Skocz do zawartości


Zdjęcie

26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
co o tym wiecie ?? czy to prawda ?? :twisted:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wyglada na to że tak :twisted:
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

co o tym wiecie ?? czy to prawda ?? :twisted:



........... mam nadzieję że tak :) I będę za Jaroszem, czas już na zmianę pokoleniową. Jeśli 38 letni Saleta znowu pogoni jedną z naszych nadziei do K-1 to będzie lipa straszna :/
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
wydaje mi sie że jednak Saleta nie ma szans żadnych. Tylko niech go z lewej Łukasz w łep wali !!!
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

wydaje mi sie że jednak Saleta nie ma szans żadnych.



............ przed walką z Różalskim mówili podobnie - że go Różal pogoni, a jednak nie pogonił :/ Trochę szkoda, bo to chyba jakby trochę zastopowało karierę Różalskiego :/
No ale mogę się mylić.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

wydaje mi sie że jednak Saleta nie ma szans żadnych. Tylko niech go z lewej Łukasz w łep wali !!!

Czy naprawde, Mistyku, uważasz Jarosza od lepszego niz Różalski?

Wątpliwe...

Nie, wiem, nie wiem...myśle, jednak, ze Saleta. Pobił kiedys (znaczy jakieś 4-5 miechów temu) na sparingu Wacha, najlepszego ówcześnie amatora cieżkiego w Polsce .
Mysle, ze wygra Przemysław.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
wiem ze pobił i strasznie mnei to wpienia. Bo tu leje każdego a na świecie byle kelner mu tyłek obrabia. No może przesadziłem ale........
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
a oby ta walka doszła do skutku...skończy się wreszcie głupie gdybanie...jak Jarosz przegra to znaczy że K1 nie dla niego :) i w sumie będzie bardzo dziwnie bo wszyscy się z Salety śmieją a jakoś nie ma chętnych którzy by go pokonali
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

...jak Jarosz przegra to znaczy że K1 nie dla niego :)

To ma rozumieć (jak przegra), że dla Salety? :roll:

Nie ma nikogo. Trezba sie bedzie skupic na Nastuli w Pride...
  • 0

budo_tomsonik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:hmmm
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

wydaje mi sie że jednak Saleta nie ma szans żadnych. Tylko niech go z lewej Łukasz w łep wali !!!

Czy naprawde, Mistyku, uważasz Jarosza od lepszego niz Różalski?

Wątpliwe...

Nie, wiem, nie wiem...myśle, jednak, ze Saleta. Pobił kiedys (znaczy jakieś 4-5 miechów temu) na sparingu Wacha, najlepszego ówcześnie amatora cieżkiego w Polsce .
Mysle, ze wygra Przemysław.


Dunkan nie sądze , że Jarosz jest gorszy czy nawet porównywalny do Różalskiego. Twoj zawodnik Różalski, wydawać się może lepszy na pierwszy rzut oka, ale tylko ze względu na wygląd. A dlaczego. Bo wygląda groźnie, ale nie prezentuje takiego poziomu walki jak JArosz. NIe chce ujmować Różalskiemu bo widziałem jak chłopak walczy , ale w 2 lub 3 rundzie z JAroszem zchodzi koleś z ringu z pomocą kumpli i trenera.
Co do walki, to życze Łukaszowi wygranej i rozwoju kariery. JArosz ma potężną możliwość wygrania z Saletą i mam nadzieje , że żadne kontuzje i inne zrządzenia losu nie staną tym zawodnikom na drodze walki.
pozdrawiam
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

