Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo Włodarczyk...(???)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Diablo Włodarczyk...(???)
Co sądzicie o dzisiejszej walce Włodarczyka??
  • 0

budo_adam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
przeciez walka byla wczoraj :wink:
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
Hehe walka była dzisiaj ok.godziny 2 :wink:
więc prosze mi tu nie ściemniać :evil:
  • 0

budo_adam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
chyba powtorka na polsacie :D
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
stary to Ty kiedy oglądałeś gale??Wiesz ja oglądałam dzisiaj!!!Jeszcze bylo opuźnienie kilku minutowe gala zaczeła sie coś po 0.30 (30min. po północy)
  • 0

budo_adam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
no bo na polsacie emisja gali byla o 00:30(nawet tak w programie jest :P ) ja ogladalem na polsacie sport NA ŻYWO i byla wczesniej ;) ale ogolnie nie o tym chyba jest temat :D a walka mi sie podobala :) Wlodarczyk ladnie wyczekal, chociaz troche sie balem, ze dostanie jakiegos cepa i go zamroczy ;)
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
nioo mniejsza z tym kiedy była walka,ważne że sie oglądało;) 8) :wink: Nio każdy sie bał 5 rundy przestraszony bezwątpienia,ja już myślałam że będzie koniec a tu patrze za chwile położył na deski kolesiai wygrał DIABLO jest mistrzem
  • 0

budo_adam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
ogolnie walka mi sie podobala ;) w przeciwienstwie do walki Najmana :P jakie tam cepy szly hehehe :D a wyraz twarzy mial jakby w ogole nad soba nie panowal hehe moze sie w ten sposob kiedys nadziac ;)
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
No jak oglądałam Najmana to sie czułam jak na stadionie piłkarskim...ale zobaczymy jak będzie walczył dalej,czy pokaże sie z tej dobrej i w miare czystej walki.A Jak podobał Ci sie CUKIERECZEK?? Panna też jest dobra a ta Czeszka to powinna sie schować poprostu...
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
No jak oglądałam Najmana to sie czułam jak na stadionie piłkarskim...ale zobaczymy jak będzie walczył dalej,czy pokaże sie z tej dobrej i w miare czystej walki.A Jak podobał Ci sie CUKIERECZEK?? Panna też jest dobra a ta Czeszka to powinna sie schować poprostu...
  • 0

budo_adam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
ta Pencakova to słowaczka ;) no a Julita wygrala swoja piata walke (4 przez KO) :D oby tak dalej
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

No jak oglądałam Najmana to sie czułam jak na stadionie piłkarskim...ale zobaczymy jak będzie walczył dalej,czy pokaże sie z tej dobrej i w miare czystej walki.A Jak podobał Ci sie CUKIERECZEK?? Panna też jest dobra a ta Czeszka to powinna sie schować poprostu...

Panii chyba niedzisiejsza.

:)

Najman, to kelner, prosze popatrzyć na jego bilans.....as..... :roll:

A co to zrobił podczas swojej ostatniej walki to S-K-A-N-D-AL.

Idiota, który nie ma NIC wspólnego z boksem. Najman to bandyta, ktróry powinnien przegrac walke, przez dyskwalifikacje.

Co też nadmieniłem mu po walce...

P.S
Powiem wprost, jakby mój przeciwnik, zachował sie jak Najman, to po pierwsze:

1. W formie samoobrony, użyłbym czegokolwiek co ma pod ręka (na ringu czy poza nim)...krzesełka, kawałka preta, barierki...czegokolwiek. Zrobiłbym większą rozpierduche niż była po walce Golota-Bowe.

2.Zawiadomiłbym policje.

3.Skierowałbym wniosek o dozywtonia dyskwalifikacje do PZB.
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
Nie ogladalem walki ale chcialbym wiedziec co takiego zrobil Nejman?
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
ogladalem gale i mam mieszane uczucia. bonin i wlodarczyk byli kreowani na super piesciarzy juz kilka lat temu. i co?? bonin jak obijal kelnerow tak robi to dalej, ba nawet nie w pelnym wymiarze rund. najman tragedia, szkoda ze go nie wyczekal przeciwnik bo wystrzelal by sie i moglby nie dojechac kondycyjnie. nie wazne czy sie wygrywa czy przegrywa wazne w jakim stylu; tu stylu nie bylo, powinien go sedzia ze 3 razy upominec za bicie nasada a za cepa w tyl glowy dsq. jednym slowem porazka. za to walka wlodarczyka podobala mi sie. troche tez zarobil ale mial plan jakis. potencjal ma tylko ktos nim musi dobrze pokierowac i wypuscic na szerokie wody bo skonczy z dobrym bilansem i nikim na rozkladzie.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

Co sądzicie o dzisiejszej walce Włodarczyka??


Nie przepadam za Włodarczykiem, ale trzeba przyznać że jest dobry. Zaprezentował całą serię świetnych uników i wyczekał chaotycznego rywala. Oglądałem lepsze walki w boksie ale jak dla mnie laika, Diablo rozegrał ją po mistrzowsku. Widać świetną szkołę trenera Raubo.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

Co sądzicie o dzisiejszej walce Włodarczyka??


Nie przepadam za Włodarczykiem, ale trzeba przyznać że jest dobry. Zaprezentował całą serię świetnych uników i wyczekał chaotycznego rywala. Oglądałem lepsze walki w boksie ale jak dla mnie laika, Diablo rozegrał ją po mistrzowsku. Widać świetną szkołę trenera Raubo.

