Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Juz w jednym poscie napisalem ale warto powtorzyc ze nigdy jednej rzeczy sie nie nauczycie bo z tym trzeba sie urodzic. (dotyczy Warszawiakow i Krakowiakow)
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
ktos sprawdzil czy przemyslaw mowi prawde. Faktycznie na stronie IFMA polacy są ujęci w tzw division b . NA stronie PZMT imprezy są miedzynarodowe.
a organizacje ktore wymieniasz 5 do 10 razy mniejsze od PZK. Oczywiscie pewnie procentowo wypada to lepiej bo jak masz 11 czlonkow to gdy dochodzi 2 to masz prawie 20% wiecej niz gdy w PZKb gdzie obecnie jest ponad 100. Przemyslaw jest obiektywny i sam stwierdza, że Polski Thai jest słaby. A co do Cieślińskiego - znacie moze w Polsce lepszego w tej kategorii. Niech zaproponuje mu walke zawodowa. Mysle ze nie odmowi. Ale takich odważnych tu nie ma - jedynie w :) A co do ligi slaby poziom, przgrana niezrzeszonych w PZKb temu tez nikt nie zaprzecza - i dlatego zawiesza sie lige bo przegrałem. I na tym polega sport. Szkoda słow.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Co do K1 - a gala w Kaliszu, a impreza w Poznaniu. Mam dalej wymieniać. Po waszych komentarzach pochodzilem po stronach PZMT + i robia wszystko to co sie oplaca. I to na plecach Muay
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Pionier po przeczytaniu Twoich postów mniemam, że możesz mieć jakieś problemy z PZMT? O co Ci chodzi? Bo zabardzo nie rozumiem Twoich żalów co do Stowarzyszenia i byłego moda Tadzia.
Pozdrawiam
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Mozesz wytłumaczyc o co Ci chodzi? Jako problem? Czyzby kazdy kto uwazał inaczej mial problem? Co to za sposob myslenia? A może poprostu mam swoje zdanie. Przeczytałem jego wypowiedz i w wiekszosci sie zgadzam. cz to trudno zrozumiec
A moze wypowiesz sie konkretnie, a nie dziwne bezplciowe wypowiedzi. Przeciez to proste. Jesli nie mam racji to prosze udowodnij w ktorym momencie.
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Zastanawia mnie fakt po czym przemysław sądzi, że polski thai jest słaby? Gdyby PZK zajmował się tylko i wyłącznie kickboxingiem to byłoby lepiej dla tej dyscypliny sportu i thaja. PZK jest związkiem sportowym i ma dotację z budżetu państwa. Zrzeszenie nie. Więc sie rozwija tak jak pozwalają mu warunki rynkowe. Min.organizując gale na których jest K1. MMA tez organizuje pojedynki K1 i jakoś nie robisz im wycieczek co do czystości przekazu.
Co do robienia na plecach MT innych rzeczy to mozna odwrócic role i powiedzieć, że na plecach kickboxingu robi sie na siłe MT bo jest modne.

pozdrawiam
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Masz racje kickboxing włączył do rywalizacji thai jak stał sie popularny, na tym polega sukces rozwijajacej sie dyscypliny. Kiedyś był tylko full i semi teraz jest 7 formuł. Sędziowie szkoleni w thai, sedziuja w K1, kto ich szkoli. Jaki jest dobór zawodników? czy mamy czekac na nastepny wypadek?
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Wydaje mi się że przejście z kickboxingu do taja to nie jest taka trudna rzecz. W kicku są lowkicki dodac do tego łokcie i kolana i można startowac w formule Thaj boksu. Zawodnicy startując w danej formule chyba powinni wiedzieć co robią. Formuła K1 to taka wzbogacona wesja kickboxingu o kolana bez łokci. Więc zawodnicy z thaja nie mają problemów w tej formule, a poziom sędzowania na zawodach Muay Thai jest moim zdaniem bardzo wysoki więc nie widze problemów aby coś się stało z winy akurat sędziego. A wszystkich przypadków w walce ringowej nie przewidzisz mając między linami nawet nalepszych sędziów czy zawodników.
Muay Thai w Polsce bardzo dobrze się rozwija - odnosi sukcesy więc włączył do rywalizacji nową formułe jaką jest K1.

