Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai

Doooobre. Bardzo dobre. By nie powiedzieć najlepsze.
Zainteresowanych zapraszam na looknięcie na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4 pismo od góry
Zresztą - zapraszam do lektury całości

P.S. Czasem się zastanawiam skąd niektórzy biorą tak niesamowite newsy :?


Spokojnie, po co takie głupie komentarze, wystarczy tylko zapytać. Info mam od wiceprezesa PZKB, ale nie wiem może on się pomylił, dlatego napisałem "z tego co mi wiadomo", a nie "jestem pewien".
A tak na marginesie to ponieważ już długi czas zajmuję się KB (zawodnik, trener, sędzia, zarząd okręgowego zw. KB) i jestem dosyć "blisko" PZKB to czasem moge wam jakiegoś newsa tego typu podrzucić, ale z tego co widzę to niektórzy wiedzą lepej więc może lepiej dam spokój...
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Chłopie - jak masz newsy i możesz je podrzucac to proszę Cię bardzo. Bardzo chętnie je poczytam bo wiedza to potęga.
Ale - musisz przyznać że może człowieka krew zalać jak czyta nawet "prawdopodobne" newsy takie jak Ty zapodałeś wiedząc jak jest naprawdę. Stąd moje ostatnie zdanie.
A co do rewelacji głoszonych przez vice PZKb - może czasem trzeba się zastanowić czy to co jest człowiekowi przekazywane jest stanem faktycznym czy też jedynie pobożnym życzeniem przekazującego.
Przykładowo jak prezes PZMT mówi do mnie że jest patronat nad daną imprezą to od razu pokazuje na to papier. Jak jest zaproszenie na MŚ albo podobne wydarzenie to je widzę. Stąd mogę się wypowiadać i mieć pełne przekonanie że mój przekaz jest na chwilę obecną prawdziwy a nie "prawdopodobny" (mówię na chwilę obecną bo nikt prorokiem nie jest a życie zmiennym jest)
Dyskusja nigdy nie szkodzi - ale miejmy coś na poparcie swoich wypowiedzi
Pozdrawiam
  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Ok masz rację tylko musisz przyznać, że czasem gdy rozmawiasz z osobą którą znasz i masz do niej pewne zaufanie to nie wymagasz od niej (a może po prostu o tym nie myślisz) potwierdzenia wszystkiego co mówi na piśmie.
Mój błąd, bo gdybym widział ten dokument na stronie PZMT to bym takiego info nie zapodawał.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Heh - przyznaje :)
Przyznaje też że takowe pisma powinny znaleźć się na stronie PZMT trochę wcześniej - błąd.. ale taki z którego się człowiek może czegoś nauczyć.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024