Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam problem z klatką piersiową proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mlody1100
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam problem z klatką piersiową proszę o pomoc
Witam postaram się mówić zwięźle żeby można było łatwo mój problem zdefiniować i proszę o poradę. Miałem nadwagę 120kg ważyłem 184cm wzrostu, spory brzuch niezadowalająca klatka(obwisła) budowa ogólnie nie taka zła bo pewne proporcje były zachowane. Zrobiłem już 2 sesje po 8tyg(byłem zupełnym nowicjuszem i nadal jestem uczę się Ćwiczyć, podpatruje Ćwiczenia innych podchodzę do sprawy poważnie ale bez WSPOMAGACZY). Ćwiczyłem na początku od 1 - 2 godzin dziennie od pon do pt. Wszystko z głową przy odpowiedniej diecie , trening siłowy na początku każdy mięsień tylko raz w tyg potem kiedy efekty były dobre a nie działy się żadne złe rzeczy to zacząłem 2 razy każdy mięsień tygodniowo o średnim stopniu intensywności. No i tu zaczyna się mój problem. Tłuszczyk zleciał ważę teraz ok 103KG, pokazały się mięśnie na nagach na ramionach, barkach, łydkach, plecach, brzuch(no cóż tutaj jeszcze mięśni nie ma ale efekt jest zadowalający duży spadek tłuszczu i brak obwisłej skóry) ALE NIESTETY klatka piersiowa nadal jest nieestetyczna i odstaje nadal znacznie od całej postawy mojego ciała...Ćwiczenia: wyciskanie sztangi na leżąco, na siedząco kąt 30stopni potem poniżej poziomu, rozpiętki na leżąco, potem kąt 30stopni, przenoszenie sztangielek za głowę na leżąco potem kąt 45stopni, pompek na poręczach nie mogę robić gdyż jeszcze nie zrobiłem sobie poręczy. Mimo iż trochę się podniosła i nawet już nie jest galaretowata i czuć mięśnie pod tłuszczem to nadal ten tłuszcz z klatki piersiowej mi nie schodzi. Tłuszcz nie schodzi mi tak dobrze jak w stosunku do reszty ciała. Czy ma ktoś jakieś pomysły? nie wiem Ćwiczenia specjalne w tym kierunki, ponieważ wszystkie mięśnie reagują na trening wprost rewelacyjnie, regenerują się również dobrze zarówno klatka piersiowa nie wysyła sygnałów że coś jest nie tak. Tylko właśnie nie spada tłuszcz z klatki proszę o pomoc jakimiś poważnymi artykułami ale również mile widziane domowe sprawdzone pomysły. Pozdrawiam i z góry dziękuje wszystkim którzy odpowiedzą.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem z klatką piersiową proszę o pomoc
zeby stracic kg mozna wprowadzic organizm w stan ketozy
dieta polega na tym ze stopniowo obniza sie weglowodany az do 0 :thumbsup: - w tym momencie organizm czerpie energie z odlozonych zapasow, co za tym idzie - tracimy zbedne kilogramy

co do cwiczen - polecalbym profesjonalna silownie na ktorej malbys dostep do maszyn - cwiczen izolowanych - sa chyba najbardziej skuteczne na poprawe definicji
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


mlody1100
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem z klatką piersiową proszę o pomoc
Coś o tym słyszałem ale bliżej nie znane mi jest odżywianie aby doprowadzić do takiego stanu no i przede wszystkim nasuwa mi się pytanie czy mogę w takim stanie ćwiczyć. Jeżeli znasz jakieś produkty które powinienem jeść lub np. dietę może być 2 - 3 dniowa to prosiłby żebyś coś jeszcze napisał o tym więcej ale dzięki i czekam za kolejnymi poradami...

A co do profesjonalnej siłowni nie mam czasu na dojeżdżanie, ponieważ mam szkołę jedną, studia i jeszcze teraz zacząłem pracę na 3/4 etatu, budzę się rano o 6 potem o 7 ćwiczę i na 10 do pracy więc postanowiłem w domu kompletować sprzęt, po sesji kupuje wyciągi i modlitewnik ale wszystko po kolei...
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem z klatką piersiową proszę o pomoc
Dieta ketogeniczna polega na wyeliminowaniu z diety wszystkich węglowodanów. Posiłki muszą się składać tylko z białek i tłuszczów. Taki sposób żywienia prowadzi do ketozy - stanu, w którym organizm jako źródła energii używa wyłącznie własnych tłuszczów zapasowych. Wymaga to dyscypliny, bo nie wolno jeść produktów, które zawierają choć śladowe ilości węglowodanów. Dieta ketogeniczna może być stosowana przez ściśle określony czas (nie dłużej niż 3-4 miesiące) i nie przez każdego. Nie powinny stosować jej dzieci i młodzi ludzie, którzy się uczą. Jest to związane z procesami chemicznymi, które zachodzą w organizmie. Np. mózg, który czerpie energię z glukozy (powstającej z węglowodanów), w czasie tej diety jest zmuszony odżywiać się związkami ketonowymi. Ale w ten sposób pozyskuje tylko 70 proc. potrzebnej mu energii, jest więc niedożywiony. Po kilku dniach stosowania diety ketogenicznej człowiek wchodzi w stan euforyczny (tak oddziaływanie ketonów określają lekarze) - ma doskonałe samopoczucie, jest wesoły, lekki. Po 2-3 miesiącach wszystko mija. Pojawia się utrata apetytu, zmiana zapachu potu, moczu, oddechu, narasta pragnienie, senność oraz zaparcia. Dlatego podczas stosowania takiej diety konieczna jest ścisła współpraca z lekarzem, kontrolowanie pH moczu, OB itp. Gdy wyniki badań będą dobre - dietę można kontynuować, ale tylko po uzgodnieniu tego z lekarzem

zródło - poradnik zdrowie pl


zalozeniem diety jest wyeliminowanie weglowodanow a spozywanie bialka i tluszczy
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


mlody1100
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem z klatką piersiową proszę o pomoc
Dziękuje za poradę. Muszę się wybrać do lekarza bo po przeczytaniu paru artykułów stwierdzam że sam nie będę się za to zabierał ale dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024