pozdrawiam
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Jakis czas temu sedziowali K1 I była makabra. Dopuszczali do trzymania. Kickboxing to jest dziedzina w skład której wchodzi muay. Podobnioe jak w lekkoatletyce jest bieg na 60m i inne.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai

... kickboxing włączył do rywalizacji thai jak stał sie popularny...

W czerwcu 2003 PZMT zorganizowało pierwszy raz w Polsce Puchar MT, który odbył się w Krakowie. Po tym właśnie pucharze Maciek Skupiński wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Świata w Kazachstanie.
Można powiedzieć, że PZKB wykorzystuje teraz robotę PZMT nad popularyzacją muay thai. Zgadzasz się pionier?

... czy mamy czekac na nastepny wypadek?

Nie wiem do czego pijesz. Temat był długo wałkowany. Wypadek zdarzył się na turnieju taekwondo. Mógł się zdarzyć na zawodach muay thia, także na kickboxingu... Nie chce mi się więcej pisać.

... poziom sędzowania na zawodach Muay Thai jest moim zdaniem bardzo wysoki ...

Miło jest słyszeć takie słowa. Co do poziomu sędziowani, to dodam tylko, że muay thia jest młodą dyscypliną w Polsce i PZMT nie może pozwolić sobie na jakieś wpadki. To nie przyciągnęło by nowych klubów.

Kickboxing to jest dziedzina w skład której wchodzi muay. Podobnioe jak w lekkoatletyce jest bieg na 60m i inne.

Nie bardzo Cię rozumiem pionier. Czy mógłbyś rozwinąć temat, proszę.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Już śpieszę z odpowiedzią :
Może zapytasz niejakiego Rządka - gdzie po raz pierwszy startował w Thaiboxingu na Mistrzostwach świata( właśnie PZKb)- zresztą przegrał pierwszą walkę. A Skupiński sam na stronie internetowej przyznaje że ćwiczył u Kowala - pierwszego trenera kadry thai w PZKb. W naszej organizacji WAKO Mistrzostwa Świata Thaiboxingu odbywają się dużo wcześniej niż powstała organizacja w której jest zrzeszony PZMT. Europejska powstała 2004 a światowa podajże rok wcześniej. Jedynym plusem tej organizacji jest iż wywodzi się z Tajlandii. Większość tych zawodników startujących w IFMA startowała wcześniej już w organizacji WAKO lub ISKA ( ciekawostka -na stronie IFMA dziewczyny na sobie mają pasy mistrzowskie ISKA). Oczywiście pułkownik o trudnym tajlandzkim nazwisku :) robi dużo dla rozwoju muay i to mu się chwali. Ale on nie widzi problemu w tym czy współpracuje z organizacją która ma w nazwie kickboxing. (np. ISKA). Kończąc.
Tak jak rozwijała się lekkoatletyka od dyscyplin klasycznych - maraton po wprowadzone niedawno takie jak chodziarstwo, tak i rozwija się kickboxing. Kickboxing to dziedzina (pojęcie szersze niż dyscyplina)jak lekkoatletyka , która rozwija się przez wprowadzanie nowych dyscyplin. Teraz mamy semi, full, light, low, muay, formy przy muzyce, gdy kiedyś był tylko semi, full. PZKb w przeciwieństwie do PZMT daje większą możliwość wyboru sportowej rywalizacji. Rzadko osoba przychodząca na sali potrafi określić swoje możliwości. I tak ja w LA pierwszy rok określa jaką specjalizację powinien obrać. Czy szybkie semi, czy silny full, muay, low. Oczywiście jest jeszcze KB ćwiczony jako samoobrona, i tu nie ma specjalizacji, gdyż ćwiczą wszyscy te elementy, które są najskuteczniejsze na ulicy. Chociaż faktem jest że starsi trenerzy dosyć ciężko wprowadzają nowe elementy(np muay). Ale PZKb stara się temu zaradzić organizując szkolenia
W wakacje był szkoleniowiec z Białorusi, a pod koniec stycznia będzie duża niespodzianka, ale narazie by nie zapeszyć, nie powiem jaka. Ale na pewno się dowiecie. PZKb ma większe możliwości finansowe oraz osobowe. ponad 100 klubów. Nie obraź się ale odrębne sekcje thai przy PZMT powstały i funkcjonują tylko dlatego ze bierze się za to pieniądze, ale bez pomysłu na szkolenie centralne, które PZKb ma bardzo rozbudowane. Dlatego przy wielkim zaangażowaniu takich osób jak Skupiński czy Rządek i paru innych poziom thai w PZMT nie podnosi się. O tym świadczyła liga i przegrane tej organizacji w rywalizacji z klubami PZKb. Zresztą chylę czoła przed organizatorami i mam nadzieje ze przemyślą pomysł rezygnacji z ligi jeśli szef Światowej Waszej organizacji nie widzi problemu, to czemu wy widzicie.
Chyba że jest to odgórny nakaz waszego szefa krajowego? No ale wtedy to wy wykazujecie się zaściankowością.

