Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doping


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

1. Znany a właśniwie gwiazda polskie MMA przygotowywał się do walki i w tym czasie paro krotnie bił swoją żonę. To efekt brania sterydów.

A jak nie byl na sterydach to nie bil ?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

W boksie i innych sportach sa badania i dają rade bez koksów.

No nie mow mi, że wierzysz, że profesjonalny boks jest czysty, bo pęknę. :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Co to za sport jak z byle kogo można zrobić strong mana, sprintera itd.


Bzdura. Do tego trzeba mieć właściwe geny. Nie da się z każdego zrobić ani sprintera ani strongmana. Bez przesady. Zresztą w zawodach MMA też klocki bez umiejętności przegrywają- ot sapp.

W boksie i innych sportach sa badania i dają rade bez koksów


Jasne. Na mleku robią tą masę.

2. Sąsiad z bloku pewnego lata zapisał się na siłke po jakimś czasie przybrał na muskulaturze, jednak że była zima zachorował na coś i lekarz zapisał mu jakiś antybiotyk( nie moge so przypomnieć nazwy, w każdym bądź razie był to lek który polegał na zmniejszeniu w ody w organiźmie) I po tygodniu wyglądał jak huherko wszyscy z niego na osiedlu mieli bk.


Antybiotyk a woda? 8O Pierwsze słyszę. A poza tym pokazałeś właśnie, że niewiele wiesz o dopingu i wpływie na organizm.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
[quote name="budo_Wampir"][quote]1. Znany a właśniwie gwiazda polskie MMA przygotowywał się do walki i w tym czasie paro krotnie bił swoją żonę. To efekt brania sterydów. [/quote]

O kim mowa? Skąd o tym wiesz?[/quote]
Bo mieszka w moim bloku i widziałem.
[quote]wolverine napisał:
Co to za sport jak z byle kogo można zrobić strong mana, sprintera itd.


Bzdura. Do tego trzeba mieć właściwe geny. Nie da się z każdego zrobić ani sprintera ani strongmana. Bez przesady. Zresztą w zawodach MMA też klocki bez umiejętności przegrywają- ot sapp.
[/quote]

Jasne że z każdego nie da się zrobić mistrza bo gdyby tak było to każdy by kupował sterydy i mistrzostwo polegało by na tym kto ile weźmie tej chemi.

[quote]wolverine napisał:
W boksie i innych sportach sa badania i dają rade bez koksów.

No nie mow mi, że wierzysz, że profesjonalny boks jest czysty, bo pęknę. [/quote]

No nie jest wiadomo, że w świecie zawodowego boksu rządzą $ i nawet mecze są przekupywane. Więc badania tym bardziej da się oszukać ale przynajmniej są i nie raz wykrywają niedozwolone substacje np. TYson vs GOłota walka została nie uzna ze wzgłędu niedozwolonych substancji w organiźmie Tysona.

[/quote]
[quote]wolverine napisał:

2. Sąsiad z bloku pewnego lata zapisał się na siłke po jakimś czasie przybrał na muskulaturze, jednak że była zima zachorował na coś i lekarz zapisał mu jakiś antybiotyk( nie moge so przypomnieć nazwy, w każdym bądź razie był to lek który polegał na zmniejszeniu w ody w organiźmie) I po tygodniu wyglądał jak huherko wszyscy z niego na osiedlu mieli bk.


