box: . I to nie będzie mi przeszkadzało.
Pewnie oglądnę.

Pozdrawiam

Chuck'a Norris, VanDamme, i Segala też lubisz? Jak tak, to luz , ale jak nie to to ma sie tak jak Rocky...jak sam napisałeś "gówno".

To wszystko chociaż mogłoby wygladać na boks...troche realizmu, co nieoznacza, z emniej dramaturgii. Widziałem walki, rzeczywiste walki w HW, na rzeczywistych ringach, z rzeczywistymi przeciwnikami, które wszystkie częsci Rockyego lały na łep na szyje, pod kazdym wzgledem.
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa
Jak chcesz prawdziwą walkę to idż na mecz bokserski, a Rocky to seria filmów i to kultowych, na których wychowały się pokolenia. Nawet Michalczewski wchodził na ring przy "Eye of the Tiger".
Każdą część znam chyba na pamięć i każda była zajebista.
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa
Chuck Norris to niezły zawodnik w stójce (sześciokrotny mistrz świata w karate) oraz w parterze (ćwiczy BJJ podobno ma purpurowy pas).
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antonio Tarver kontra Rocky Balboa
ten temat już jest na budo-media!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024