Skocz do zawartości


Zdjęcie

budojo???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???


Chyba nie tak.
najnowsze Tatami jest m.in w salonach In Medio.
I tym walsnie numerze jest info,ze to ostatni numer tatami a cala tematyka idzie do "Budokan Classic".


Najnowsze czyli, które? Bo ostatani numer jaki kupiłam ma date 2004 jest to chyba nr 4 z 2004 i tam właśnie jest taka informacja, że nastepny numer to bedzie Budokan Classic.
Tylko że ja go kupiłam rok temu.
Sprawdziłam jeszcze na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie ma tam żadnych informacji o tym, co wyjdzie, a co nie wyjdzie. Co znamienne jednak - w dziale prenumeraty nie ma nic. A szkoda w zeszłym roku kupiłam sobie archiwalne numery i ciagle coś w nich znajduje ciekawego.
W przeciwieństwie do Budojo. Aczkolwiek poziom edytorski tych czasopism jest nieporównywalny, ale też i cena Budojo jest niemała.

Dzis specjalnie dla Ciebie poszedlem czeknac i....juz Tatami nie bylo.
Wiec nie wiadomo;)
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???
Ja już w domku, więc sprawdzam dokładnie. To jest numer 1-2(10-12) zima'04. Może okładkę zapamiętaleś, bo ta wyjątkowo jak na Tatami jest w kolorze i na okładce jest kadr z filmu "Zatoichi", konkretnie zmoczona deszczem głowa Takeshi Kitano:-)

Ale miło że specjalnie dla mnie;-)....
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???
Sprawdziłam jeszcze raz na stronie diamondbooks - to byl ostatani numer jaki wydali. W sumie to liczylam, że może ktoś zbliżony do kręgu wydawcow Tatami/Budokan coś wie i powie, czy jeszcze się cos ukaże.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???
eeee nie, ja z innych kręgóf jestem - szykie yoko to taki myk z nóżkami do góry jest? to ja za ciezki na to jestem. zresztą u nas to grozi śmiercią takie skakanie. ale szacuneczek.... w kategorii ptaków ja sie klasyfikuje miedzy strusiem a kiwi... z akcentem na strusia... :oops: :)
  • 0

budo_yahiko myojin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???
Nowy numer "BUDOJO" ma się pojawić 30.10.05
Sprawdźcie sami:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???

eeee nie, ja z innych kręgóf jestem - szykie yoko to taki myk z nóżkami do góry jest? to ja za ciezki na to jestem. zresztą u nas to grozi śmiercią takie skakanie. ale szacuneczek.... w kategorii ptaków ja sie klasyfikuje miedzy strusiem a kiwi... z akcentem na strusia... :oops: :)


ale szczepan zdaje sie mowil o yoko ukemi (nigdzie ze ma byc szybkie nie widzialem :) )
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???

ale szczepan zdaje sie mowil o yoko ukemi (nigdzie ze ma byc szybkie nie widzialem :) )

Chibowcy maja swoje, dosc trudne do wykonania ukemi. Niemam pojecia czy to ma jakas specjalna nazwe............
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???

Chibowcy maja swoje, dosc trudne do wykonania ukemi. Niemam pojecia czy to ma jakas specjalna nazwe............


Nie no Szczepan nie daj się prosić i zapodaj jakiegoś linka. W końcu każdy chciałby zobaczyć to trudne ukemi Chibowców, które oczywiście w Europie jest zapewne zupełnie niespotykane :twisted: :) 8) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :wink:
  • 0

budo_sapo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wars i Sawa

Napisano Ponad rok temu

Re: budojo???
...a tak wracając do tematu...

..ja już mam nowy numer Budojo!!! :) :) :)

..a Ty już masz nowe Budojo? :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024