Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie takie calkiem nowinki z...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nie takie calkiem nowinki z...
...BUDO forum.

No dobra Panowie, starczy tej ciuciubabki.

Dwa miesiace to chyba dosc czasu bylo, zeby chociaz napisac "to co zrobilismy to bylo swinstwo, jest nam przykro", albo cos w tym stylu.

Ze ktos mogl konusa kupic - to jest oczywiste, chetnych bylo bardzo duzo.

Ale potajemne sprzedawanie - przez moderatorow w dodatku, ktorzy cos tam soba jednak reprezentowac powinni, chyba, ze sie myle? - ze sporym przebiciem pamiatkowych nozy recznej roboty, ktore sie dostalo praktycznie w prezencie "za zaslugi"; nozy, za ktore w dodatku kilka osob dostalo nawet bany - a potem udawanie Greka, to jest wg mnie zenada ponizej wszelkiej krytyki.

Fotek oczywiscie nie bedzie, wiec moze chociaz ceny wrzuccie, niech sie Seiken ucieszy, po ile jego prezenty chodza. Jako maker bedzie na pewno zadowolony, wiedzac, ze sa pozadane i osiagaja niezle ceny.

Sorry, mnie to juz dluzej nie bawi, a takie osoby chyba nie mysla na serio, ze moga kogokolwiek "ostrzegac" przed "oszustami", ani pytac "czy przeczytal regulamin".

Zabieram zabawki, skoro nikt od kogo zalezy obsada tych funkcji w czyms takim nic zlego nie widzi i sobie dalej "moderuja" - a nie wierze, zebym tylko ja o tym wiedzial.

Aha, jesli skasujecie ten post, to prosze skasowac rowniez wszystkie pozostale z dwoch lat mojej tutejszej dzialalnosci, bo z takim forum to ja nic wspolnego nie chce miec.

Pozostalym zycze w dalszym ciagu dobrej zabawy w sympatycznym towarzystwie.
  • 0

budo_wojtas13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olesno

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Cóż szkoda, tylko zwykłych userów, którzy korzystali/korzystają z Twojej wiedzy. Ale przynajmniej wiadomo gdzie jej szukać [[[[[[[[]]]]]]]]]] pisane bez nawiasów. Tam nikt nikogo nie rucha ani nie wywala z własnego widzimisię.

Co do handlu Konusami, to jest to niezłe gówno. Ja swojego nie sprzedam póki będę miał na chleb. A że ktoś go sprzedał za lepsze pieniądze, to też jego sprawa, tylko szkoda, ze nie miał odwagi się do tego przyznać. Bo to, że nóz mogł komuś nie podpasować, to normalne, sprzedaje się w końcu noże Rinaldiego, Hossoma i wielu innych....

Ale to, że ktoś robi to za plecami i przy okazji "rucha" znajomych, to już chyba nasza taka polska natura... Ej, wstyd panowie, wstyd.
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Kijowa sprawa i chyba nie jedyny problem zwiazany z Konusami... Ciekawe czy bezposrednio zamieszani beda mieli cywilna odwage sie przyznac.
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
LOL...

Swojego konusa zostawie sobie na amen.
Jesli ktoś jednak chcial swojego sprzedać to przecież wolna wola...

Ale cichcem ? Rzeczywiście żenada.
Prawdę powiedziawszy czekałem tylko kiedy coś takiego wyjdzie.

Pozdrawiam,

Adam
  • 0

budo_alien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
och rybak powiedz kto = prosze prosze prosze
wylecialem za darcie mordy wtej sprawie wiec chcialbym wiedziec komu w ryj plluc na ulicy jak spotkam

UWAK / alien / outlander
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
O! Kurwa......

