Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_mamut
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
yo loodzie ze szczecina, jestem nie tutejszy i nie wiem za bardzo jaki klub Mt wybrać , jakie
wiem że są chyba 3 , u M. Parchety i u Berserków po 100 PLN i w Spartakusie za 60 . Może ktoś coś powiedzieć o tych klubach ?? 100pln to troche dużo jak na MT ale może warto ?? Nie wiem jak to też wyglada z chodzącymi bo pamiętam jak chodziłęm chwilke do Berserków na bjj to ludzie byli ogromni (a ja tylko 70 kg) a w stójce to troche pewnie troche bardziej przeszkadza (ja nie kumaty w tych sparawach ) . Mówcie co i jak bo chciałbym
wskoczyć od października i nie weim gdzie . No i jeszcze takie pytanie dodatkowe : czy w Szczecinie dostane rękawice Danikena (dokładny namiar sklepu)?? Ewentualnie czyjest jakaś zamienna firma (wiem że kolesie tu preferują firme Espada ) ,dzięks z góry za odpowiedzi , sorka jak zdublowałem temat , pozdro ziomy ze Szczecina
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
Sekcji u Berserkerów już nie ma sekcji w spartakusie chyba też a tak nawiasem mówiać to nie słyneła ona z profesjonalności podobnie jak jej własciciel ktoremu zdarzało sie nie przychodzić na treningi Natomiast sekcje Parchety polecam z czystym sumieniem. Moi kumple tam ćwiczą i sa zadowoleni. Z tym ze jest problem bo mają juz komplet i beda chyba otwierac filie w Policach wiec jak chcesz ćwiczyć na mazurskiej to lepiej sie pospiesz. Rekawic poszukaj w Ninji na dworcowej (niedaleko dworca) a jesli tam byles i nie bylo to mozesz jeszcze w dyskobolu na wojska polskiego albo w kerfurze Jesli chodzi o zamienna firme to ja preferuje shoguna i bardzo sobie chwale a kolesie Kwona albo allright. Pozdro ziomie ze Szczecina
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
jeszcze jest sekcja u Alexa... 1szy fpier*ol gratis.. a za reszte trzeba placic.. nie polecam.. :P dobra sekcja u Marcina Parchety a 30 zl nie robi roznicy.. imho
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin

jeszcze jest sekcja u Alexa... 1szy fpier*ol gratis.. a za reszte trzeba placic.. nie polecam.. :P dobra sekcja u Marcina Parchety a 30 zl nie robi roznicy.. imho


"u Alexa" to wlasnie Spartakus.
A co z Roninem?
  • 0

budo_mamut
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
wielki dzięks za odpowiedzi , ma ktos może jakieś namiary (nr komóry czy coś) do M Parchety bo wiem że stronki nie ma
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
stronka ktorej nie ma :) jeszcze w budowie
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
a ronina nie ma. tae ted w lubinie walczy.. i porzucil na jakis czas szczecin..
  • 0

budo_mamut
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
... i wróci możee w przyszłym roku (dzwoniłem), ale ja potrzebuje poćwiczyć do tego czasu więc musze się skontaktować M. Parchetą ( wszczecinie będe dopiero 1 października więc nie moge zajść do klubu) bo do Polic nie będe mógł dojezdżać , jeśli ktoś ma nr tel. albo adres skrzynki to byłbym dzwięczny , jeśli nie na forum to na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,a co do Danikena to w sklepie ninja nie ma bo byłem niedawno , jeszce zapytam czy na początek (mam nieutwardzone piszczele :] ) kupić twarde czy miekkie nagolenniki , bo moge byc twardy ;) ale czy to jaooś niekożystnie się na mnie nie odbije , dzięks za posty , pozdro
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
mysle ze jak przyjdziesz w pazdzierniku na trenning to nie bedzie problemu.. a nagolennieki to jak najtwardsze chyba... dla jednej osoby napewno miejsce sie znajdzie.. ale duzo osob bylo ostantio na trenie.. ale moze do pazdziernika sie przerzedzi cos... wiec sie nie stresuj.. mozesz spac spokojnie..
  • 0

budo_mamut
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
zajefajnie , ale na wszelki wypad jakbym mógł Cię poprosić o zapisanie (na mazurską) jak będziesz na treningu to byłbym naprawde dzwięczny bo jestem już zdecydowany na 100% ,a skoro to jest dobry klub to nie chę potem szukać czegoś na szykiego , jeśli potrzebne dane to kontakt na miala wyżej , dzięks jeszce raz za odpowiedzi , pozdro
  • 0

budo_cipao
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
Marcin Parcheta nr 1 w reankingu PZMT w wadze 81 kg i nr 3 w wadze 85 kg, pozdrawiam
  • 0

budo_shumkesss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
yyyyyy tez myslalem o zapisaniu sie do tej sekcji MT ale skoro jest malo miejsc.......... :(
Powiedzcie chociaz kiedy jest pierwszy trening w pazdzierniku.

Pozdro dla Wszystkich!!!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
Jezu, to juz chyba z 10-ty taki temat w tym miesiacu!!!!

W Szczecinie Marcin Parcheta ul. Mazurska, pod silka flex - i wszystko!!!
  • 0

budo_shumkesss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
A moze juz ktos byl niedawno w sekcji u Pana Marcina Parchety i wie jak wyglada sprawa miejsc(do zapisania sie) :?: :?: :?:

Aha, no to kiedy ten pierwszy trening w pazdzierniku :?:
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jaki MT w pięknym mieście Szczecin
trenning wtorki, czwartki o 17.30.. sobota 14..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024