Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo Włodarczyk...(???)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

no wkoncu jestem jego klonem hahahahahahaha -> taki ukłon w stronę Glovkhana :)


............ w moim przeświadczeniu nic się nie zmieniło, to naturalne że chcesz się wybielić w "oczach" innych. :lol: i coś im udowodnić ;)
  • 0

budo_rk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

P-14 (cholera mówie sam do siebie :D ), musze Cię znowu poprzeć.

O co mi chodzi? [...] O przeciwników bokserów. [...]O poziom gali.


Jaka kasa taki poziom

[...]O tradycyjne show Rudego z mikrofonem po walce (takie numery tylko u nas, tylko w Hammer).


To bardzo popularne na niemieckich galach. Stamtąd wzięła się ta moda.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
To ciekawe co piszesz, o tych Niemieckich galach... :)

Tyle oglądałem, a mimo wszystko nigdy nic takiego nie widziałem...bawet przy walkch D. Michalczewskiego takich numerów nie było, nawet przy walkach ten "pseudo" Mistrza uwielbianego przez rodaków-Ottkego, takich numerów nie było, podobnie na walkach Rocky'ego czy Ulricha... . No chyba, ze masz na myśli pojedynek Wlodarczyk-Melkomian :D :D :D
  • 0

budo_asami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
Walka Włodarczyka bardzo ładna.
Trudno byłoby wskazać zwycięzcę gdyby do końca potoczyła się tak jak przez pierwszych 5 rund. Zakończenie w wykonaniu Krzyśka baaardzo efektowne i widowiskowe :)
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
Wszystko fajnie, tylko musza wreszcie Wlodarczyka puscic w swiat, powinien zaczac potykac sie z klasowymi zawodnikami w USA.
Co do komentarzy pana Kuleja-szacunek i jeszcze raz szacunek, swietnie wykonuje swoja robote. To, ze w nieciekawej walce stara sie znalezc cos pozytywnego to zaleta.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)
tja trzeba diabla pchac na jakies prestizowe zawdoy (bez obrazy dla myslowic) bo ma potencjal tylko niespecjlanie jest kierowany. dobry bilans w przypadku naszych piesciarzy o niczym jeszcze nie swiadczy. duncan ma racje, co do jego walki to bronil sie niezle choc sporo przyjal a w narozniku mial sporo szczescia ze nie trafil na lepszego boksera z pizda w lapie ktory by ta garde roznisl. a btw ogladal ktos walki z gali z atlantic city?? to bylo zdecydowanie cos na poprawe apetytu i boks z dobrej polki. pojedynek klitschki i jego 3 knockdowny byla niezla ale walka cotto torres to naprawde jedna z lpeszych walk tego roku.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

Co do komentarzy pana Kuleja-szacunek i jeszcze raz szacunek, swietnie wykonuje swoja robote. To, ze w nieciekawej walce stara sie znalezc cos pozytywnego to zaleta.

Kpisz.

Chyba, niesłyszałeś, jego komentarzy...gdyby cos takiego walił "Don Wasyl" to jeszcze pal licho-jego gala, musi świecic oczami, ale w Kulej w kogo sie bawi?
On ma byc profesjonalistą, nie klaunem.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

Idiota, który nie ma NIC wspólnego z boksem. Najman to bandyta, ktróry powinnien przegrac walke, przez dyskwalifikacje.

a widziales jak z kulejem pione przybil i w tv kulej nic nie nawijal, ze najmanowi to wjeb a nie zwyciestwo kaszteli, najmanowi odjebalo ale na chuliganskim rynku w cz-wie wysore dojdzie, cz-wa to sie 2-gi pruszkow robi z tego co tam bylem larko ondziej
najman go jebnal wiecej niz 10 razy nasada w plery, tylnie i jeszcze wstawial mlotkowce on jest zdebko pierdolniety, a od normalnych sierpow to becak sie z palcem w dupie wykrecal, nawet mial dobre uniki, na najmana sie rozumie

diablo ok, ale za dlugo w rogu sie bujal, cyrnie bylo patrzec jak balansem puszcza serie 12 ciosow i potem czysty ko wysieka

i zajebisty ten rusek, obsuwe zrobil boninowi, bo bylo od razu znac, ze jest w wyzszej ligi czym bonin i nie dziwne, ze bonin po walce wcale sie z nim nie mial zamiary wysciskac
i kulej znowu durne mial, ze osokin bil po gongu i sedzia nie dal stop, a to byl drugi cios w serii bity z gongiem i sedzia by musial miec refleks jak przedwojenny karebiel zeby to gwizdnac
  • 0

budo_rk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Diablo Włodarczyk...(???)

To ciekawe co piszesz, o tych Niemieckich galach... :)

Tyle oglądałem, a mimo wszystko nigdy nic takiego nie widziałem...


Dziwnie, bo ja jakoś widziałem. I w TV i na żywo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024