JArosz ma potężną możliwość wygrania z Saletą



.............. Nie wziąłeś tylko jednego pod uwagę - warunków fizycznych obu zawodników.
Już na starcie olbrzymia przewaga należy do Salety. No i zdecydowanie doświadczenie. Jarosz dostaje szansę, ale będzie mu bardzo trudno.
A jeśli chodzi o porównanie Jarosza z Różalskim pod kątem K-1 to zdecydowanie na korzyść Różalskiego. Dlatego wielka szkoda że Saleta go już pokonał. REWELACYJNE warunki fizyczne, olbrzymia siła. Niedostatki w wyszkoleniu technicznym można nadrobić. Jarosz już na początku staruje z gorszego pułapu ze swoim wzrostem 183 cm czy jakoś tak (mogę się mylić, ale za wysoki nie jest jak na wagę ciężką). No i najważniejsza sprawa - Różalski pochodzi z Muay Thai, gdzie podstawową rolę odgrywają kolana. W kick-boxingu z którego pochodzi Jarosz, kolan nie ma. W K-1 gdzie kolana są dozwolone, mogłoby to przeważyć. Dlatego wielka szkoda tej porażki na punkty Różalskiego z Saletą. To zdecydowanie mój faworyt do K-1. Ale za Jarosza też trzymam, byle tylko nie Saleta - który za rok, dwa zakończy karierę. I co potem ....
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
W jakim wieku jest Różalski? Jesli nie jest zbyt zaawansowany wiekowo to nie skreślałbym go pod kątem K-1 z powodu porażki z Saletą - uczy sie chłopak. Jest inny problem - w Polsce nie ma federacji k-1 i Polacy nie mogą startować w Grand prix. Tak slyszałem i prosze mnie naprostować jesli sie myle
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
nie zapominajmy ze Saleta byl mistrzem Europy i Świata i potrafi takze kopac ..ale to wszystko okaze sie 26 listopada ...
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
ale sie rozpędziliście chłopaki !! powiem tyle: wygra lepszy, czyli : nie Saletra, yo
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

W jakim wieku jest Różalski?



........... Łukasz Jarosz to 1979 rocznik, Różalski jest chyba rok albo dwa lata starszy jeśli się nie mylę. Przy czym Jarosz ma dokładnie 182 cm wzrostu przy wadze 98-100 kg. Rózalski grubo powyżej 190 wzrostu i chyba sporo ponad 110 kg.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

nie zapominajmy ze Saleta byl mistrzem Europy i Świata i potrafi takze kopac



.............. tak, Saleta to świetny zawodnik - to już ustaliliśmy. Ale przy swoich prawie 38 latach dobrze by było żeby młodsze chłopaki już z nim nie przegrywali :/
Tyle tylko że niestety dla nich - Saleta przeważnie świetnie przygotowuje się do swoich pojedynków. On walczy dla przyjemności, z pasji. Miałem okazję oglądać parę razy jego treningi i byłem pod dużym wrażeniem. Twierdzę że spokojnie mógłby kontynuować swoją ringową karierę jeszcze nawet i 5 lat. Jeśli tylko będzie mu się chciało. Tyle tylko że jeśli nasz młodsza czołówka z muaya, i z kicka będzie od Salety dostawała bęcki, to nie najlepiej to wróży naszej przyszłości w K-1. A właśnie K-1 to chyba obecnie największy priorytet. Bokserów na wysokim światowym poziomie mamy kilku, w K-1 - nikogo.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
Jarosz do kicku przyszedł z Karate więc kolanka ma jakos tam opanowane :)
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

Jarosz do kicku przyszedł z Karate więc kolanka ma jakos tam opanowane :)


Z tego co pamietam on pochodzi z tekwondo itf, zreszta ciagle to potwierdza że jest taekwondoką mimo ze trenuje z kadra kicka.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz
ale ma tez na koncie troche sukcesów w oyama karate więc lowkicka kopnąć umie (w przeciwieństwie do Salety).
  • 0

budo_tomsonik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:hmmm
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 listopada - wwa - saleta vs. jarosz

Jarosz do kicku przyszedł z Karate więc kolanka ma jakos tam opanowane :)


Z tego co pamietam on pochodzi z tekwondo itf, zreszta ciagle to potwierdza że jest taekwondoką mimo ze trenuje z kadra kicka.


Daj spokój z Tekwondo. JArosz nigdy tego stylu nie ćwiczył. To zawsze była oyama. No jak zaczynał w wieku"nastu lat" to przez rok czy dwa ćwiczył kyokusin.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024