Skocz do zawartości


Zdjęcie

za wszelką cenę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

za wszelką cenę
Oglądałem so wczoraj Polsata i patrze Sylwek Stalone napierdala w worek bokserski i so mysle jakaś nowa część Rokiego?? Na odpowiedź nie czekałem długo bo narrator powiedział że to nowy program w którym Stalone i jakiś bokser ( chyba Ray Sugar Robinson) będą trenować jakiś bokserów którzy będą walczyć o 1 mln baksów. Jak dla mnie to zajebisty program i pomysł ale sądzę że to jest coś w rodzaju idola czy innego reality show i wcale nie wychowają mistrza który by miał szanse w zawodowym boksie.
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
bedzie co ogladac:)
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
Ooooo to coś ciekawego myśle że warte oglądania!!!A kiedy to leci konkretnie??? :oops: 8)
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
hehehe wreszczie coś w klimatach.....
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
Pewnie jak program bedzie miał dużą oglądalność zrobią polską wersje, wiec panowie trenowac i przygotowywac się w razie czego do castingu :)
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
ja mysle, ze wlasnie NIE TRENOWAC - w koncu to ma byc od zera do bohatera i na poczatku coby bylo realnie i dramatycznie najlepiej, zeby w ogole w worek nie umiec piescia trafic :) :):):)
  • 0

budo_saint
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
taaa ;d a w pol wersji bedzie SALETA na 1000000% jako prowadzacy ;d
i tak przy okazji to koles mowil ze 20 ? bokserow ale zawodowych tam wystapi
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
saleta bedze uczył jednego buca a goota drugiego i w końcu zamiast sie sami prać to będą mieli swoje wytrenowane marionetki :P
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
Jeszcze nie widzieliście orginału a już mówicie o polskich wersjach :D w sumie wątpie żeby była polska wersja bo sylwek z tego co wiem to pare lat knuł ten program. Fajnie będzie zobaczyć jak trenują pod okiem profesjonalistów.
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
a tak wogóle to sylwek to jest tak bardzo jakoś utytuowanym bokserem? bo ja to w sumie niewiem :) czy poprostu za rokiego dostał ten fotel :) hehe :wink:
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
ee dokladnie z tego co slyszalem to on aktorem jest LOL a nie bokserem fakt ze rocky itd ale to aktor.....
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
no wlasnie - jest medialny i pewnie o to chodzi - on sie pewnie bedzie tylko udzielal na wizji a plany treningowe i cala reszte bedzie odwalal sztab profesjonalistow :)
  • 0

budo_rigan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
A jak będzie się nazywał ten program ???I w jakich cyklach śledzone będą postępy ??? Zna ktoś już jakieś szczegóły ??????
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
hmmm mowiono gdzies ze aktorzy specjalnie przygotowuja sie do swoich rol, mozliwe ze i sylwek cwiczyl duzo przed rockim... o kims byla mowa ze do roli boksera dosc dlugo cwiczyl bo chcial zeby bylo realistycznie, ale w trakcie cos sobie chyba skrecil :P
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę

a tak wogóle to sylwek to jest tak bardzo jakoś utytuowanym bokserem? bo ja to w sumie niewiem czy poprostu za rokiego dostał ten fotel hehe

Wiadomo że sylwek nie jest bokserem tylko aktorem ale on kojarzy się głównie z rockim czyli najbardziej utytuowanym lubianym i wogóle, bokserem. Pewnie jakieś małe pojęcie o boksie ma ale tu chodzi głównie o jego twarz poza tym to jego program, być może zajmnie się przygotowaniem fizycznym.

A jak będzie się nazywał ten program ???I w jakich cyklach śledzone będą postępy ??? Zna ktoś już jakieś szczegóły ??????


Tak jak w temacie "za wszelką cene". Widziałem 2 raz tą reklame i ma być 16 zawodowych bokserów, którzy będą walczyć o 1 mln. Oraz że program pojawi się wkrótce :lol:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę

hmmm mowiono gdzies ze aktorzy specjalnie przygotowuja sie do swoich rol, mozliwe ze i sylwek cwiczyl duzo przed rockim... o kims byla mowa ze do roli boksera dosc dlugo cwiczyl bo chcial zeby bylo realistycznie, ale w trakcie cos sobie chyba skrecil :P

Ja slyszałem ze Sly cwiczył boks i chodzilo chyba o to ze cwiczył nie tylko przygotowujac sie do roli ale i wczesniej. Bo to ze cwiczyl przygotowujac sie do roli nie ulega watpliwosci
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
Pod koniec zeszlego roku, albo na poczatku biezacego, na Pro7 byla u nas taki seryjny program, gdzie Dariusz Michalczewski i Graziano Rocchigianni (starzy kumple :) ) przygotowywali dwie grupy calkiem zwyczajnych facetow do walk.

Nie o milion dolcow, nie pamietam, czy tam jakas kase dostawali, tylko tak po prostu, zeby sie sprawdzic i wyjasnic rozne zaleglosci jak facet z facetem na ringu.

Ludzie byli rozni, a to jeden drugiemu odbil laske, a to robotnik z tasmy i koles z kontroli jakosci, co sie ponoc na niego "uwzial", a to dwoch kumpli z czworki ze sternikiem, z ktorych jeden drugiego po prostu wkur... itd.

Cos ze dwa miesiace to trwalo chyba, nie pamietam. Takie... Dziwne.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę

hmmm mowiono gdzies ze aktorzy specjalnie przygotowuja sie do swoich rol, mozliwe ze i sylwek cwiczyl duzo przed rockim... o kims byla mowa ze do roli boksera dosc dlugo cwiczyl bo chcial zeby bylo realistycznie, ale w trakcie cos sobie chyba skrecil :P

Nie, chce burzyć Twojego(ani niczyjego) pojecia na temat boksu, filmu Rocky i realizmu w nim, ale powiem tylko tyle, ze marzyłbym aby kiedys, na jakims turnieju, ba, nawet na ulicy, dostac za przeciwnika takiego Balboe, który zadawałby ciosy tak jak ten na filmie.

Rocky to bajka, która ma sie nijak do rzeczywistosci, a Stalone ma tyle z boksera, ile ja z zapaśnika sumo. Nie wierze, ze kiedyś trenował boks, nie ma o tym najmnijeszego pojecia, a prowadzi ten program, bo w Stanach jest symbolem "real men" :-) , a poza tym grał w Rockym, to film o determinacji i ambicjach (czyli o tym o czym będzie ten program), bo czy o boksie to ja taki pewien nie jestem... .

Micky Rourke był zawowodwym bokserem...
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę

Nie, chce burzyć Twojego(ani niczyjego) pojecia na temat boksu, filmu Rocky i realizmu w nim, ale powiem tylko tyle, ze marzyłbym aby kiedys, na jakims turnieju, ba, nawet na ulicy, dostac za przeciwnika takiego Balboe, który zadawałby ciosy tak jak ten na filmie.


Taaaa, a ja chcialbym za przeciwnika takiego Balboe ktory nastawia szczeke na moje ciosy zeby mnie zmeczyc :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: za wszelką cenę
buehehhe taaa uwielbiam te 'walki' w filmach gdzie glowny bohater dostaje ze 2 rundy baty... przyjmuje z 20 ciosow prosto w pacynke ash nagle doznaje olsnienia i jedzie przeciwnika ash milo buehehhe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024