Skocz do zawartości


Zdjęcie

złamany nos?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_kondon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

złamany nos?????
po jakim czasie można sparować po złamaniu nosa pls o info
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos?????

po jakim czasie można sparować po złamaniu nosa pls o info



.......... no wiesz, jak się bardzo uprzesz to i po godzinie :) ;)
W sumie Adamek zdobył mistrzostwo świata ze złamanym nosem ;) ....
A tak serio to chyba zależy od tego jak poważne jest to złamanie, bo uraz urazowi nie równy i od organizmu - jak szybko się to wszystko goi. Napewno nikt na forum nie powinien tego wyrokować oprócz lekarza. Pozdro
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos?????
np.. ja po zawodach mialem pekniety nos i na 2 dni pozniej poszedlem na sparingi (moze dlatego ze niewiedizlae mialem pekniety dopieor po czasie sie dowiedizlame:):D
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos?????
Stary, ja z połamaną dłonią na treningi przez dwa miesiące chodziłem, aż przestały się palce zginać... Chirurg się za głowę złapał... Jak masz kontuzje, to lepiej odczekaj. Nie ma nic gorszego, niż niewyleczone urazy. Z dłonią mam już wszystko w porządku (może poza lekką asymetrią w porównaniu do drugiej), ale mam nauczke na przyszłość. Wiem, że operacje laryngologiczne na nochalu nie są za miłe, więc idź z tym do lekarza.
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos?????
no ja mam do tej pory przestawioną komore w nosie czy coś takiego i sparuje... a poszłem z tym do lekaża to mi chcieli młotkiem nastawiać ale niemiałem czasu sie zgłośić i jestem z krzywym nosem tera... he... a ze złamaniem to różnie bywa... no prosta odpowiedź: albo lekarz albo trener ci powie co i jak stary. joł :twisted:
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos?????
heh. tak jak mi lekarz mowil to taki pierwszy zrost jest w do 7dniu, po tym sie juz nie nastawia. przez 3 tygodnie trzeba skrajnie uwazac a sparringi po ok 2-3 miechach
- ale chyba lepiej indywidualnie podejsc do sprawy

pzdr
  • 0

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos?????
Gdzie około 2 miechów ale bezpeicznie żebys uważał na nos!! pamiętam jak mi typek na ulicy kiedyś udeżył w nos normlanie miałem taki krzywy miałem na maksa skrzywiony w lewo!! ja miałem nastawiany przez lekażan takie specjalnego ( bo w szpitalu mnie chcieli wysłac na 3 dni leżec) zabuliłem 200zł ( Nadal mam troche krzywy) To jest przewalone jak ci typ takie nożyczxki wkłada do nosa i nastwia ble.....teraz jak mnie ktoś walnie to często krew mi leci!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024