Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy ?>??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
............. zainteresowanych odsyłam do postów Pana P-14/Duncana. Wystarczy rzucić okiem, przeczytać kilka i wszystko jasne .....

http://www.fabrykasi...rch_author=P-14

http://www.fabrykasi...h_author=Duncan

Mi się już z Tobą dyskutować nie chce, zaraz założysz sobie jeszcze 2 konta i sam sobie wpiszesz głosy poparcia. :lol:

Miłej zabawy. Pozdro
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
No ja jednak czekam, aż pokarzesz "te same błędy"....


Wystarczy rzucić okiem, przeczytać kilka i wszystko jasne .....


No właśnie.... wszystko jest jasne... przede wszystkim to, że masz manię prześladowczą.
Zresztą nie mam zamiaru wdawać się w tą bezsensowną dyskusję, bo jak widać jesteś zaślepiony swoją nowoodkrytą teorią spiskową. Powodzenia 8)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
...... teoria teorią, kto będzie chciał to oceni. :wink:
I nie muszę Ci nic pokazywać. Szkoda mi na to czasu. Pozdrowienia
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
Skoro wypominasz mi jakieś błędy (rzekomo identyczne jak u Duncana) to je pokaż...
Żałosny jesteś ...
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
......... i po co się wysilasz. Umyślnie robione teraz błędy, "zeby było inaczej niż u Duncana", naprawdę niewiele już zmieniają.
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha

Jak narazie jedyny błąd jaki dostrzegłem w swoich postach to "przejŻałeś", bo właśnie mnie uświadomiono, że pisze sie przez RZ... i to chyba na tyle...:/ Tylko jakos niewiele to wnosi do calej 'sprawy'
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
:wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??

.......... tsaaaa to teraz wiemy czyim klonem jest nick "Duncan" heh.
To przypadek że piszecie tym samym schematem tekstu?
Czy poprostu masz rozdwojenie jaźni ???


Przeginasz pałe bo od stwierdzania czy koleś ma podwójne konto są moderatorzy i mają na to swoje sposoby.... :? jak wyjdzie ze masz racje to polecą bany a jak nie to ośmieszysz sie jak mało kto
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??

Przeginasz pałe bo od stwierdzania czy koleś ma podwójne konto są moderatorzy i mają na to swoje sposoby.... :? jak wyjdzie ze masz racje to polecą bany a jak nie to ośmieszysz sie jak mało kto



............. Stary to nie Allegro ;) , komu by się chciało go weryfikować i po co. Ja to zrobiłem tylko i wyłącznie na podstawie postów, pisanych identycznie przez "obu", zawsze "murem za sobą" w kazdej sprawie. Poza tym w wielu przypadkach nie da się sprawdzić adresu ip, np w neostradzie adres ip zmienia się przy każdym włączeniu internetu. Tak samo w pracy. Ja np. mam swobodny dostęp do 50-60 komputerów w firmie. I kazdy z innym adresem ip. Można by sobie szukać wiatru w polu ;) Jakoś dziwnie obaj "panowie" nie pojawili jednocześnie, odkąd zwróciłem na to uwagę? Heh teraz pewnie za moment któryś "wyskoczy" bo to napisałem. Dla mnie sprawa jest jasna. Temat nie jest warty naszego czasu. Pozdro
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
Ja nie bawie sie w detektywa ale wiele bylo przypadków podwojnego konta wiec sam jestem ciekawy jak ta sytuacja sie rozwinie (to nie forum WP gdzie takie rzeczy uchodza zawsze na sucho). Tak czy inaczej nie jestes modem i nie trzeba bylo z tym wyskakiwac gdy nie masz dowodów a tylko poszlaki. Pozdro
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ?>??
z tego co wiem to forum nie ma być używane do prowadzenia prywatnych potyczek,wojen i kłótni. jak macie cos do siebie to walcie na privy albo zróbcie sobie konferencje na gadu :roll:

a żeby nie było OT powiem tak do autora tematu. jako że jesteś 14 latkiem to fajnie by było gdybyś pochodził na treningi z jakimś kumplem , nie fajnie jest ćwiczyć z osobami o wiele cięższymi i silniejszymi.. szczególnie taki sport jak MT.chyba że jest jakaś grupa wiekowa,lub początkująca to masz problem sparingpartnera z głowy :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024