Co do wykorzystywanie popularności PZMT przez PZKb. Mylisz się. Przeciętny człowiek muay uważa za kick. Thai zaczął bardzo dynamicznie się rozwijać w PZKb gdy Prezesem został Andrzej Palacz. Stary zarząd był konserwatywny(Andrzej Palacz był tylko członkiem) i bał się rozwoju muay ( przede wszystkim kwestia wydzielenia pieniędzy na szkolenia i starty). Jednak okazało się że przy pewnych oszczędnościach udało się wygospodarować odpowiednie środki. I obecnie jest pełnoprawna kadra oraz odbyło się 4 imprezy sportowe, nie licząc gal.

Co do wypadku. Absolutnie musimy o tym mówić. Największym zaniedbaniem wykazał się tam sędzia. Przecież tam wcześniej było zadawanych dużo silnych ciosów. On po prostu nie znał zasad light albo mu tak kazali. I tak może być w PZMt gdy będzie wszystkim sie zajmowała. Przy braku środków na szkolenia centralne sędziów, niestety będą sędziowali różnie, aż może się zdarzyć jak ty to ująłeś "wypadek". Dla mnie absolutnie zawiniony przez organizatorów.

Byłem na kilu imprezach PZMT i nie były złe, jednak poziom ich stoi w miejscu. Ale to brak szkolenia centralnego. Niestety za rok, sami zobaczycie różnice wyszkolenia a może i wcześniej.

I może jeszcze się powtórze ale

PZKb jest organizacją w której jest ważne jak ćwiczysz a nie co ćwiczysz. Wstępują do niej byli karatecy, teakwondo, boks. Oczywiście muszą zrobić kurs instruktora KB ale są traktowani na równi. I wtedy sami wybierają w której formule chcą się specjalizować, I w tym jest siła KICKBOXINGU.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Pionier, dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź. Świadczy ona o Twoim wysokim poziomie.

Podoba mi się bardzo porównanie kickboxingu do lekkoatletyki. Widzę tu małą niekonsekwencje. Piszesz

Tak jak rozwijała się lekkoatletyka od dyscyplin klasycznych - maraton po wprowadzone niedawno takie jak chodziarstwo, tak i rozwija się kickboxing. Kickboxing to dziedzina (pojęcie szersze niż dyscyplina)jak lekkoatletyka , która rozwija się przez wprowadzanie nowych dyscyplin...