Antybiotyk a woda? Pierwsze słyszę. A poza tym pokazałeś właśnie, że niewiele wiesz o dopingu i wpływie na organizm.[/quote]

Nie jestem specjalistą od dopingu, moją wiedze opiera na tym co czytałem w necie i relacji kolegów z siłki. To jest sytuacja z reala więc nie wiem czego się czepiasz. Taki typek zapisał się na siłke ważył gdzieś 80-86 jak przecientniak pochodził z rok, później na klatce gadał że bierze jakieś strzały. Po 6 miechach znacznie przytył urusł mu kark itd. później była zima zachorował i lekarz mu zapisał lekki odwadniające on nie wiedział że tego nie może brać i cała woda z mięścni zeszła. Bo te sterydy polegały na popowaniu wody do mięśni(Większość sterydów tak działa).
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
[quote name="budo_Wampir"][quote]1. Znany a właśniwie gwiazda polskie MMA przygotowywał się do walki i w tym czasie paro krotnie bił swoją żonę. To efekt brania sterydów. [/quote]

O kim mowa? Skąd o tym wiesz?[/quote]
Bo mieszka w moim bloku i widziałem.
[quote]wolverine napisał:
Co to za sport jak z byle kogo można zrobić strong mana, sprintera itd.


Bzdura. Do tego trzeba mieć właściwe geny. Nie da się z każdego zrobić ani sprintera ani strongmana. Bez przesady. Zresztą w zawodach MMA też klocki bez umiejętności przegrywają- ot sapp.
[/quote]

Jasne że z każdego nie da się zrobić mistrza bo gdyby tak było to każdy by kupował sterydy i mistrzostwo polegało by na tym kto ile weźmie tej chemi.

[quote]wolverine napisał:
W boksie i innych sportach sa badania i dają rade bez koksów.

No nie mow mi, że wierzysz, że profesjonalny boks jest czysty, bo pęknę. [/quote]

No nie jest wiadomo, że w świecie zawodowego boksu rządzą $ i nawet mecze są przekupywane. Więc badania tym bardziej da się oszukać ale przynajmniej są i nie raz wykrywają niedozwolone substacje np. TYson vs GOłota walka została nie uzna ze wzgłędu niedozwolonych substancji w organiźmie Tysona.

[/quote]
[quote]wolverine napisał:

2. Sąsiad z bloku pewnego lata zapisał się na siłke po jakimś czasie przybrał na muskulaturze, jednak że była zima zachorował na coś i lekarz zapisał mu jakiś antybiotyk( nie moge so przypomnieć nazwy, w każdym bądź razie był to lek który polegał na zmniejszeniu w ody w organiźmie) I po tygodniu wyglądał jak huherko wszyscy z niego na osiedlu mieli bk.


Antybiotyk a woda? Pierwsze słyszę. A poza tym pokazałeś właśnie, że niewiele wiesz o dopingu i wpływie na organizm.[/quote]

Nie jestem specjalistą od dopingu, moją wiedze opiera na tym co czytałem w necie i relacji kolegów z siłki. To jest sytuacja z reala więc nie wiem czego się czepiasz. Taki typek zapisał się na siłke ważył gdzieś 80-86 jak przecientniak pochodził z rok, później na klatce gadał że bierze jakieś strzały. Po 6 miechach znacznie przytył urusł mu kark itd. później była zima zachorował i lekarz mu zapisał lekki odwadniające on nie wiedział że tego nie może brać i cała woda z mięścni zeszła. Bo te sterydy polegały na popowaniu wody do mięśni(Większość sterydów tak działa).
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

wolverine napisał:
W boksie i innych sportach sa badania i dają rade bez koksów


Jasne. Na mleku robią tą masę.

Jasne każdy kto waży powyżej 100kg to jedzie na koksach. bez przesady 8O
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
Chodzi glownie o to, ze przy duzej intensywnosci treningow trudno jest trzymac odpowiednia mase(bez wspomagaczy) :!:

pozdro 8)
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Chodzi glownie o to, ze przy duzej intensywnosci treningow trudno jest trzymac odpowiednia mase(bez wspomagaczy) :!:

pozdro 8)


Ta jasne, spala się tłuszcz ale bez przesady nie straci aż tylu kg. Jest jeszcze coś takiego jak dieta oraz suplementy.
  • 0

budo_chillboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
wolverine nie zebym sie czepial czy cos ale nie wypowiadaj sie w tematach w ktorych twoja wiedza ogranicza sie do wiadomosci zaslyszanych na klatce...
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Ta jasne, spala się tłuszcz ale bez przesady nie straci aż tylu kg. Jest jeszcze coś takiego jak dieta oraz suplementy.