To już przesada ,ja się zrzekłem losowania ,by miejsca w kolejce nie blokować . A mogłem sobie przy odrobinie szczęścia budżet podreperować . Jakoś mi to kurwa przez myśl nie przeszło . Pięknie , psia mać . Nie wiem kto i jak (choć się domyślam ) , wydaje mi się jednak ,że osoba ta osiągneła szczyty perfidii i zakłamania i mam nadzieję na jej rychłe napiętnowanie .

PS- jak mnie nie wypiepszycie ,to nie liczcie na to ,że sam odejdę :twisted:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Kurwa, napiszcie o co chodzi dokładnie.
Bo sam jestem tu modem, sam mam Konusa i nie wiem, jak się do tej sprawy ustosunkować.
Co się dokładnie stało?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Ja tam tylko powiem,z e nie o mnie chodzi bo ja wlasnie bede robil iwubecki kydex do mojego konusa. Pewne argumenty rozumiem, czesc troche naciagana mi si ewydaje, ogolnie akcja smiechu warta. Obrazanie sie na caly vortal bo jakis mod, nie wiadomo ktory, sprzedal swoj noz i nie oglosil tego publicznie. Dlaczego wylecialo kilka osob to juz wam Seiken wystarczajaco dobrze wyjasnil i nie ma sensu tego w nieskonczonosc powtarzac, gdzies watki leza ciagle. Fajnie by bylo jednak wskazac kto to dopuscil sie swietokradztwa jesli sie ma takie dane bowiem szczyty perfidii i zaklamania poki co sa dla mnie niedostrzegalne.

Ale cichcem ? Rzeczywiście żenada.


Obiecuje, ze jesli kiedys bede musial sprzedac mojego konusa to zaloze globalny watek o tym, ktory bedzie wisial 3 tygodnie, zeby kazdy mogl go przeczytac.

Wojtas masz PW.
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Eeeeee, panowie, nieladnie. Niech winni rozjasnia sprawe, bo w przeciwnym razie stawia to w nieciekawym swietle wiele topicow o uczciwosc i zbanowania na tym forum.

rybak - zostaw chociaz maila, jak Cie lapac!!!!
  • 0

budo_wojtas13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olesno

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
I znowy jakiś smród się snuje...

Osobiście jebią mnie wszystkie gierki, jak ktoś nie ma odwagi to ch.. mu w krzyż.
Szkoda tylko że znowu odchodzi z budo ktoś, o bardzo dużej i cennej wiedzy, a kogo trudno mi posądzać o jakieś gierki.

I szkoda, że cierpią na tym zwykli userzy.

Cynik masz odpowiedź.
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...

Obiecuje, ze jesli kiedys bede musial sprzedac mojego konusa to zaloze globalny watek o tym, ktory bedzie wisial 3 tygodnie, zeby kazdy mogl go przeczytac.


Hej Cynik, przecież wiesz o co mi chodzi...

Każdy może zrobić ze swoim nożem co chce, jednak robienie z tego tajemnicy (i to z chyba dość wiadomych względów) to już nie ładnie. Wykorzystywanie mod'owania by to ukryć - jeszcze brzydziej.

Mnie to nie intesuje zbytnie, ale... nieładnie.

Adam
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Adam w rzeczy samej nie do konca rozumiem o co ci chodzi. Kurde ja nie mam pojecia o tym kto komu sprzedaje 90% customow w tym swiatku i jakos mnie to nie boli. Zdziwilbym sie tylko gdyby np. Piter sprzedal folder Hossoma bo w tym przypadku cyrograf wrecz podpisal,z e nigdy go nie sprzeda. To jedyny taki przypadek jaki znam.

Chodzi o to, ze ktos nie wystawil konusa na bazar? Czy ze nie napisal w sigu ze juz go nie ma? No na prawde nie lapie... Co mialoby sprawic, zeby ta sprzedaz nie byla tajemnica? I czemu to zle, ze nikt o tym nie wiedzial, ze ktos [zaznaczam,z e caly czas nie wiem za bardzo kto] sprzedal konusa?
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Ehhh.... dzieciaki... :roll:

To tak dla rozladowania atmosfery
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...

