Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama karate godło?? or something like this


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this

Ej może ktoś mi wreszcie powie co tu jest grane bo ja już nic nie wiem. Czy ludzie trenujący Karate i mający orła z pięścią na naszywce to inna organizacja niż ci mający Fuji??? I tak wogóle co się zmieniło mam nadzieję na jasne informacje na ten temat


tez bym chętnie poczytała ale jak widzisz kolego każde trudne pytanie jest tu odbierane zaraz jako atak polityczny.

Z tego co wiem krajowe OK nie chiało płacić składek do organizacji Oyamy i odeszło do innej organizacji ,a składki zostały w kraju w mieście Kraków :wink:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this
Karateka1- robisz obciach sensei Jeremiczowi.
Nie będe odpowiadał na zaczepki ze strony karateka1. Nie mam siły użerać się z tym typem. Od dłuższego czasu wszelkie moje wypowiedzi i wyjaśnienia na temat działalności OK w Polsce sa przez tego typa przeinaczane, wyśmiewane.Jest to o tyle irytujące, że moje wypowiedzi - a starałm się w nich trzymać pewien poziom (ok- post z pierdnięciem to był przejaw słabości - wybaczcie, ale po prostu pękłem :? )- zdają się nie wywierać na niego żadnego wpływu.

Niniejszym oświadczam, że w związku z sabotowaniem (tak tylko można to nazwać) przez karateka1 wszelkich dyskusji odnoszących się do Oyama Karate, z dniem dzisiejszym przestaję się wypowiadać na ten temat na naszym forum. Wszystkich ciekawych/pragnących zasięgnąć informacji na temat działalności organizacji będącej solą w oku karateka1 odsyłam do seketariatu Krakowskiego Klubu Oyama Karate


TEL. 643-50-83, 644-36-33 w.34
Biuro: Kraków, Os. Stalowe 16 b. parter (godz. 12.00-16.30)

Inne namiary na KKOK na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this
Nie wiem czemu mieszasz w to osoby trzecie to chyba obiaw bezradności i znikomej wiedzy na temat obecnej sytuacji OK. :cry:

Cały czas brak Co argumentów i jak zawsze nie potrafisz udzielić odpowiedzi na pytania ,które dotyczą OK ,a uważasz się za znawcę i obrońce tego odłamu karate.
Nikt Cie nie dyskryminuje i nie ma takiego celu, więc opanuj emocję i skorzytaj z ćwiczeń relaksujących.


Czy tak trudno Ci uwierzyć w pewne zmiany jakie zaistniały czyżby mity pekły ale nie martw się zawsze tak się dzieje, kiedy w grę wchodzi kasa :cry: .

Twoią wiedze techniczna nie kwestionuje oraz trochę gorzej z tą organizacyjną czy nie masz wrażania ,że ktos Cię wykantował :?: :wink:

Nie wszystko złoto co się świeci - pamiętaj :!:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this
Żeby już zakończyć te kłutnie:

Witam Kamil, OSU !

W wortalu Budo ludzie pisza rożne bzdury. Rownież i takie , które
przytaczasz. Szkoda na to czasu..
Jesteśmy członkami dwóch miedzynarodowych organizacji karate: OYAMA
International Karate Federatiun i World Kanreikai Karate. Nasz styl to-
OYAMA a naszym Wielkim Mistrzem jest Soshu Shigeru Oyama 10 DAN.
Zwróć się o szczegółowe wyjaśnienie do Sensei ............

Pozdrawiam, OSU !

Shihan Jan Dyduch

8)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this
a mnie ciągle interesuje kto stoi na czele tego twóru...bo chyba nie soshu Oyama któy miał iść na emeryture.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this
Kirin nichce odpisac i sie obraził na wszystkich :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this

a mnie ciągle interesuje kto stoi na czele tego twóru...bo chyba nie soshu Oyama któy miał iść na emeryture.


Ehhh... No dobra- ostatni raz: to właśnie soshu S.Oyama stoi na czele Oyama IKF.

Karateka1- jesteś żywym dowodem tego, że przed wpuszczeniem kogokolwiek do dojo powinno się wymagać przedstawienia zaświadczenia od psychologa o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów walki. :? Nie wiem co sobie rekompensujesz takim sposobem bycia, ale ja interpretuję to jako objaw wybitnie patologiczny.

...

...

...

Zażywanie soli litu MOŻE by Ci pomoglo...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this

a mnie ciągle interesuje kto stoi na czele tego twóru...bo chyba nie soshu Oyama któy miał iść na emeryture.


Ehhh... No dobra- ostatni raz: to właśnie soshu S.Oyama stoi na czele Oyama IKF.

Karateka1- jesteś żywym dowodem tego, że przed wpuszczeniem kogokolwiek do dojo powinno się wymagać przedstawienia zaświadczenia od psychologa o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów walki. :? Nie wiem co sobie rekompensujesz takim sposobem bycia, ale ja interpretuję to jako objaw wybitnie patologiczny.


Ps. Pitman jak wiedzisz nadal brak odpowiedzi i chyba sie jej nie doczekasz

...

...

...

No cóż skoro wiesz ,że taki dokument isteniej to oznacza to ,że go sam posiada o czym świadczą twoej wywody i pływanie bez odpowiedzi. Człowkie honoru raz dane słowo dotrzymuje ,a ty nadal tu jesteś czyżby te papierki to potwierdzała,że masz jakieś problemy emocjonalne i trudno Ci sie z tym pogodzić.

Zażywanie soli litu MOŻE by Ci pomoglo...


  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama karate godło?? or something like this
No cóż skoro wiesz ,że taki dokument isteniej to oznacza to ,że go sam posiada o czym świadczą twoej wywody i pływanie bez odpowiedzi. Człowkie honoru raz dane słowo dotrzymuje ,a ty nadal tu jesteś czyżby te papierki to potwierdzała,że masz jakieś problemy emocjonalne i trudno Ci sie z tym pogodzić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024