Gdyby taką "świetną szkołe trenera Raubo" zaprezentował, np. z Braithwaitem to by dostał KO.
Taktyka, nie moze polegać, na przyjmowaniu ciosów...mam mieszane uczucia co do tej walki.

Ja, naprawde rozumiem, ze tu chodzi o show, ze to dla ludzi...ale kiedyś, jak Diablo, zawalczy, z kimś z marką...to nie bezie dla nas show, tylko płacz i zgrzytanie zebów. Ze swoim ostatnim przeciwnkiem, tym Anglikiem, też Diablo czekał, czekał i BACH! Jasne, fajne to jest, tylko, ze jak trafi wrescie na kozaka, to może niedoczekać, musi od pierwszych sekund narzucać inicjatywe.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
............ oceniłem jedynie Jego mistrzowskie uniki (tu właśnie początkowa szkoła Raubo), zainkasował jedynie niewielką część ciosów. W decydującej akcji, tuż przed nokautem Argentyńczyk wyprowadził chyba z kilkadziesiąt mocnych ciosów, z czego na gardę doszło kilka, reszta w powietrze. Za to go podziwiam i tylko to oceniam.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

W decydującej akcji, tuż przed nokautem Argentyńczyk wyprowadził chyba z kilkadziesiąt mocnych ciosów, z czego na gardę doszło kilka, reszta w powietrze. Za to go podziwiam i tylko to oceniam.

Diablo był pasywny, w ogóle walki. Co do opisanej przez Ciebie akcji, mnie tez to sie podobało, jak i cała walka, tylko chodzi o to, ze, w koncu trafi się bokser, który nie bedzie walić na garde Rudego,tylko ją rozpierniczy...

Chodzi, o to,żeby Włodar umiał się przestawić, bo to co sie udaje z Avilą, moze (a raczej-na pewno) nie uda się z bokseram klasy np. Mormecka, czy Braithwaita, w moim odczuciu groźniejszym rywalem dla Włodarczyka niz Mistrz.

Widze, Włodara, na tronie...ale on musi isc do góry, a nie zatrzymywać sie...po popadnie w rutyne, a jak juz wreście trafi na prawdziwego boksera, to bedzie...SZOK, "a przecież tak mu dobrze szło..." :roll:
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
Co do walki Włodarczyka - ładna i widowiskowa, chociaż odczucia mam podobne jak Duncan ( no wkoncu jestem jego klonem hahahahahahaha -> taki ukłon w stronę Glovkhana :) .
Natomiast moje wrazenia co do calej gali : ŻENADA!
Pomijam wybryk Najmana, który wygladał na naćpanego i powinien zostać zdyskwalifikowany dożywotnio, a wraz z nim sędzia ringowy, który nawet nie udzielił upomnienia temu pajacowi, ale walki Tkaczyk czy Bonina były żałosne. Ich rywale nie prezentowali nawet słabego poziomu. Rywalka pani "Siugar" ( :) ) Tkaczyk ruszała się tak jak chłopaki którzy trenują od 2 tygodni. Natomiast walka Bonina była przykra - przeciwnik wygladal jakby przyjechał dać się obić za parę groszy i nawet nie starał się powalczyć.
Obrazu nędzy i rozpaczy dopełniały komentarze Kuleja, który na siłę chciał z tego zrobić widowisko, oraz wypowiedzi tego pajaca który siedział razem z Zeganem i Skrzeczem, który to koniecznie chciał bronić Najmana (wg mnie to jakis podstawiony przez Wasilewskiego pajac, który nie ma zielonego pojęcia o boksie).
A najbardziej mnie rozbawił tekst "Andrzej Wasilewski - polski Don King" - ROTFL!
To całe widowisko powinno się raczej nazywać "LATAJACY CYRK WASYLA" , a nie "gala boksu zawodowego".
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
P-14 (cholera mówie sam do siebie :D ), musze Cię znowu poprzeć.

Nie pisałem, wrażen, na temat "gali", bo byłem zbyt wzburzony postawa Najmana-faktycznie powinnin mieć zrobiony teksty na narkotyki, a tazke powinnin byc zatrzymany na conajmniej 48h.

Tak jak juz pisałem na forum-cyrk objazdowy, z logiem HKP na czele. O co mi chodzi? O praktycznie wszystko. O mijesce. O przeciwników bokserów, a tazke samych ich (Najman). O poziom gali. O tradycyjne show Rudego z mikrofonem po walce (takie numery tylko u nas, tylko w Hammer). O komentarze prawie * polskiego Michaela Buffera, wynajatego przez prawie * polskiego Dona Kinga, skończywszy na kretyńskich, stronniczych i niefachowych komentrzach Kuleja (Panie Kuleja, TO NIE BYŁA AUDYCJA RADIOWA-MY TO WIDZIELIŚMY, NIE JESTESMY NIEWIDOMI), który zatrzymał sie na latach swojej swietnosci-całkowcie zatracajac rzeczywistosc, wyczucie dzisiejszego piesciarstwa.

Miejsca, które HKP wybiera na swoje gale to juz przegiecie-padam i prosze o litosć, podobnie ma sie sprawa z przeciwnikami, dla swoich papierowych Mistrzów.

* jak wiemy "prawie" robi olbrzymie różnice :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024