Idąc tym tokiem rozumowania wszyscy powinniśmy uprawiać boks a właściwie pięściarstwo. Boks wywodzi się z czasów antycznych, ze Starożytnej Grecji. Czym jest kickboxing. Jest on boksem uzupełnionym o uderzenia nogą. Idąc dalej muay thai jest boksem uzupełnionym o uderzenia nogą, goleniem, kolanem, łokciem i dochodzi walka w klinczu.
Reasumując gdyby boks był jak lekkoatletyka, to zawierał by w sobie wszystkie uderzane sporty walki: klasyczne pięściarstwo, kickboxing, muay thai, karate, kung fu, itd.

Teraz mamy semi, full, light, low, muay, formy przy muzyce, gdy kiedyś był tylko semi, full. PZKb w przeciwieństwie do PZMT daje większą możliwość wyboru...

Polityka PZKB daje szeroki wachlarz możliwości. PZMT idzie wąską specjalizacją.

...Dlatego przy wielkim zaangażowaniu takich osób jak Skupiński czy Rządek i paru innych poziom thai w PZMT nie podnosi się. O tym świadczyła liga i przegrane tej organizacji w rywalizacji z klubami PZKb.

Pozwolę się nie zgodzić z tym, że poziom muay thai się nie podnosi w naszym kraju. Wyniki ligi o niczym nie świadczą. Nie startowali tam najlepsi zawodnicy z czołowych klubów muay thai w Polsce. Nie startowali tam też najlepsi kickboxerzy. A wyniki wyglądają mniej więcej tak:
Prakong Gym (muay thai) – 9 startujących, 6 wygranych
Palestra (kickboxing) – 5 startujących, 2 wygranych
Sawicki (kickboxing) – 4 startujących, 2 wygranych
Tsunami Gdańsk (kickboxing) – 1 startujący, 1 wygrany
Camel Gym (muay thai) – 2 startujących, 1 remis
Serafin (muay thai) – 2 startujących, 1 wygrany, 1 remis
Krakowiak Club (muay thai) – 3 startujących

Thai zaczął bardzo dynamicznie się rozwijać w PZKb gdy Prezesem został Andrzej Palacz.

Gdy Andrzej Palacz był prezesem trenowałem kickboxing. Nie wiedziałem wtedy co to muay thai, moi koledzy również.

...Największym zaniedbaniem wykazał się tam sędzia. [...] On po prostu nie znał zasad light albo mu tak kazali. I tak może być w PZMt gdy będzie wszystkim sie zajmowała.

Tak może się zdarzyć także na zawodach KB. Może się też zdarzyć na treningu. Był to wypadek. Akurat PZMT bardzo rygorystycznie podchodzi do obsady sędziego ringowego. Wiadomo dlaczego.

PS Przy okazji, pozdrowienia dla ozzz.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Cypis - mały powrót do podstaw w sporcie
Boks czy koszykówka to dyscyplina - dlatego nie rozróżnia się różnych formuł walki
LA, kickboxing - dziedzina dlatego startujesz w biegu na 100 m lub maratonie, a w KB w semi, full lub muay. Nie wiem jak Ci to prościej wytłumaczyć. Poczytaj może coś o systemie sportu w naszym kraju.

Tak PZMT - ogranicza do jednej formuły. A jak ktoś używa słowa polityka to kojaży mi się z jednym. Uważasz że wprowadzenie chodziarstwa do LA jest złem. Własnie w tym jest siła współczesnego sportu. Rozwijanie się. Chyba że akurat ty nie masz ochoty na to.

Andrzej Palacz Prezesem jest od marca 2005 to króciutku ćwiczysz MT może dlatego twoje braki w teorii.