Ehhh.... dzieciaki... :roll:

To tak dla rozladowania atmosfery


Conie? :) Kurde histeria taka, ze moznaby pomyslec, ze internet to dla kogos tutaj cale zycie ;)
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Dziwicie się wkurzeniu Rybaka?
Ja jakoś nie.

Sami modowie dorobili do Konusów ideologię: kto może, a kto nie, dlaczego może, a jak nie może, to morda w kubeł.

Wychylasz się za bardzo, protestujesz, nie przyjmujesz ideologii - masz bana.

Miało być święto, miało być pięknie, a jak już ktoś dostał, to zapomniał o takim drobnym wyrazie wdzięczności jak recka, opis, fotki albo pocąłuj mnie w dupe. W stosunku do Seikena i w stosunku do tych, co konusa nie mogli kupić.

Chciał ktoś sprzedać - ok, ale nadal trzymajmy się zasad, jak ideologicznie to ideologicznie.
Odzyskać kaskę - rozumiem, zrobić licytację - rozumiem, dać szansę innym - podejście ideologiczne godne tego, w jaki sposób otrzymał ten nożyk. Ale sprzedawanie po cichu z przebitką, bo można trochę wycyganić kasy od kolegów, to już sprzedaż bez zasad i bez ideologi, za którą przypominam, wyleciało kilka osób z forum.

Może to ci rozjaśni Cyniku.

Pojęcie honoru nie umarło, jak teraz nie zrozumiesz, to w ogóle nie zrozumiesz.
  • 0

budo_alien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
och cynik dla ciebie jako moda - to chyba az ponad 50 % zycia .......
rotfl
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Kurcze... zrezygnowalem z Konusa z powodu calego zamieszania i smrodu jaki towarzyszyl powstawaniu tego pieknego noza. Czasem tylko patrzac na fotki niektorych uzytkownikow zalowalem, ze nie jestem w jego posiadaniu. Teraz juz chyba nie zaluje... :roll:

Panowie skonczmy spory i porozmawiajmy o nozach!
  • 0

budo_alien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
dajmy ciche przyzwolenie na kurestwo i udawajmy ze deszcz pada jak na nas pluja

nie AKME !!!!
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Uwak... ja akurat nie czuje sie opluwany...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Ehh ze tez mi sie chce... Zaczynam podziwiac samego siebie :)

bagnet, ty jestes madry gosc to ci napisze to tak. primo - nie modzi tylko redaktorzy magii stali bowiem piszac, ze "modzi dorobili ideologie" sugerujesz, ze ja, PiterM Vince i Dark zmienilismy kompletnie idee noza. Zaczelo si eod pomyslu - noz vortalu budo. skonczylo sie na konusie, ktory byl wg mnie pochodna tej idei, wyewoluowal w cos innego, limited run bo innaczej by bylo po Seikenie. O ile pamietam to chyba Seiken wymyslil, zeby zrobic redaktorom noze. Czy to byla dobra decyzja czy zla, nie mnie to oceniac ale wydaje mi sie, ze to byla jego decyzja. Plus druga partia dla userow.

Odzyskać kaskę - rozumiem, zrobić licytację - rozumiem, dać szansę innym - podejście ideologiczne godne tego, w jaki sposób otrzymał ten nożyk. Ale sprzedawanie po cichu z przebitką, bo można trochę wycyganić kasy od kolegów, to już sprzedaż bez zasad i bez ideologi, za którą przypominam, wyleciało kilka osób z forum.


Ja sie dowiedzialem o jednym sprzedanym konusie. Ponizej kosztow kupna. I to komus kto wg mnie zasluguje na ten noz. Reszta to poki co dla mnie dopisane ploty. Widly z igly jak wolisz.

uwag nie rozumiem co ty napisales za abrdzo ale nie uwazam cie niestety za rozmowce na poziomie wiec nie bede tego zglebial.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024