Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM

W przyszłym tygodniu do Polski ma przylecieć Don King i wtedy powinniśmy wiedzieć więcej na temat mojego następnego rywala. Najbardziej prawdopodobne jest starcie z Royem Jonesem Jr. – zdradza nam Tomasz Adamek - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Mistrz świata wagi półciężkiej federacji WBC ma dziewięć miesięcy na obronę tytułu. Będzie jednak walczyć wcześniej z wybranym przez siebie rywalem. Oczywiście, marzeniem Adamka jest spotkanie z uważanym za najlepszego pięściarza w wadze półciężkiej Antonio Tarverem, posiadającym tytuł federacji IBO. Takie amerykańsko-polskie spotkanie w marcu przyszłego roku jest jednak bardzo mało prawdopodobne. Tarver z pewnością już wie, co prezentuje Tomasz Adamek pod względem sportowym, ale to nie ma jeszcze przełożenia na finanse. Walk Polaka nie transmitowała bowiem dotychczas żadna wielka stacja telewizyjna w Stanach Zjednoczonych. A sam Tarver jest po prostu zasypany intratnymi propozycjami...


rzozio, czujesz klimat?

:twisted: :twisted: :twisted:

Ludzie, jesli Adamek spotka sie rzeczywiscie z Roy'em Jones'em Junior'em , i nie mówie o wygranej badź nie, to bedzie historyczne wydarzenie dla Polskiego boksu!!!
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM
zgadzam sie z Toba w 100%.
Ale uważam ze to dal Adamka moze sie źle skonczyc, ale trzymał bym za niego kciuki.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM
Nie, wie czy dla Adamka mogłoby sie tak źle skończyc...w kazdym razie dla mnie napewno :D

Od czasu kiedy ogłosza termin walki do samego starcia, schudne z 10 kg., pewnie wyłysieje, nie bede mógł spać... :wink:

Ale czy wyobrażacie sobie, co bedzie Michalczewski odpierniczał w studiu :) :) :) :) ???
Przecież jak juz Adamek znokutuje Roy'a to Michalczewski ....(typujemy):

a) Załamnie nerwowe

B) Depresja maniakalna

c) wyjdzie z domu w nieznanym kierunku

d) przez wiele długich miesięcy będzie siedzieć w szafie i tulić misia...

:lol:
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM
sry ale nie bardzo kumam w jakim kontekscie mowisz o tigerze i jonesie????(nie znam sie za bardzo ich karierach {z tego co slyszalem jedynie to to ze jones to wielka legenda niesamowity typ i wogole super ultra zawodnik})
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM

sry ale nie bardzo kumam w jakim kontekscie mowisz o tigerze i jonesie????(nie znam sie za bardzo ich karierach {z tego co slyszalem jedynie to to ze jones to wielka legenda niesamowity typ i wogole super ultra zawodnik})

Polecam mój temat: "Gołota vs. Michalczewski...o tym dlaczego Gołota"

Ale, w olbrzymim skrucie o co chodzi miedzy D.M a RJJ?

Roy przez całą kariere "Tygrysa" był dla niego wielkim biczem, którego Darek panicznie się bał... .


P.S
Roy jest dla LHW, tym co Ali czy Tyson dla HW. Wielka legenda, bokser kompletny...genialny...i też 37 letni. To co Roy swojego czasu pokazywał w ringu, w moim odczuciu, zakrawało na bluźnierstow, gdyz tym co potrafił, po kolei obrazał, zawstydzał umijetnosci Aliego, Tysona, Lennox, Hameda, Holyfileda...kazdego Mistrza w histrorii boksu(lista długa i otwarta).
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSK WALKA STULECIA! ! ! ADAMEK PRAWDPODOBNIE Z JONESEM
Witam po dluzszej nieobecnosci (poza sporadycznym wpisem),

Walka z RJJ jest teraz chyba najlepszą opcją dla Adamka, bo potrzebuje kogoś znanego żeby zaistnieć w USA. A potem rewanż z Briggsem (który najpewniej będzie pierwszym pretendentem WBC), który wg mnie będzie nieunikniony i co więcej, czuje że (jeśli Adamek będzie już znany w USA, a po walce z RJJ niewątpliwie będzie, szczególnie jeśli wygra) to walki Adamka z Briggsem przejdą do historii boksu tak jak pojedynki Sugar Ray Robinson - J.LaMotta, Ali-Frazier, Sugar R.Leonard - R.Duran czy T.Hearns, czy wreszcie R.J.J. - Tarver.

Swoja drogą śmieszą mnie opinie, że Briggs nie zasłużył sobie na rewanż z Adamkiem - wg. mnie sam fakt, iż walka była tak wyrównana jest wystarczającym dowodem na to, że jednak zasłużył.

Wg. mnie (tzn. mam nadzieje, że tak będzie) Adamek powinien teraz walczyć (w domyśle wygrać:P - chociaż oczywiście wiem, że łatwe to nie będzie) z R.J.J. następnie z Briggsem, potem z Tarverem, potem unifikacja pasów gł. federacji. Potem odejść w chwale i żyć długo i szczęśliwie :P . Tego jemu i sobie życzę :)


Od czasu kiedy ogłosza termin walki do samego starcia, schudne z 10 kg., pewnie wyłysieje, nie bede mógł spać...


Ja też.... Juz walkę z Ulrichem przeżywałem niesamowicie i od rana zachowywalem sie dziwnie. A podczas walki tętno szybkości karabinu maszynowego.... Aż boję się myśleć co by było z RJJ czy Tarverem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024