Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie takie calkiem nowinki z...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_alien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
a ja po calej akcji tak
i szczerze powiedziewaszy mam to w dupie
ale PONIEWAZ mialem wtedy racje - jesli chodzi o podzial na rownych rowniejszych cenzure
i zalatwianie calej sprawy z tylu i po cichu
to bede sobie tutaj drazyl - tylko dlatego ze jest poniedzialek i nie mam nic innego w pracy do roboty.....
  • 0

budo_alien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
cynik - nie bede sie podciagal tak wysoko - zeby z toba gadac - do poziomu szczytu silosu wypelnionego po brzegi g.........
nie martw sie :twisted:
i skasuj od razu konto alien
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Czuje sie przywolany do tablicy przez pana Rybaka, a wiec.

Tak, pozbylem sie swojego konusa, mialem nieciekawa sytuacje finansowa w okolicach maja i bylem zmuszony wyprzedac wiekszosc mojej kolekcji nozy...

Noz poszedl nie na allego, ani nigdzie do "niewiadomo kogo" ale do usera, ktorego wiekszosc zna bardzo dobrze, a mianowicie do Roberto, myslalem na poczatku o wystawieniu go na bazar, ale roberto wzial noz od reki, wiec nie widzialem takiej potrzeby...

Nie sprzedalem go z zadnym naddatkiem, bo moja intencja nie bylo na konusie zarobic, tylko dostac w wiekszosci zwrot wylozonej za niego sumy - jesli ktos musi wiedziec - moj konus poszedl za kwote 300zl.

Nie widzialem potrzeby tlumaczenia sie z tego, bo w moim mniemaniu nie zrobilem niczego zlego, na nozu nijak nie zarobilem i powedrowal on do mojego kolegi, ktory ma go i uzywa z powodzeniem do dzis.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
edit: wstzelilem sie bez sensu :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Ok z tego co wiem z pierwszej reki nie poszedl zaden moderatorski konus do ludzi z przebiciem. Innymi slowy w tym watku padly nieprawdziwe oszczerstwa na ten temat. Na temat zarabiania na kolegach, sprzedawania z przebixciem itd. Rybak - zrobiles siare, rzuciles tutaj publicznie garsc oskarzen ale bez dowodow po czym obraziles si echyba sam na siebie i poszedles. Dla mnie ok, nie bede jakos szczegolnei za toba tesknil ale odejscie masz w pieknym stylu, w sumie dziwne troche bo przez lata naprawde trzymales poziom.

uwak i to jest wlasnie twoj sposob rozmawiania. nie chodzi mi o tresc tylko o forme wiec dodaje cie do listy ignora jako pierwszego. ot taka rzecz, ktorej mnie rybak nauczyl.
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Vince, jak puściłeś do Roberto za 300 to dla mnie jesteś w 100% OKej, ale chyba żałujesz konusa, co nie?

Pozdrawiam
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Vince - komu jak komu, ale Tobie wierzę.
I rozumiem, bo sam ledwo co wygrzebałem się ze sporej zapaści.
Co więcej - jest mi przykro, że musiałeś oddać tak symbolicznie namaszczony nóż zwłaszcza biorąc całość tego co się tu działo przy ich dystrybucji.
Pocieszające, że nóż trafił w ręce co najmniej godne tego, by go przechowywać.

Nie do końca rozumiem wzburzenie rybaka, aliena i bagneta - choć w przypadku dwóch ostatnich kolegów wiem jak emocjonalnie podchodzą do tematu, pamiętając te dyskusje naznaczone pasją (wybaczcie eufemizmy, nie chcę się w to w tej chwili angażować) i kary jakie w moim odczuciu niesprawiedliwie na nich padły.

Byłbym jednak wdzięczny za odrobinę opanowania i przemyślenie jeszcze raz swoich słów.
Wiemy - i mamy potwierdzenie - o jednej osobie. Reszta brzmi jak legenda o rozdawaniu wołg na placu czerwonym.
Panowie, jesteśmy dorosłymi, odpowiedzialnymi ludźmi. Czy zamiast rozmowy, konfrontacji zgoła merytorycznej musimy o byle gówno podnosić larum warte lepszej sprawy?

Najbardziej przykro mi z powodu wzburzenia rybaka, mam nadzieję, że zmieni swoją decyzję, da się przekonać, ze ten incydent miał podstawy zajść, a reszta jest nieporozumieniem.

Nie chcę się wcinać między wódkę, a zakąskę, ale wydaje mi się, że wypadałoby przeprosić osoby zaocznie oskarżone, których punkt widzenia jest zgoła inny niż przedstawiony pierwotnie.
Ech, a jednak się wcinam :?

Pax między chrześcijany... ok?
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...

Czuje sie przywolany do tablicy ....

And after birds jak to mawial moj profesor. Jesli to prawda - nie ma sprawy, w koncu w cos tu trzeba wierzyc :wink:
Topic zamknac (to do moda) zainteresowani panowie niech sobie powyjasniaja to i owo privami lub publicznie (jesli zajdzie taka potrzeba), rasia na zgode i po sprawie.

