Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie cwiczyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Gdzie cwiczyc?
Witajcie,

Czesto zagladam na forum i co jakis czas coraz czesto pojawiaja sie posty z pytaniami
o sekcje danego stylu w danym miescie. Niby na kazdym z for jest przyklejony post
"Gdzie cwiczyc", ale tam informacje czesto podawane sa na odczep.

Gdy szukalem jakiejs sekcji BJJ w Warszawie to tez najpierw zajrzalem na vortal. Na forum o BJJ znalazlem linka do strony sekcji Pana Okninskiego. Wszedlem na strone. Poszukalem i znalazlem, ale zajelo mi to troszke czasu.

Pozatym, gdy chcialem isc na Muay Thai to kompletnie nie wiedzialem co zabrac na pierwszy trening. Naszczescie na Gwardi sa mili ludzie i powiedzieli mi co kupic: rekawice, szczeka (to wiedzialem, ze bedzie potrzebne), ale np. ze ochraniacze na piszczel by sie przydalo - to by mi za cholere do glowy nie przyszlo :roll:

I dzis wpadl mi do glowy taki pomysl. Gdyby zrobic strone z wyszukiwarka. Na stronie
byly by aktualne informacje o kazdej sekcji w kazdym miescie. Byly by informacje o tym co zabrac na pierwszy trening, byly by fotki sali, byly by informacje o wyposazeniu sal. Krotkie informacje o trenerach tez by sie przydaly. Jak dojechac. Jaka jest wysokosc miesiecznej skladki. Oczywiscie to wszystko mozna rozbudowac.

Glownym gwozdziem byla by wyszukwiwarka. Wpisalibysmy np. JuJitsu Warszawa i mamy liste sekcje JuJitsu w Warszawie. Dodatkowo mozemy np. sortowac za kryterium biorac np. wysokosc miesiecznej skladki, badz "wieku sekcji".

Dzieki takiej stronie w pare chwil mamy szczegolowe informacje o kazdej sekcji. W latwy sposob mozemy sobie porownac i oczywiscie wybrac. Wiemy gdzie latwiej dojechac, gdzie mamy blizej. No i co najwazniejsze co innego mozna cwiczyc w naszym miescie.

Ja np. niedawno sie dowiedzialem ze u nas w Pruszkowie mamy od cholery sekcji. Jest Judo x2, Taekwondo, Capoeira, jest Karate, jest Muay Thai. Pewnie znalazlo by sie cos jeszcze, ale skad mam wiedziec ;)

Mozliwe, ze cos takiego juz zostalo stworzone. Jesli tak, to z gory przepraszam, poniewaz szukalem i nic nie znalazlem.

Co myslicie o tym pomysle?
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
bardzo dobry pomysl, mysle ze bylby to bardzo pomocny element vortalu o SW
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Mysle ze ktos juz wpadl na cos podobnego... Jakis czas temu...
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Wiem o bazie klubow, ale to jeszcze nie to. Teraz duzo rzeczy do pisania, ale jak bede miec troszke luzu, to zabiore sie za pisanie to pokaze mniej wiecej o co mi chodzi.
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?

Mysle ze ktos juz wpadl na cos podobnego... Jakis czas temu...

O-ja....
8O
Ale sie schowało :)
Link do TEGO jest zajebiście niewidoczny.

Może należałoby to rozreklamować po różnych działach :?:
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Idea szczytna ale trochę przekombinowana. 8)
Trzeba by wciąż aktualizować, ceny by się zmieniały etc.
Jakby ktoś twierdził że baza klubów nieświeża czy coś, to z grubsza ktoś kiedyś zrobil taką wyszukiwarkę i całkiem nieźle działa :) :wink:
Na każdej stronce zazwyczaj jest telefon i mozna zapytać o resztę.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Osoba która prowadzi działalność(trener) napewno nie odpowie na odczep, a jeśli się tak przydarzy to już wiesz że u niego nie ma co szukać.
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
A czy zdarzyla sie Wam kiedys taka sytuacja?
Treningi macie we wtorki oraz czwartki. Macie czas i troszke oszczednosci, wiec postanawiacie dolozyc sobie do waszego stylu cos innego, powiedzmy bjj.
No tak, ale bjj jest tylko dodatkiem, wiec treningi musza odbywac sie w dni, ktore nie koliduja z waszymi treningami.

Najlepiej w poniedzialek, srode badz piatek. No wiec szukacie. Wchodzicie na budo i klikacie na link podany przez Liczmistrza. Szukacie klubow bjj w waszym miescie (dla uproszczenia przyjmijmy ze mieszkamy w Warszawie). No znalezlismy jakies kluby. Wchodzimy na strone szukamy terminarzu treningow. Patrzymy - bjj jest tylko we wtorki, srody i czwartki.
No nie pasuje szukamy dalej.... i tak kilka razy az znajdziemy.

A wystarczy tylko zaznaczyc:
- szukaj sekcji bjj
- w Warszawie
- w ktorej treningi odbywaja sie w poniedzialki lub srody lub piatki.

Po chwili mamy szukane przez nas informacje. Oczywiscie zastosowac mozna to rowniez w ten sposob:

- szukaj sekcji: dowolny styl
- w Warszawie
- w ktorej treningi odbywaja sie w poniedzialki lub srody lub piatki.

PS. Pytanie brzmi, czy taki mechanizm:
- jest potrzebny i go brakuje
- korzystal(-as) bys z niego

Nie pytam teraz o kombinowanie i trudne kodowanie czegos takiego...
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Fajna inicjatywa. :-) Fajna też by była mapka z zaznaczonymi sekcjami w danym mieście.
A tak swoją drogą... Y3ti, Ty nie grasz czasami w zośkę? :P
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Nie, nie gram :)
A skad skojarzenie? ;)
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Hm... Coś mi sie pochrzaniło. Wydawało m się że widziałem Twoją ksywkę na forum o zośce. :wink: Ale chyba to inaczej... Byćmoze na koderze jesteś zarejestrowany? Bo tam jest kolelś zwany KKKas, a on gra w zochę. Może od tego mi sie skojażyło, bo gadaliśmy na #cai.
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Tak to pewnie z kodera :) KODER to kiedys byla duza czesc moje zycia, ale niestety sie skonczylo.

KKKasa tez znam od dawna - stary pijak ;)

Sorka za off-topa ;)
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie cwiczyc?
Sądzę, że pomysł jest całkiem niezły... takiego czegoś faktycznie brakuje. Możnaby to spróbować zakodować zanim zacznie się rok akademicki ;> zamiast gadać lepiej robić i dać jakąś wersję beta, bo to w sumie dość niedużo roboty... ktoś jeszcze by się pisał do tego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024