Co do wypadku. Dlatego nie można organizować turniejów otwartych. Takie osoby jak ty są ignorantami. Ty nie rozumiesz, ze sport ma swoje przepisy. LIGHT-CONTACT - nie dopuszcza silnych ciosów. A na filmie widziałem ich wcześnie kilkanaście. Żadnego ostrzeżenia, Żadnej reakcji po upadku zawodnika(jak zwrocił krtoś tu uwagę nawet się nad nim nie nachylił).

I jedno pytanie dlaczego Amnat Pooksrisuk odwiedzajac Polskę jest gościem PZKb a nie PZMT. Zapraszam Cie na szkolenie przez niego przeprowadzone za tydzień w Warszawie a organizowane przez Polski Zwiąxzek kickboxingu, które odbędzie sie za tydzień w Warszawie. Dlaczego prawdziwa gala muay-thai odbedzie się w maju. Z zawodnikami z całego świata ( a nie bloku wschodniego) pod patronatem PZKb

Odpowiem Ci dlatego iż Amnat Pooksrisuk nie jest oszołomem i rozumie to co tu napisałem, a czego nie możecie wy zrozumieć.

Może kogoś obraziłem sorry, ale niestety prawda jest brutalna.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai

... mały powrót do podstaw w sporcie
Boks czy koszykówka to dyscyplina [...] LA, kickboxing - dziedzina

Na stronie PZKB [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest napisane

Charakterystyka dyscypliny [...] Kick-boxing powstał z połączenia dalekowschodnich sztuk walki ze współczesnymi sportami walki jak boks. [...] Korzenie kick-boxingu sięgają wielu wieków wstecz. Boks tajski (boks birmański) muaj thai rozwijał się na terenach współczesnej Tajlandii. Można również doszukiwać się początków kick-boxingu w starożytnej Grecji, gdzie uprawiano sztukę walki, w której można było zadawać ciosy rękami, nogami oraz stosować rzuty. Współczesna odmiana kick-boxingu rozwijała się równocześnie na trzech kontynentach - Azja, Ameryka Płn.- USA, Europa od przełomu lat 60/70-tych. Kick-boxing istnieje w Polsce od 1989 r.

Wynika z tego, że:
1. Kickboxing jest dyscypliną.
2. Jest zlepkiem, udanym, dalekowschodnich sztuk walki z min. boksem.
Ponadto:
1. Kickboxing, ten który rozwijał się w USA i Europie, nie ma korzeni w muay thai. A formuła thaiboxing została niedawno wprowadzona do kickboxingu.
2. W starożytnej Grecji rozgrywano pojedynki sportowe wg trzech reguł:
- można było zadawać tylko ciosy rękami – odpowiada to współczesnemu boksowi,
- można było stosować tylko chwyty i rzuty – współczesne zapasy,
- można było, tak jak napisałeś, równocześnie zadawać ciosy i stosować chwyty i rzuty – nazywało się to Pancration!!! Nie ma to nic wspólnego z kicboxingiem.

... prawdziwa gala muay-thai odbedzie się w maju. Z zawodnikami z całego świata ( a nie bloku wschodniego) pod patronatem PZKb

Życzę Wam aby gala się udała. Czekam na nią z niecierpliwością.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Nie nam. Jest to jeden z największych organizatorów imprez w USA. Przy jego funduszach nie ma możliwości żeby się nie udała. PZKB przyjmuje patronat o który poprosił organizator.

Czy słyszałeś żeby ktoś mówił o LA ja o dziedzinie sportu, a podział istnieje.

