Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
startowali tylko w barwach Kyokushinu a dokladnie uks sparta z warszawy. Byc moze P. DYDUCH IM NIE POZWALA :)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

startowali tylko w barwach Kyokushinu a dokladnie uks sparta z warszawy. Byc moze P. DYDUCH IM NIE POZWALA :)


no tak ci z oyamy to jacys ninja :lol:
  • 0

budo_bull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Zapas powaliłeś mnie. W jaki sposób zawodnicy Oyama Karate startowali w barwach Kyokushin mówisz jak karateka 1. Rozwaliłeś mnie chłopie :P :P :P
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

Zapas powaliłeś mnie. W jaki sposób zawodnicy Oyama Karate startowali w barwach Kyokushin mówisz jak karateka 1. Rozwaliłeś mnie chłopie :P :P :P


zapas wy jakie barwy mieliscie ? cracowi czy hutnika ?
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
chlopie po pierwsze tak bylo sprawdz nazwiska ludzi satrtujacych do 70 kilo w zeszlym roku na cobra kai i na seitedo (Paweł Auguściuk Oyama Karate "Smok"
Warszawa a na pucharze Seitedo juz jako KK) pozatym mialem okazje z nim walczyc na Cobr-kai. No i jeszcze taki drobny szczegol na pasach mieli wyszyty znaczek oyama karate. I kolejna rzecz byl z nami zawodnik oyamy i brat naszego zawodnika i rowniez potwierdzil ze sa z oyamyDołączona grafika tu na trzecim miejscu iDołączona grafika
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
i nie lubi gdy ktos mowi ze klamie :evil: Dołączona grafika
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
kurcze nie chce to zdjecie wskoczyc no coz ale adres jest taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] galeria 9 ostatnie zdjecie , cala ekipa oyama katrate
pozdrawiam i sory za tyle postów
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

kurcze nie chce to zdjecie wskoczyc no coz ale adres jest taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] galeria 9 ostatnie zdjecie , cala ekipa oyama katrate
pozdrawiam i sory za tyle postów


mnie nie przekonales, bo jezeli ktos trenowal kiedys oyama, to nie znaczy ze reprezentuje oyama, nawet jak ma gdzies tam naszywke, Ty kiedys trenowales seitedo, ale przeciez nie reprezentowales seitedo....
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Zapas , zamilknij proszeeee 8) ,
bo zaraz wyspiewasz kto jeszcze byl w reprezentacji Sparty :cry:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Po pierwsze to mam gdzies kto gdzie cwiczy i kogo reprezentuje, a jezeli ktos ma mozliwos wystepowania na zawodach w barwach kogos innego to ok. Tylko nie lubie jesli ktos mi zarzuca klamstwo. koncze pisanie w tym temacie.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
A tak z innej beczki to czemu Cie nie bylo Vop 23 na zawodach mieliscie startowac?
pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Kurcze sparat działa jak IKO 1 ma już swoją stajnie z zawodnikami , a Drewniak 200 klubów i cienkie sukcesy :(
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Wyjasnie cos bo widzę, ze sa jakies nieścisłości i od razu jest dorabiana ideologia - nie wiem ale czy wy nie potraficie spytac u źródeł tylko snuc domysły i w nich tkwić??

Osoby z Oyama Karate, które były obecne na turnieju w Suchej sa naszymi przyjaciółmi. Chcieli wziąc udział w zawodach, zgłoslili swoja chęc udziału w tej imprezie jako styl, który reprezentują i tez jako taki wystepowali zeby była jasna sprawa - nie mieli naszywek Kyokushin, i nie startowlai jako Kyokushin. Jako ze jesteśmy z jednego miasta i od czasu do czasu wspolnie trenujemy więc razem zdecydowaliśmy sie pojechac. To, ze spiker zapowiadal ich jako Uks Sprata to jest widocznie wynikiem niedopatrzenia i błędu. Jednak gdyby nawet te osoby startowały jako Sparta to czy cos byłoby w tym złego? Dla mnie zadnego problemu nie ma.


Kurcze sparat działa jak IKO 1 ma już swoją stajnie z zawodnikami , a Drewniak 200 klubów i cienkie sukcesy :(


A ty stary to juz nie pierdol i nas nie oceniaj bo ja mogę to tez zrobic względem ciebie. Jakie ty masz w ogóle podstawy do tego zeby cokolwiek mowic o klubie w którym trenuje i o ludziach, którzy w nim trenują? Zajmij sie soba i swoimi niedociągnięciami i nie wypowiadaj wyssanych z palca bzdur bo zmuszasz mnie zebym twoje pierdoły prostował.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Przepraszam Maniak to moja wina, :oops:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Maniak zwieracze cie puściły dobrze wiesz jakie jest moje zdanie dot. takich imprezek.Ciekawe czemu się teraz jesteś taki wylewny a nie byłes wczesniej. Juz Ci napisałem ,że poczekamy a zobaczymy jak się skończy materiał na zawodników.Swoje 5 minut ma każdy klub ale czy wykorzysta to zależy od ludzi ! ,a tego wam życzę. :wink:
Ps. To że startowali jako Sparta to żdana pomyłka ,gdyz ich ewentualne punkty liczyły się do klasyfikacji druzynowej. 8)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

