Skocz do zawartości


Zdjęcie

A płatne lekcje Muay Thai ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
glovkhan świetny tekst...podpisuję sie pod nim obyma rękami. Duncan chcesz zobaczyć wycisk na treningu to idź do Ochniowskiego...wyjdziesz na rzęsach. A jezeli chcesz się przekonac o jego ponad przeciętnych umiejętnościach walki to tez przyjdź na trening. Co do wysokich płatności. Część instruktorów utrzymuje siebie i swoje rodziny z treningów SW. Sprzet i sala tez kosztuje. Czas podobnie. Instruktorzy tez sie kiedyś uczyli i tez płacili niemałe pieniądze za ta naukę. Najlepsi sie cenią a nauka kosztuje.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

........... gadasz głupoty Duncan, po całości. W zdecydowanej większości klubów bokserskich w moim mieście stawka za treningi jest taka sama albo większa niż na Muay Thai. Kilka miesięcy uczyłem się techniki jako uzupełnienie, w Knockoucie i płacilem ponad 100 zł. Na Legii za 1 trening krzyknęli sobie 30 zł. Gwardia to samo. Łatwo policzyć ile by to wyszło w miesiącu. Treningi kicka wszędzie kosztują 100 zł. Tak samo w większości klubów muaya - ta sama stawka.
A umnie jest 25 zł., lub 45 (zależne od wieku)

Poza tym Muay Thai jest dużo cięższym i brutalnym sportem a mimo to kobiety też


Bluźnisz. Jesteś laikiem, wiec nie chce mi się z Toba gadać...

Boks jest dla kobiet zbyt nudny, poprostu.
Ja tak nie uważam, ale to jest fakt.


Jesteś bezczelny. Boks? Nudny? A wiec dobrze, wejdź do ringu z bokserem, a potem nam wszystkim opowiesz jak to sie bardzo wynudzialeś, za wszystkie czasy...

Cholera ja też od czasu do czasu zawituje do Nokautu...nie prowokuj mnie nawet.


Człowieku masz 25 lat...piszesz głupoty.

Najlepsi sie cenią a nauka kosztuje.


A z takim tekstami, Tomku, to do Telel-Mango. Zacznij czytać posty w tematach, w ktorych sie udzielasz. W końcu ja cwicze, u menela spod monopolowego, ta? Po pierwsze zanczyłem, ze nie pije do MT, czy do umijetnosci Ochniowskiego, tylko do CENNIKA!!! Piszesz, ze:

truktorzy tez sie kiedyś uczyli i tez płacili niemałe pieniądze za ta naukę.

..."i w wzwiąku z tym sa tacy dobrzy", taaa? Mój terner był ucznem Feliksa Sztama, trenerskiej LEGENDY SWIATOWEGO BOKSU.

Ja płace 25 zł...
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
Źle skserowałem pierwszy cytat glovkhana....-----> to jest mój tekst:

"A umnie jest 25 zł., lub 45 (zależne od wieku)"
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Ale nie, lepiej iśc na Muay Thai ( teraz nie atakuje sztuki walki) do Ochniowskiego i wypierniczać, po 150 zł., za dwa czy trzy treningi tygodniowo...


Ależ droga wolna.

Załóż sobie DOWOLNY klub. Masz np. 20 osób trenujących każda x 100 zł = 2000 zł

Odlicz koszty sali, swój czas, dojazdy itp.

Co zostaje? GROSZE. I to za ciężką harówkę.
  • 0

budo_rozco
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Odlicz koszty sali, swój czas, dojazdy itp.

Co zostaje? GROSZE. I to za ciężką harówkę.


Dokładnie! rachunek prosty. do tego podatki + piętnaście innych dziwnych opłat, o których dowiadujesz się dopiero jak rozkręcasz klub.

Jeżeli płacisz za ok 20 godz. treningu 25 zł. możliwości są dwie:
1. Ktoś założył klub i topi w nim co miesiąc kasę
2. Klub jest dofinansowywany przez państwo (czyli z naszych podatków tzn że ja płacę za twój trening :evil: )
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

2. Klub jest dofinansowywany przez państwo (czyli z naszych podatków tzn że ja płacę za twój trening :evil: )


Na "profilaktyke" sportową. Klub, jest dofinansowany przez sponsorów-to oni dają na klub, który jest własnoscią miasta. I wspólnymi srodkami, sprawa wygląda tak a nie inaczej.

