Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy,filmiki, pokazy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2382 odpowiedzi w tym temacie

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

sekcja ma niecałe 10 miesięcy ...


eh ja tak tylko, powiem szczerze jestem instruktorem w tej sekcji i jestem z niej dumny :)
w listopadzie przyszli bez formy bez zadnego przygotowania technicznego a na pokazie ukazali swoje najlepsze strony ale moze patrze na to zbyt subiektywnie.. bo przercież sa szkoły co po 10 miesiącach robią z Ciebie "miszcza"

moze ktoś jeszcze pokaże pokaz jakiejś innej sekcji jestem Ciekaw co pokazują inni:)
pozdrawiam
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
jak chcesz w mojej stopce jest fragment mojego egzaminu ^^
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Garry, przyznam, ze taka czasówka jest dla mnie niezrozumiała; w 38 sekund doliczlem sie 12-13 technik, czyli 2 s na tehnike.
Pytanie (bez złosliwosci) to duzo, czy mało?; no i PO CO ten akord?
Ł. ( pełen :?: :?: :?: :idea: )
  • 0

budo_macex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

bo przercież sa szkoły co po 10 miesiącach robią z Ciebie "miszcza"


Nie ma takich sekcji. Ale skoro to tylko 10 miesięcy to po co robić takie pseudo z bokenem.
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
ja nie wiem, jak ludzie sie nie wstydza zamieszczac takiego badziewia w sieci. szczyt lenistwa, zeby mat sobie porzadnie nie poukladac.
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Teraz troche z mojego wlasnego podworka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Jako luzak i staruch lubię takie miekie aikido :) Tylko czemu O-sensei to Gerd Walter (vide napisy końcowe) 8O :?: To chyba tytuł zarezerwowany dla M.U. :roll: :idea:
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
zapytaj autora filmiku.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

Teraz troche z mojego wlasnego podworka:

Bujin, zwykle nudziarstwo. Przez pierwsze 5 minut gyaku hanmi albo ai hanmi oraz krecenie sie w kolko bez sensu. Uke sam sie przewraca, shihan ledwie za nim nadaza upozorowac jakas technike. W pewnym momencie nawet nie zdazyl LOL......Zero ducha 'wojennego' - odwraca sie plecami do atakujacego w momencie wejscia w technike namietnie robiac tenkany do utraty tchu. Zobacz jaka shihan ma postawe na koniec kazdej techniki....jakby go uke pociagnal w momencie upadku toby sie nam shihan przewrocil. Juz nie mowie ze majac taka pozycje nie przwrocisz naprawde nawet czlowieka co wazy wiecej jak 45 kg....
niby Shihan, a podstawowych podstaw brak. :cry:
to ma byc aikido? I ty to cwiczysz? ...............hmhm.......czy on jest przypadkowo shihanem Ki Society?

To juz wole to co pokazali ci poczatkujacy z 'kombatu aikido' :lol:
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

niby Shihan, a podstawowych podstaw brak. :cry:
to ma byc aikido? I ty to cwiczysz? ...............hmhm.......czy on jest przypadkowo shihanem Ki Society?

To juz wole to co pokazali ci poczatkujacy z 'kombatu aikido' :lol:


oj szczepan, gerd cwiczy na luziku totalnym i bez ducha bojowego, bo ten etap ma juz za soba. wiesz u ilu shihanow ja widzialem braki w tym, czy innym momencie? paradoksalnie najmniej brakow maja ludzie do 3 dana, bo pracuja na marke. a wez sobie jakis filmik z endo sensei, mase shihanow robi fake aikido i ludzie jakos z tym zyja. taki swiat.

gerd, czego by o nim nie powiedziec, robi bardzo ladne aikido.

a tak, na marginesie, kiedyz to O'Wodzu zobaczymy jakies twoje video na youtube?

Co do Ki-Society, to ludzie od yoshigazaki sensei cwicza czasem w dojo, ale nie sadze, zeby gerd inspirowal sie czyms tak bezsensownym jak ki-aikido.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

a tak, na marginesie, kiedyz to O'Wodzu zobaczymy jakies twoje video na youtube?

ależ jest :wink: ma nawet fabułę :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

(...)niby Shihan, a podstawowych podstaw brak. :cry:
to ma byc aikido? I ty to cwiczysz? ...............hmhm.......czy on jest przypadkowo shihanem Ki Society? (...)

Szczepan, ja tam się nie znam i wzrok mam też niezbyt..., ale czy Ty przypadkiem nie zjechałeś akurat niejakiego Yamaguchi shihan, nauczyciela shihanów Yasuno, Tissier tudzież Endo? Porównałem podobizny z filmu od bujina i z "wirtualnego dojo" Yamaguchi shihan i wyszło mi, że to te same osoby. No chyba, że jaja sobie robisz. 8O :wink:

P.S. Dopuszczam oczywiście możliwość, że się mylę odnośnie podobieństwa.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy


niby Shihan, a podstawowych podstaw brak. :cry:
to ma byc aikido? I ty to cwiczysz? ...............hmhm.......czy on jest przypadkowo shihanem Ki Society?