Nie tylko tluszcz--> miesnie rowniez, wydaje mi sie, ze NIESTETY dobra dieta i suple nia dadza nam tyle co sterydy, dlatego tez sportowcy(ktorym zalezy na jak najlepszych wynikach) wykorzystuja rowniez srodki dopingujace...

pozdro 8)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Nie jestem specjalistą od dopingu, moją wiedze opiera na tym co czytałem w necie i relacji kolegów z siłki [...] Bo te sterydy polegały na popowaniu wody do mięśni(Większość sterydów tak działa).


:lol: Retencja (czyli zatrzymywanie) wody to skutek uboczny NIEKTÓRYCH środków (i to raczej wcale nie większości). Działanie sterydów (jak mówimy o takich "pod masę") jest zupełnie inne (mięśnie rosną, "nawodnienie" to tylko dodatek i to niekoniecznie pozytywny). Już nie wspominam o wielu sterydach nie mających działania nawet na wzrost masy mięśniowej. A już w ogóle nie słyszałem o odwadniających antybiotykach.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jasne że z każdego nie da się zrobić mistrza bo gdyby tak było to każdy by kupował sterydy i mistrzostwo polegało by na tym kto ile weźmie tej chemi.


NAPISAŁEŚ "BYLE KOGO" to napisałem że to bzdura. Czyli fajnie, że przyznajesz w końcu mi rację.

Jasne każdy kto waży powyżej 100kg to jedzie na koksach. bez przesady


Jakie 100 kg? Można mieć nawet masę odrobinę poza przeciętną - są dziesiątki środków dopingujących które nie mają działania anabolicznego (sprawdź sobie co to znaczy).

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Ta jasne, spala się tłuszcz ale bez przesady nie straci aż tylu kg. Jest jeszcze coś takiego jak dieta oraz suplementy.


Poćwicz w wymiarze zawodowym to pogadamy - oki?

Już nie będę dyskutował - bo nie ma o czym.

Pytanie: A doping? Jedząc twarożek i jajka trudno ciągnąć ciężarówkę, przetaczać ciężkie opony, dźwigać kilkusetkilogramowe walizki.

Mariusz Pudzianowski: Ciągle zadają mi takie pytania. Tylko doping i doping! Chcesz naprawdę wiedzieć, jak wygląda sport zawodowy? Zacznij uprawiać sport zawodowy, a znajdziesz na to pytanie odpowiedź


  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
Człowieku o czym ty piszesz pokazujesz jakieś tabele rysunki, mówie że to sytuacja z reala więc nie ma o czym gadać.
  • 0

budo_chillboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Człowieku o czym ty piszesz pokazujesz jakieś tabele rysunki, mówie że to sytuacja z reala więc nie ma o czym gadać.


tak to prawda najwieksi kokserzy kupuja w realu ryz i piersi z kurczaka ....
:) :) :)
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
Tfu zaraza, to zaraz usłyszę ze jak w pół roku przybyło mi 23 kg (70 - 93) to koksowałem.
Trochę wiary w dobrą dietę panowie :D
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
niezle przykoksowales
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
ludzie! Najwieksi koksiarze to kolarze i biegacze, nie ma sportu zawodowego bez sterydow
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
Chyba, ze to sytucja z reala, ona maja troche inna specyfike, wtedy nie ma o czym gadac :) :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Trochę wiary w dobrą dietę panowie :D

Supersize me?? :) Zestawy XXXX-L??
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping

Trochę wiary w dobrą dietę panowie :D

Supersize me?? :) Zestawy XXXX-L??

Pasza dla swin :wink:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping
Ja wsuwam dla kotów też nieźle daje :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024