P.S.: Ingerowalem o wyjasnienie, bo czytalem o fermencie z konusami i nowinka rybaka rzeczywiscie stawiala "demokracje" i rownosc czlonkow forum pod znakiem zapytania, ale teraz jest po sprawie. Przynajmniej dla mnie.

A konusa chcialem miec bo byl ladny, ale ja zbieram uzytkowe fixedy, a takowe to dla mnie od 5'' w gore, wiec pewnie tez bym go sprzedal, bo komplet do kuchni juz mam.... :oops:
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Poznawszy sprawę z drugiej strony muszę powiedzieć - PRZEPRASZAM.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Przez pewien czas nie zagladalem do tego dzialu wiec dopiero Vince poinformowal mnie co sie znowu dzieje. Jestem zszokowany postawa niektorych i zazenowany zarazem - w szczegolnosci rybaka. Niego poniewaz publicznie zmieszal mnie i Vince'a z gnojem robiac to w sprytny sposob - poprzez regularne, celowe zawezanie kregu znajomych w historii swojej ostatniej dzialalnosci. Zmieszal nas z gownem podajac BZDURNE i wyssane z palca fakty dotyczace zarabianiu na pracy Seikena...Nie mam pojecia jakie sa jego intencje, bo ja nic do niego nie mialem i wciaz uwazam ze osoba z taka wiedza powinna zostac i skoncentrowac sie na dzieleniu z pozostalymi wiedza nozowa i cieszeniu sie ze wspolnego hobby.

Jednak widze ze tendencja do ujadania i dogryzania sobie jest w naszej naturze...krotko:

Po pierwsze.
Sprzet jest tylko sprzetem - narzedziem do uzywania, co w/w najbardziej krzykliwi panowie na budo proklamowali w wielu swoich postach.

Po drugie.
Prywatna sprawa jest kazdego z nas co robi ze swoimi rzeczami.

Po trzecie.
Nikt z nas nie zarobil na konusach, ja osobiscie sprzedalem swojego tak jak i wiele innychs woich nozy ktore notabene uwazam ze lepsze nic konus - np Trace Rinaldi TUK2 czy Busse LMS. Nie ujmujac nic konusowi bo uwazam ze to bardzo dobry noz - ale mam prawo twierdzic ze nie jest najlepszy. Ja sprzedalem konusa tak jak Vince - Robertowi - czlowiekowi ktorego uwazam za godnego kolekcjonera tego typu nozy. Moj konus kosztowal 400zl i za tylez puscilem go Roberto. Jak ktos mnie juz wkurwi po calosci to wkleje dowod przelewu na konto Fiodora.

Po czwarte.
Jestem zazenowany ujadaniem niektorych i... zmeczony. Wciaz te same osoby gdy jest jakies zamieszanie. Jakie to przewidywalne co napiszecie panowie - a ban wam sie wtedy nalezal wiec sie nie odgrajcie przy byle okazji....

Powtorze jeszcze jeden raz - jestem wdzieczny Seikenowi za tego konusa, potestowalem go i pobawilem sie nim - jednak nadeszla pora by go sprzedac - nie musze sie z tego nikomu tlumaczyc. I na zadanie nie bede robil zadnych fotorecenzji chyba ze chodzi o prosbe Seikena.

Ja ustale sprawe jasno - jesli ktos uwaza ze to forum mu sie nie podoba - DROGA WOLNA. Tylko nie zdzierze szerzenia klamstw - po prostu mam bardzo niska tolerancje na skurwysynstwo - jakiejkolwiekby nie bylo masci.

Na koniec....drogi Rybaku, zanim odjedziesz....DAJ DOWODY ZE ZAROBILISMY (ja i Vince) NA TYM KONUSIE.

Malo kto potrafi sie zachowac jeszcze z klasa panowie.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Temat goracy jednak nie wycofuje sie z tego co napisalem.
Przeprosiny uwzgledniam.

Zajmijcie sie rzeczami KONSTRUKTYWNYMI a nie ciaglym najezdzaniem.
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
A już myślałem ,że mi intuicja zawodzi ......
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie takie calkiem nowinki z...
Ja jeszcze tylko na koniec dodam, ze jedni sie czuja lepiej w jednym miejscu inni w drugim. Wiec niech w tych miejscach pozostana a nie wlaza co chwila komus z butami "do domu" i narzekaja jak tu chujowo tylko niech spadaja do siebie. Mozna zyc obok siebie ignorujac sie nawzajem i problemy znikaja. I tak bedzie lepiej. Prosilbym maloletnich zbuntowanych dzialaczy o niewchodzenie na budo bo budo i magia stali sa be i fe. Tak jak dzialacze budo nie wlaza gdzie indziej i nie sieja siary.

Jest jeszcze takie fajne amerykanskie powiedzenie, ktore pasuje tutaj jak ulal do niektorych.
Get a life.

Watek zamykam. Jak ktos bedzi emial cos sensownego do dodania np. dowody na to, ze moderatorzy budo to banda klamcow to dajcie znac, wkleimy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024