To juz wole to co pokazali ci poczatkujacy z 'kombatu aikido' :lol:


oj szczepan, gerd cwiczy na luziku totalnym i bez ducha bojowego, bo ten etap ma juz za soba. wiesz u ilu shihanow ja widzialem braki w tym, czy innym momencie? paradoksalnie najmniej brakow maja ludzie do 3 dana, bo pracuja na marke. a wez sobie jakis filmik z endo sensei, mase shihanow robi fake aikido i ludzie jakos z tym zyja. taki swiat.

gerd, czego by o nim nie powiedziec, robi bardzo ladne aikido.

a tak, na marginesie, kiedyz to O'Wodzu zobaczymy jakies twoje video na youtube?

Co do Ki-Society, to ludzie od yoshigazaki sensei cwicza czasem w dojo, ale nie sadze, zeby gerd inspirowal sie czyms tak bezsensownym jak ki-aikido.

ma ten etap za soba? Chyba nigdy do niego nie doszedl :roll: :lol: Skoro Gerd sie powoluje ze Yamaguchi to jego nauczyciel, to robi takie samo aikido jako Endo sensei?
I nie probuj usprawiedliwiac brakow w technice jednego powolujac sie na mizerote innych :wink: To mowisz ze dla ciebie najwazniejszy jest aspekt estetyczny aikido? 8O
Nie moge wrzucic swojego video z treningow, bo po jego obejrzeniu Youtube by splajtowal...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

(...)niby Shihan, a podstawowych podstaw brak. :cry:
to ma byc aikido? I ty to cwiczysz? ...............hmhm.......czy on jest przypadkowo shihanem Ki Society? (...)

Szczepan, ja tam się nie znam i wzrok mam też niezbyt..., ale czy Ty przypadkiem nie zjechałeś akurat niejakiego Yamaguchi shihan, nauczyciela shihanów Yasuno, Tissier tudzież Endo? Porównałem podobizny z filmu od bujina i z "wirtualnego dojo" Yamaguchi shihan i wyszło mi, że to te same osoby. No chyba, że jaja sobie robisz. 8O :wink:

P.S. Dopuszczam oczywiście możliwość, że się mylę odnośnie podobieństwa.

Pozdrawiam.

Nie lubie aikido Yamaguchi sensei rowniez. Jest tak osobiste, ze calkowicie nieprzydatne, nawet do ogladania.
Ale pisalem o video Gerda.
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
może luźny związek z tematem, ale szkoda zakładać nowy dla takiego drobiazgu.
zresztą jednak związek z tematem jest ;)
- cóż to za dziwna technika ta pierwsza
  • 0

budo_remik_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Technika jak technika :D ale JAK PRZYJĘTA !!!!! :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Kotegaeshi sam raz tak zrobiłem w walce. Tele, że mój oponent tak nie skoczył :cry: tylko się położył ale to chyba lepiej. Z moich doświadczen wynika, że ikyo i kotegashi są najabardziej skutecznymi technikami( czyt. da sie je praktycznie zastosować w walce)

Co do całego filmu to to Pan VOLK HAN w ogóle błyszczy pięknymi chwytami które żadko kto stosuje. Po prostu Swietna Piękna Technika...Piękna aż miło.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy

Kotegaeshi sam raz tak zrobiłem w walce. Tele, że mój oponent tak nie skoczył :cry: tylko się położył ale to chyba lepiej. Z moich doświadczen wynika, że ikyo i kotegashi są najabardziej skutecznymi technikami( czyt. da sie je praktycznie zastosować w walce)

tia tylko ze Han byl zawodnikiem sporo wiekszym i silniejszym
do tego z motoryka na poziomie mistrzowskim
gdyby to robil na takim potworze jak bob sapp to by sie obsral
silniejsza osoba zwyczajnie by zerwala uchwyt
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Mówiąc o bajecznej technice miałem raczej na mysli wszystkie otwarcia do dźwigni na nogi itp.
Co do kotegashi to gośc po prostu dał się złapać za nadgarstek jak dziecko, co nie świadczy o nim najlepiej. Normalnie pierwsze co się robi to zrywa uchwyt a nie daje się łapać i czeka nie wiadomo na co.
To tak samo jak w judo początkującyz miernym pojęciem łapią uchwyt za kołnierz na prostej ręce - nie trzeba byc O'senseiem żeby zrobic ikyo bo aż się prosi i wychodzi w 9/10 sytuacji.
  • 0

budo_karamba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy,filmiki, pokazy
Ostatnio trafiłem na cos takiego
ciekaw jestem waszych opini :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

>i

[url][url=http://youtube.com/watch?v=R8wNjCScMUw&mode=related&search=]http://youtube.com/watch?...related&search=
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024