Czyli bardzo skrótowo mozna powiedzieć, ze Wy wszysy w jakims stopniu płacicie za moje treningi :twisted: , za moje i moich kolegów... :D Choc jak juz powiedziałem, to jest bardzo uproszczone myslenie... gdyż np. jeden z moch trenerów jest już na emeryturze i robi to praktycznie charytatywnie (pasjonat) a drugi pracuje zawodowo, a treneowanie traktuje jako hobby. Obaj do tego niepodchodza w celach zarobkowych...to chodzi o cos owiele lepszego niz "kasa od dzieciaków" tu chodzi o "sport dla dzieciaków" o kształtowanie charakteru poprzez ring...o właśnie profilaktyke, która w NH jest tak bardzo potrzebna. Bo t chodzi u klub sportowy, o idea takiego klubu, nie o biznes.

Ale ja nadal płace 25 zł... :)


P.S
Wolałbyś płacić na wypłate dla posła?
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Cholera ja też od czasu do czasu zawituje do Nokautu...nie prowokuj mnie nawet.


........... :lol: Stary, robisz się tak groźny że prawie dostałem sraczki strachowej :lol:
A ja Ci proponuję - wejdź do ringu z bokserem tajskim, nawet w polskim "wydaniu".
Zaprezentuje Ci on ile jest wart Twój boks za 25 zł :lol:
Przy odrobinie szczęścia może pouciekałbyś do końca pierwszej rundy :)
Treningi w Knockaucie to była dziecinna zabawa, dałem spokój po 3-ch miesiącach bo mam na co przeznaczyć 130 zł ....
A jeżeli chodzi o moje "laictwo" to siedzę w najróżniejszych sportach walki od 1991 roku, przeszedłem kilka różnych dyscyplin na różnorodnym poziomie zaawansowania. Fakt - w Muay Thai jestem na początku drogi, ale już w tym momencie wiem że to sztuka walki która jest klasą sama dla siebie. Więc proszę Cię nie dąsaj się, nie strasz, tylko pooglądaj Bolka i Lolka na odreagowanie :lol:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Zaprezentuje Ci on ile jest wart Twój boks za 25 zł :lol:


Jesteś żenujacy.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Jesteś żenujacy.



.............. i vice versa :lol:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Ale ja nadal płace 25 zł...


P.S
Wolałbyś płacić na wypłate dla posła?


No to nie dziw się dlaczego w innych klubasz jest drogo. Nie mają dotacji ,ani sponsoroów i tak dlatego właśnie jest. Większośc osób sama musi zorganizować sale, sprzęt itd.
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
No to pieknie...czytam tuże boks nie dla kobiet?Ja i tak trenuje tajski boks...Jeśli kobieta nie powinna robić tego co kocha to co niby w życiu ma robić?Zostać KURĄ DOMOWĄ?Aby usługiwać swoich facetów!?
Racja kobiety są słabsze od mężczyzn,ale one też potrafią walczyć!!!Lecz nie wszytskie u mnie na treningu pojawiło sie wiele dziewczyn.po pierwszym treningu już ich nie spotkałam :? :evil: No,ale co zrobić,lecz musze przyznać że faceci też sie tacy pojawili,pierwszy trening i koniec...Nie rozumie już tego,denerwuje mnie taka sytuacja jeśli ktoś już tak bardzo chce jakąkolwiek SW trenować to wpadajcie,ale tylko wtedy jeśli jesteście gotowi i świadomi wielkiego wysiłku,a wysiłek jest niezły co trening ze wszytkich leje sie pot!Jeśli ktoś myśli że na treningach są luzy no to lepiej pooglądajcie sobie troche sportu w TV,można sie napocić tylko zmieniając kanał.
Sport jest dla wszytskich,a nie tylko dla facetów!!!Ale przyznać można,że raczej SW są zapełnione mężczyznami!!!:/Ja akurat jeste jedną dziewczyną trenującą w klubie,a facetów jak dobrze pójdzie to jest ok.15...a cene juz wspominałam treningi 3x w tyg. 55zł[/quote]
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
Duncan wiekszość bokserów nie przejdzie 2 rund sparingu z MT. W drugiej rundzie ma tak uda poobijane że nie moze chodzić. Chodzi oczywiście o formułe MT. Gratuluje Ci świetnego trenera ale jak sam napisałeś jeden to emeryt drugi utrzymuje się z innych rzeczy.Za 25 zeta nie utrzyma się na rynku bez sponsora.
Nie cennik swiadczy o instruktorze ale jego umiejetnoiści. Nie widze nic niestosownego w tym że dobrzy się cenią. W swoją naukę włóżyli kupę siana i czasu. I to rynek zdecyduje czy się utrzymają. A tak swoją droga to przejdź się do Ochniowskiego i sprawdź czy nie warto za 100 zł uczyć się MT od niego.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

wyciagnałem ręke do klepniecia na zasadzie "ok-jestem gotów", zawsze tak robiłem...dostałem takiego sierpa...i to nie było "niesportowe zachowanie przeciwnika", tylko moja czysta głupota...