Szczytem głupoty jest tekst niedawno umieszczony na stronie PZMT że

PZMT - muay-thai
PZKb - (wako) - kickboxing
( na marginesie kłamstwo, gdyż PZKb wspoółpracuje również z WKA, ISKA i innymi organizacjami)


Świadczy o dziwnym fanatyzmie, oraz chyba wyraźnych kompleksach władz PZMT. Ale Pan Szlachta zdaje sobie sprawę, że organizacje w kickboxingu na całym świecie współpracują z IFMA i odwrotnie. Tylko Pan Prezes uważa że ludzie w Polsce są głupi. Chce stworzyć własny kapitał, próbując podzielić sporty walki gdzie używa się rękawic. Osobą w PZMT wpaja się mity, o kulturze, o zwyczajach by na siłę udowodnić inność, a tak naprawdę doprowadzi do tego, że będziecie wyalienowani. Będziecie rywalizować z najbliższymi nacjami za marne pieniądze. Przekonasz się ja następną organizacją do której wstąpi PZKb będzie IFMA. Polskie Związki mają prawo być członkami kilku organizacji. Czego oczywiście Pan Szlachta juz nie zdradza.


A co do wyników które podaliście z LIgi. Pewne zakłamanie

- A może podacie wyniki poszczególnych walk. Oczywiście były zwycięskie walki po stronie PZMT ale przede wszystkim gdy walczyli między sobą, a mnie chodziło o rywalizację między zawodnikami PZMT i PZKb. Tam duża przewaga PZKb. A może się mylę?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai

... PZKb - (wako) - kickboxing
( na marginesie kłamstwo, gdyż PZKb wspoółpracuje również z WKA, ISKA i innymi organizacjami)

... Przekonasz się ja następną organizacją do której wstąpi PZKb będzie IFMA.

Musicie się spieszyć z wstąpieniem do IFMA. Na stronie PZKB [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] podane jest: 31.V-08.VI - Mistrzostwa Świata Muay-Thai YFMA - Bangkok, Tajlandia. Czyżby PZKB miał zamiar brać udział w tych mistrzostwach?

A co do wyników które podaliście z LIgi. Pewne zakłamanie

- A może podacie wyniki poszczególnych walk. Oczywiście były zwycięskie walki po stronie PZMT ale przede wszystkim gdy walczyli między sobą, a mnie chodziło o rywalizację między zawodnikami PZMT i PZKb. Tam duża przewaga PZKb. A może się mylę?

Kogo masz na myśli? Wyniki podałem biorąc je ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Podałem je więc za organizatorem.
Powtórzę jeszcze raz.

Wyniki ligi o niczym nie świadczą. Nie startowali tam najlepsi zawodnicy z czołowych klubów muay thai w Polsce. Nie startowali tam też najlepsi kickboxerzy.


  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
[quote name="Cypis"]Musicie się spieszyć z wstąpieniem do IFMA. Na stronie PZKB [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] podane jest: 31.V-08.VI - Mistrzostwa Świata Muay-Thai YFMA - Bangkok, Tajlandia. Czyżby PZKB miał zamiar brać udział w tych mistrzostwach?
[quote name="Cypis"]

Z tego co mi wiadomo to po wizycie pułkownika w Polsce tylko PZKB będzie mógł z Polski brać udział w tych zawodach.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai

Z tego co mi wiadomo to po wizycie pułkownika w Polsce tylko PZKB będzie mógł z Polski brać udział w tych zawodach.

Czy ta wizyta już się odbyła?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai

Z tego co mi wiadomo to po wizycie pułkownika w Polsce tylko PZKB będzie mógł z Polski brać udział w tych zawodach.

Doooobre. Bardzo dobre. By nie powiedzieć najlepsze.
Zainteresowanych zapraszam na looknięcie na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4 pismo od góry
Zresztą - zapraszam do lektury całości

P.S. Czasem się zastanawiam skąd niektórzy biorą tak niesamowite newsy :?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Liga Muay Thai
Nie przesadzajmy z tą niesamowitością.

Gdyby ktoś napisał ... PZKB dogadała się z PZMT i nastąpi "jointventure". Pozstanie jeden związek - PZKBiMT. Stanowisko prezesa zaproponowano Panu Rafałowi Szlachcie. Jako nowy prezes, on także powołuje viceprezesa :wink: i skarbnika... to byłaby niesamowita sensacja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024