Skocz do zawartości


Zdjęcie

taktyczny pendrive


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_drg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

taktyczny pendrive
ostatnio gdzieś mi się rzucił w oczy artykuł o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

...PENTAGRAM PENTAdrive testowany był przez żołnierzy Wojska Polskiego w symulowanych warunkach bojowych na poligonie Akademii Obrony Narodowej w Rembrantowie. Wszystkie testy wytrzymałościowe przeszedł bez najmniejszego uszczerbku i przyjęty został na wyposażenie jednostki wojskowej w Rembrantowie. Na potwierdzenie jakości otrzymał z rąk Szefa Wydziału technicznego ppłk mgr inż. Andrzeja Adamkiewicza certyfikat potwierdzający jego wytrzymałość w tak ekstremalnych warunkach. To jedyny taki pendrive na rynku. -- CRN 10 sierpnia 2005


taktyczny pendrive jak w mordę strzelił. a i ceny są stosunkowo niewielkie.
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
Pojemność też ;-)

Co do pamięci flashowych, choć może niekoniecznie taktycznych zachwyciłem się ostatnio przejściówką SD-USB.
Standardowa karta SD (można jej użyc choćby w aparacie cyfrowym) podłączana do przejściówki wielkości pendrive'a - żadnych mega czytników obudowie, tudzież innych super specjalistycznych urządzeń zajmujących na stałe porty/sloty.
Reakcja systemów (NTkowych) jest jak na pendrive, czyli napęd wymienny, instalacja automatyczna :-)

//edit
Ale to już OT godny Knajpy, sorry :)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
Ja uzywam czegos takiego, tylko w kolorze zajebistej pomaranczy ;)

Dołączona grafika

A [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tescik tego gadzetu.
Jak widac przezyl bez szwanku pranie w pralce i upadek na beton z wysokosci 7.5 m, wiec Pentargam jednak nie jest jedynym tego typu urzadzeniem na rynku :)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
Petagrama właśnie ostatnio szukałem i... niegdzie go nie widziałem. Natknąłsie ktoś na niego ostatnio? Może w jakims sklepie netowym?

>>Akme,
prawdziwi twardziele sie nie myją i nie piroą, więc test w pralce sie nie liczy :wink: poliogon to jest dopiero full tactical :twisted: 8) :wink:
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive

Petagrama właśnie ostatnio szukałem i... niegdzie go nie widziałem. Natknąłsie ktoś na niego ostatnio? Może w jakims sklepie netowym?

Sprawdz maila:)
  • 0

budo_oliffka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:/home/oliffka
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive

Petagrama właśnie ostatnio szukałem i... niegdzie go nie widziałem. Natknąłsie ktoś na niego ostatnio? Może w jakims sklepie netowym?

Na przykład tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
>>Oliffka, dzięki za stronę, fajna. Już ją sobie dodałem. Sporo rzeczy mają.
Będę tam zaglądał 8)

>>ever,
dzięki, sprawdź priva.

pozdrawiam
.m.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
Taktyczny :) flashe to chyba wszystkie są taktyczne.
Moja karta CF z Canona została kiedyś wyprana w pralce automatycznej na 60* z wirowaniem i wybielaczem, co wcale nie wpłynęło na jej działalność. Mało tego nawet zdjęć z niej nie zmyło 8)
Dla zainteresowanych taktyczną kartą Dołączona grafika
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive

>>ever,
dzięki, sprawdź priva.

pozdrawiam
.m.


niestety nie moge wysylac prywatnych wiadomosci wiec odpisalem Ci na maila.
(sorry za prywate ale inaczej sie nie da)
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive

Pojemność też ;-)

Co do pamięci flashowych, choć może niekoniecznie taktycznych zachwyciłem się ostatnio przejściówką SD-USB.
Standardowa karta SD (można jej użyc choćby w aparacie cyfrowym) podłączana do przejściówki wielkości pendrive'a - żadnych mega czytników obudowie, tudzież innych super specjalistycznych urządzeń zajmujących na stałe porty/sloty.
Reakcja systemów (NTkowych) jest jak na pendrive, czyli napęd wymienny, instalacja automatyczna :-)

//edit
Ale to już OT godny Knajpy, sorry :)



Eeee... jak chcesz wieksze, to tez sa...
a czytnik do SD jest maly, bo sama karta jest mala - przeciez to samo mozna zrobic z kazdym typem karty Flash...
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
Jak rany..
Wiem, po prostu sobie wspomiałem, że takie istnieją i można z nich korzystać.
Wbrew pozorom większość osób ma świadomość istnienia jedynie takich "szufladkowych" czytników, ew. dołączanych kabelkiem gdzieś tam.
O takich gadżetach nie wszyscy wiedzą. Nie do wszystkich też kart takie dostaniesz o ile wiem - tej przejściówki używałem i dlatego wskazałem z nazwy typ karty.
Howgh :)
  • 0

budo_platon239
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest chyba jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem. wczoraj sobie taką jednogigabajtóweczkę do palmtopa kupiłem, jestem bardzo zadowolony, boję się tylko się o zawiaski.
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczny pendrive

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest chyba jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem. wczoraj sobie taką jednogigabajtóweczkę do palmtopa kupiłem, jestem bardzo zadowolony, boję się tylko się o zawiaski.

fakt fajne. ale wyglada dosc delikatnie wiec raczej nie dla mnie;)
kumpel ma takiego 1GB pendriva wielkosci... hm... no z polowe normalnego pena - wyglada jak breloczek do kluczy.
Do mnie jednak mimo wszystko przemawia gumowa obudowa pentagramowego pena;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024