Skocz do zawartości


Zdjęcie

A płatne lekcje Muay Thai ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_takisobiektoś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
No to wiadomo, stawka jak na trenera, a wracając do mojego pytania z 1 strony.
teraz to już mi obojetnie czy to będzie muay thai, czy karate, kiuko-shin czy inne jakaś japonska sztuka walki, krav-mage, dzidzisstu brazylijskie, każda sztuka walki już mi odpowiada.
Gdyż mam teraz tyle zajęć, że musialem z MT zrezygnować.
Więc jak ktoś chętny to na PW albo na maila.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
"teraz to już mi obojetnie czy to będzie muay thai, czy karate, kiuko-shin czy inne jakaś japonska sztuka walki, krav-mage, dzidzisstu brazylijskie, każda sztuka walki już mi odpowiada.
Gdyż mam teraz tyle zajęć, że musialem z MT zrezygnować. "

I wszystko jasne...
  • 0

budo_takisobiektoś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
Marcin, no wiesz, przez rok na muy thai się troche nauczyłem.
Ale teraz Matura się zbliża i wyjazd do stanów na studia, a nie chcem sobie tego zawalić. :roll:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

To nie jest kwestia "wadliwosci" klubu, tylko specyfiki sport-boksu, sportu dla meżczyzn.


ciekawe w ile sekund bym cie poskrecał w precelek na macie ... chcesz powiedzieć że ja ćwicząc jujitsu uprawiam nie męski sport... uważaj z tym co mówisz, bo wyglądasz na troche zbyt pewnego siebie i sprawiasz wrazenie zakompleksialego goscia... podoba mi sie to co naisałeś, ale to twoje ostatnie zdanie troche wypaczyło to co wcześniej napisałeś. Gdyby boks był taki ekstra super to czemu w pridzie startuje malo bokserów...a jak ich zalatwi ktos z nie meskiego sportu to co wtedy ??? Jak kto trenuje moj drogi kolego nie zalezy od sztuki ktora uprawia a od siebie samego... pozdrowka i nie chce ci dokuczac tylko powiedziec ze troche sie zagalopowales... a boks trenowałem 0,5 roku i nie uwazam aby trening byl znacznie bardziej meczacy od treningu jj... ale moge ci pokazac goscia ktory niby trenuje boks a jedye co potrafi to ladnie gadac...
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

ale moge ci pokazac goscia ktory niby trenuje boks a jedye co potrafi to ladnie gadac...


Przemuś? :D To sie nie liczy...on wywodzi się z kicka.

Broń Boze, nie chciałem Cię, mój drogi współrozmówco, w jakikolwiek sposób obrazić czy tez zdyskredytować Twój, zapewne, dobry styl walki ju-jitsu.
Skrecanie na macie? Teraz Ty wykazujesz sie butą...mógłbyś do tego momentu nawet nie dojść...nie dojśc do mnie. Ogólnie mysla przewodnią w moich postach,w tym dziale, było to iż kobiety nie powinny trenować boksu, a nie to, ze inne posrty walki są zniewiesciałe...są często, mniej brutalne, mniej agresywne, tak jak. np. ju-jitsu.

TAK, uwazam, ze kobieta owiele bardziej powinna sie zapisać, na ju-jitsu, judo itp itd niż na boks, czy MT, i to nie wynika, z tego, ze uwazam, te sporty walki za mniej wymagajace, tylko, z tego co napisałem powyzej.


P.S
Ja, np. zawsze chciałem umieć flamengo...zawsze chciałem umieć tańczyć...nie umiałem, zostałem bokserem...tańcze na ringu.

Rozumiesz o co chodzi? Jak ktos nie jest predysponowany, obojetne czy chodzi o np. płeć czy psychike, do jakiegoś sportu walki, czy w gołe sportu, to niech sobie odpusci, bo może sie do niego zrazić, nawet w teorii.
  • 0

budo_takisobiektoś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

"teraz to już mi obojetnie czy to będzie muay thai, czy karate, kiuko-shin czy inne jakaś japonska sztuka walki, krav-mage, dzidzisstu brazylijskie, każda sztuka walki już mi odpowiada.
Gdyż mam teraz tyle zajęć, że musialem z MT zrezygnować. "

I wszystko jasne...



A odnośnie twoj wypowiedzi to chodziło mi o to, że chciałbym cokolwiek trenować żeby formy nie stracić, bo skro nie ma nikogo z MT prywatnie lekcje brać to może być Kick Boxing albo inna sztuka walki aby mieć forme.
Pozdrawiam
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Rozumiesz o co chodzi? Jak ktos nie jest predysponowany, obojetne czy chodzi o np. płeć czy psychike, do jakiegoś sportu walki, czy w gołe sportu, to niech sobie odpusci, bo może sie do niego zrazić, nawet w teorii.


rozumiem i tez tak mysle 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024