to chodzi o cos owiele lepszego niz "kasa od dzieciaków" tu chodzi o "sport dla dzieciaków" o kształtowanie charakteru poprzez ring...o właśnie profilaktyke, która w NH jest tak bardzo potrzebna. Bo t chodzi u klub sportowy, o idea takiego klubu, nie o biznes.


Dunkan mój drogi, dwie Twoje wypowiedzi kolidujące ze sobą, świetna nauka dla dzieciaków - sierp zamiast przywitania...
A co do ceny 25zł, mógłbyś podać nazwę tego klubu, bo rozpisujesz się co raz więcej, robisz się agresywny a dla mnie to prowokacja smierdzi...
Podaj nazwę klubu gdzie po 25zł są treningi, poproś trenerów by swoją koncepcję organizacyjną tego klubu rozpropagować w innych miastach aby każdy miał możliwość płacenia 25zł za trening :D - ale nie Ty wolisz obrażać ludzi, którym Ty i pewnie Twoi trenerzy do pięt nie dorastacie (p. Ochniowski), masz jakiś uraz chyba do tej sekcji, może oberwałeś kiedyś dobrego low- kicka? :)

Mój terner był ucznem Feliksa Sztama, trenerskiej LEGENDY SWIATOWEGO BOKSU.

i co z tego? nie każdy uczeń przyswaja wiedzę od swego nauczyciela :) - sam trenowałem jeszcze przed MT piłkę nożną u pewnego trenera - legendy śląskiej piłki nożnej i co? całe szczęście że dałem sobie z piłka spokój bo pewnie nie zagrałbym nawet w IV lidze :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
Duncan, i ty kurwa smiałeś mnie pouczać o mojej inteligencji?
czytam te twoje posty i jeste kurwa przerażony.
maj gad, Jahwe, uchowaj mnie a obiecuje ci ze poślubie dobrą żydówkę
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?

Duncan, i ty kurwa smiałeś mnie pouczać o mojej inteligencji?
czytam te twoje posty i jeste kurwa przerażony.
maj gad, Jahwe, uchowaj mnie a obiecuje ci ze poślubie dobrą żydówkę

A jak tam kapral z twoja atmosfera w szatni po treningu?

Ach to mydełku...łups...łups...i znowu wypadło....

I powiedz mi mój "kurwa" rozmówco, co w moim "kurwa" poscie było "nieinteligetnego"?

Mógłby nawet stwierdzić, ze "kurwa" boks, nie jest "kurwa" dla ludzi, a to nie było swiadectwem mojego braku "kurwa" inteligencji tylko pogladądu na "kurwa" sport.

Jażyszy, "kurwa" jażysz?

P.S
Poza tym, "kurwa", nigdzie nie pisałem o twoim intelekcie, tylko "kurwa" o twoich dewiacjach.

wodeck, póki co to Twoje teksty sa "prowokacjami"...ja grubo przed załozeniem tego tematu pisałem w jakim klubie trenuje, tu na forum: http://www.forum-kul...showtopic=78595
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
................ Duncan - człowieku, zacznij panować nad sobą. To jest forum dyskusyjne. Jeśli nie podoba Ci się koncepcja i masz zamiar obrażać wszystkich dookoła, tylko dlatego że poznałeś kiedyś co to "zły dotyk" to lepiej się stąd zawiń. Taki z Ciebie merytoryczny rozmówca jak z koziej dupy trąbka .....
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
jejku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
Zaczynacie się na ostro obrażać i wyzywać,a przecież chodzi tylko o to,że u Duncana w mieście Muay Thai jest droższe od boksu i o to,że według Duncana w boksie nie ma miejsca dla kobiet.Ale,czy do rozmowy na te tematy trzeba używać takich soczystych epitetów i kurw co trzecie słowo?Ludzie opanujcie się...
  • 0

budo_takisobiektoś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
A tak skromnie pytając tylu specjalistów to może ktoś z was chciałby zabawić się w trenera. 8)
  • 0

budo_rozco
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: A płatne lekcje Muay Thai ?
Wracając do tematu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
100zł za lekcję z trenerem kadry
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024