Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieta vs facet....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Kobieta vs facet....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dla mnie to jakieś totalne nieporozumienie....
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
Rozumiem, czy kieruje się ta babka (choc połowicznie), rozumiem, czym kieruje się promotor tego gówna, ale czym kieruje sie ten facet to ja juz nie wiem...
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
kiedys jush bylo cos takiego...
facet vs babka w ringu niby test obu plci :D w teleexpresie lecialo :F
Najlepsze w tym wszystkim bylo to ze do ringu jako faceta wystawili totalna cipke suchara bez miesni (chodzi mi o to ze mimo tego ze byl bardzo szczuply {a co za tym idzie powinien miec niezla rzezbe} to nie bylo na nim widac miecha ehhe tluszczyk okrywal calego typa}
i ten koles byl zdecydowanie lzejszy od tej babki nawet wizualnie to bylo widac ehhe

pewnie sie nawet bic nie umial dostal baty i byl wielki szum feministek LOL
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....

Rozumiem, czy kieruje się ta babka (choc połowicznie), rozumiem, czym kieruje się promotor tego gówna, ale czym kieruje sie ten facet to ja juz nie wiem...


jak to czym? $$$$$$$$$$$$$ jest za malym pionkiem, zeby walczyc z jakims znanym piesciarzem, wiec chce sie przebic do mediow w inny sposob...

dla mnie osobiscie to przejaw jakiegos chorego betonowego feminizmu - udowoadnianie sobie za wszelka cene czegos na sile.
pamietam o projekcie, zeby siostry Williams (tenis) graly z facetami - tyle, ze kort po ich stronie mial byc wezszy (w ksztalcie trapezu).
to tak jakby wziac Kliczke przywiazac mu jedna reke na plecach i kazac walczyc z Laila Ali i niby czego to ma dowodzic.....?

ech, media :evil:
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
Luuudzie, co za bzdura................... :) :) :)
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
ona: 24 walki, 15 KO, 1 porazka
on: 16 walk, 7 KO, 3 porazki (i 2 remisy)

to chyba nie sa "rowni sobie" zawodnicy co? mam dziwne wrazenie ze gosc liczy na latwe zwycieztwo i poprawe wlasnych statystyk.

juz widze interpretacje pseudofeministek:
- jak on przegra bedzie to "ewidentny dowod" na to ze kobiety sa silniejsze;
- jak walka zakonczy sie remisem to bedzie to "ewidentny dowod" na to ze kobiety sa silniejsze;
- jak on wygra na punkty to powiedze ze niezle mu dokopala co oczywiscie bedzie "ewidentnym dowodem" na to ze kobiety sa silniejsze (tylko jeszcze mniej wytrenowane bo przeciez boks uprawiaja od niedawna);
- jak on ja znokautuje to bedzie to typowy przyklad samczej agresji i brutalnosci wobec kobiet;

czyli mamy zawodowy boks mezczyzn, zawodowy boks kobiet i zawodowy boks miedzyplciowy. moznby zalozyc kolejna organizacje bokserska International Intersex Boks Federation;
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....

Rozumiem, czy kieruje się ta babka (choc połowicznie), rozumiem, czym kieruje się promotor tego gówna, ale czym kieruje sie ten facet to ja juz nie wiem...


ona mowi:
"This is about me fighting an opponent of equal skill level to myself. I have never said I can beat all the men out there."

on mowi:
"I'm coming to knock Ann Wolfe out. I am coming to prove that no woman belongs in the ring with a man in a professional boxing event"
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
Moim zdaniem to bzdura, zaden prawdziwy facet nie uderzy kobiety.
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
No no... 8O
Słyszałam(czytałam) to ostatnio :!: :?: Dla mnie to szok,by kobieta walczyła z facetem!!!Ja osobiście na to bym sie nie zgodziła(na dzień dzisiejszy :wink: ).Mi wystarczają już treningi jak dostaje po dupie od facetów i trenera 8)
No cóż musze to oglądnąć tą całą "walke"jeśli będe mieć taką okazje :roll: !


A Wy Kochani Polscy pięściarze (pięściarki) wzielibyście udział w takiej walce???
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
Walka kobiety z facetem to nie żadna nowość, juz wiele lat temu z facetem w MT walczyła Lucia Rijker a transmisja była na zywo w TV holenderskiej. Lucia walczyła z jakims azjatą i do momentu KO wygrywała na punkty.
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
Od początku odkąd człowiek żaczą się zajmować sportem istniał podział ze względu na płeć, osobno konkurowały kobiety a osobno mężczyźni. Już w starożytności odbywały się osobne olimpiady dla kobiet. Podział taki istniał z różnych względów miedzy innymi społecznych. Zachował się on po dziś dzień i nie uważam żeby należało to zmieniać. Można też uznać iż jednym z powodów były różnice fizyczne płci, paniom może być trudno dorównać mężczyznom, wszystkim wiadomo iż o ogólnie przyjętym społecznie poglądem jest założenie iż płeć piękna jest słabsza. Jednak to co ogólne nie należy odnosić do każdego. Przy dzisiejszym poziomie i wyspecjalizowaniu sporowców można znaleźć wiele przykładów gdzie kobiety mogły by na równi konkurować z mężczyznami. Nie jest to pierwsza walka kobieta vs mężczyzna i pewnie nie ostatnia. Nie mam źródła czy w boksie już się odbyły takie walki ale podejrzewam że tak, na pewno w mma i mt były. Nad sensem takich walk nie chce mi się zastanawiać, ale jeśli już do takich dochodzi to dlaczego nie można ich traktować normalnie sportowo, tylko budować w okuł chorą otoczkę konkurencji płci. Jak chcą niech się biją, a wygrana jednej lub drugiej strony raczej dowodzi tylko kto jest lepszym zawodnikiem , lepiej się przygotował, miał lepszą formę a nie która płeć jest silniejsza.

i dla ciekawostki przykład z Amerykańskiego Wrestlingu ;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
Całkiem sporo odbywa się walk kobiet i mężczyzn w vale tudo. Dotyczy to głównie Japoni. A skoro w VT to dlaczego nie w boksie. Jak chcą to niech się leją. Co do tego czy facet co udeży kobietę to bydlę: Jest pewna różnica między tym jeżeli ma to miejsce na ulicy, czy w domu w stosunku do żony a sytuacją gdy dzieje się to na zawodach sportowych gdzie zasady są jasne a obie strony się na nie godzą. Poza tym jest dla mnie różnica udeżyć zwykłą kobietę na codzień a gdybym miał udeżyć taką np. Lailę Ali. Szczerze mówiąc to chyba bym się nie odważył. Domyślam się że ta kobieta i facet reprezentują podobny poziom skoro biorą w tym udział (tzn. Jak na mężczyznę to facet jest cienki ). Więc wszystko jest OK.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
czytaliscie komentarze pod artykulem? golota z babcia kiepska tez by przegral :D

co do pojedynku
nie widze specjalnie nic zlego w tym, niech sie zmierza, jesli maja z tego cos wyniesc
kurwa, na swiecie jest tyle zla a wy sie przejmujecie niecowartosciowanym boxerem :lol:
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieta vs facet....
No właśnie może ktoś przytoczyć walki facet vs babka? Kto wygrał po ile ważyli oboje oraz moze jakieś fotki a najlepiej filmiki?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024