Maniak zwieracze cie puściły dobrze wiesz jakie jest moje zdanie dot. takich imprezek.Ciekawe czemu się teraz jesteś taki wylewny a nie byłes wczesniej. Juz Ci napisałem ,że poczekamy a zobaczymy jak się skończy materiał na zawodników.Swoje 5 minut ma każdy klub ale czy wykorzysta to zależy od ludzi ! ,a tego wam życzę. :wink:
Ps. To że startowali jako Sparta to żdana pomyłka ,gdyz ich ewentualne punkty liczyły się do klasyfikacji druzynowej. 8)


chodzi o ten puchar ze zlotem?,no to faktycznie nieladnie sie Maniak zachowal
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

dobrze wiesz jakie jest moje zdanie dot. takich imprezek.


To po co sie w ogóle odzywasz? siedz cicho i nie oceniaj kogoś - tym bardziej ze nie byłes na tych imprezach i nie widziałes walk.

A tak ci brakuje mojej wylewności? jestem ciekaw kiedy dopatrzysz sie w tym spiskowej teorii dziejów - co ja moge robic, ze mnie tu prawie wcale nie ma ?? czy raczej brakuje ci informacji o sytuacji światowej w Kyokushin??? :wink: twoje zródla sa jakos mało obiektywne i podaja tylko to co chcesz wiedzieć, prawda? :wink:

Nie martw sie ...niekazdy ma czas zeby siedzieć w sieci 24h/24h...ty widocznie masz, ja nie mam. Jednak twoimi bzdurami zmuszasz mnie zebym tracił czas na ich prostowanie.

O naszych zawodników tez sie nie martw - juz ci to mowiłem - nie musze sie nikomu tłumaczyc, a zwłaszcza tobie co robimy i jak to robimy i z kim? Nikt nikogo ne zmusza do startów, jezeli nie bedzie chętnych to nie bedzie startów, ale dopuki jest potencjal ludzki zarówno wsród juniorów i seniorów to dlaczego mieli by nie startowac...?

Patrząc jednak na informacje umieszczane na twojej srtonie odnosze nieodparte wrazenie, ze to ty wystawiasz swoich ludzi na kazde zawody,które organizujecie - a ze twoja obecna organizacja robi je srednio 1 razy w miesiącu to masz kutemu możliwość - tylko co jak ludziom sie to znudzii nie bedą chcieli? Pamietaj ze kazdy klub ma swoje 5 minut :wink: , więc zajmij sie swoimi mistrzami i ich szkoleniem,a nie wrtącaj sie do tego co robi inny klub.

Ps. To że startowali jako Sparta to żdana pomyłka ,gdyz ich ewentualne punkty liczyły się do klasyfikacji druzynowej.


spójrz na wyniki i wtedy sie wypowiadaj o klasyfikacji druzynowej. jedna osoba z Oyama zajeła miejsce medalowe, które weszło do klas druzynowej. Reszta to Uks Sparta.

Mam jeszcze do ciebie prosbe o to , abys nie wypowiadajł sie wiecej w kwestiach dotyczących klubu,w którym trenuję.

nie pozdrawiam
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

chodzi o ten puchar ze zlotem?,no to faktycznie nieladnie sie Maniak zachowal


Z Oyama Karate tylko jedna osoba zajeła miejsce medalowe, reszta zawodnikow to Uks Sparta. W czym problem?
  • 0

budo_bull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Witam Wszystkich na tym forum muszę przeprosić ponieważ to ja zacząłem temat zawodników Oyama Karate i dalej nie został wyjaśniony szanuję bardzo zawodników UKS Sparta i sensei Basiaka z tego względu że widziałem i słyszałem z jakim szacunkiem do niego zwracał się i mówił o nim mój sensei i nie interesuje mnie kto startuje w jego klubie ale Zapas nigdzie na stronie Seitedo karate nie widziałem słowa Oyama Karate przy nazwisku którego kolwiek zawodnika czyli na turniej seitedo karate nie było zawodników Oyama Karate zawodnik o którym piszesz że trenuje Oyama Karate startował z KYokushin Karate a nie Oyama.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Maniaku boli Cię ,że organizacja robi imprezy ? no cóż jeżeli ma robić dla kogo to robi w przecieieństwie do ..................... .
Każdy troche inteligenty wie ,że ten okres to sezon startowy ,a przez pozostałe meisiące trzeba procować. Ponadto mnogość imprez jak to okresliłeś jest adresowana dla różnych grup zawodniczych tak więc nie zawsze startują ci sami w przecieiństwie do ............ .
Czytając twoj ą stronkę odnosze wrażenie ,że cała działalnośc klubu skupia się od zawodów w ........................ do zawodów w ........................... . I same sukcesy no no . Gratuluje i przypominam,ze zostało już 3 minuty :wink:
Ps. Nerwusek się zrobiłes maniaczku :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024