Skocz do zawartości


Zdjęcie

W morde bo brak kasy na browara?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?
SORRY !!! a te błędy to nigdy niebyłem dobry z ortografi :oops:
  • 0

budo_strangler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?

A propo pytania czy ktos byl w podobnych sytuacjiach to ja bylem. Chodzilem do knajpy od 16 roku zycia w sumie blisko domu, te same mordy, browar chrzczonyale do przezycia. No i w te wakacje bylismy tam moze w 20 chlopa (!!!), trzeba przyznac ze troche buractwa sie tam krecilo ale zawsze grzecznie, najwyzej miedzy soba sie spierali, ja i moi znajomi spokojni studenci. Pech chcial ze czesc osob sie rozeszla no i zostalo trzech kumpli, no i przyczepilo sie do nich 18 kolesi, dwoch z moich znajomych dosc postawni (kazdy prawie 2m , 110 i 90 kg) wyrwali sie "po trupach" trzeci sie nie wyrwal i w knajpie w ktorej od 6 lat browar pil dostal ostry wpierdol. (pekniecie czaszki, uszkodzone oko, nie liczac siniakow na calym ciele)

ergo: uwazac trzeba wszedzie :]


ten dostal wpierdol ktury byl twoji kolega czy jeden z grupom gangu tego tam? bo jak drugie to ci nie wieze albo tchuzostwo wygralo.
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?
Strangler polska jezyk trudna jezyk? Chyba ze nie jestes z polski to przepraszam?
  • 0

budo_drops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:omów nie korzystam

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?

ten dostal wpierdol ktury byl twoji kolega czy jeden z grupom gangu tego tam? bo jak drugie to ci nie wieze albo tchuzostwo wygralo.


odpowiadam dopiero teraz bo mi net padl, to moj kolega oberwal, nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi z "tchuzostwem", jezeli sugerujesz ze ucieczka pozostalych dwoch kolegow nim byla to sie z toba nie zgodze, w takiej sytuacji jezeli nie jestes przeszkolony/przyzwyczajony do tego typu zachowan to w gre wchodza bardzo silne emocje: strach, panika, w tamtej sytuacji kazdy mial na glowie wlasnych napastnikow i myslal o tym zeby sie wyrwac i zycia nie stracic
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?

ja spokojnie z kumplem (pacyfista..nigdy do walki by sie nie właczył)


yogi bear to znaczy że nawet jakby dostawał wpierdol to nie pomógł bys mu to co z ciebie za kumpel...stakim nastawienie mnapewno daleko nie zajedziesz..
A co do tej bujki to jeszcze nie jeden raz bedziesz wpodobnych sytuacjach,i jak by cie trzech kolesi naparzało a twoi koledzy by stali zboku to miałbyś jakies pretensje do nich? :X
bo ja bym np.miał
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?
Mentor chłopie! Czytaj ze zrozumieniem napsiałem że byłem tam z kumplem ALE TO ON A NIE JA MA PACYFISTYCZNE NASTAWIENIE!!! Pare razy byłem w różnych gorących systuacjach i nie dawałem dupy...za to 2 moich kumpli mi nie pomogło kiedy ja tego potrzebowałem i wiesz co? Miałem do nich ogromny żal ale za to nie licze juz na jakąkolwiek pomoc ze strony kumpli.(jak pomogą to fajnie ale nie licz tylko i wyłącznie na nich to ludzie tacy sami jak każdy i tak samo mogą spanikowac wystraszyc sie itp).
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?
Jesli chodzi o kolegów to trzeba podzielić ich na dwie grupy.
Jeżeli kolega mówi ci że jest kozakiem i że nigdy nie odpuszcza to jeżeli się zesra przy pierwszej okazji to jest zwykłym popeliniarzem i nie ma co mu ufać.
Natomiast jeżeli masz dobrego kolege który nie miał nigdy nic wspólnego z przemocą i walkami oraz otwarcie mówi ci że nie umie się bić i gardzi przemocą to nie widzę nic w tym złego że ucieknie z trudnej sytuacji.

A jeśli chodzi o ten pub to przestań tam chodzić. Idź do właściciela i powiedz mu że stracił stałego klienta. Myślę że to da mu do myślenia.
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?
Już tam dawno nie chodze bo:1. lokal zszedł na psy 2. obecnie ma do niego około 1.5godz jazdy:)..ale dzięki za rade.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: W morde bo brak kasy na browara?
Jak będziesz w Warszawie i będziesz chciał pograć w billarda to zapraszam:
Ul. 17 Stycznia 52 (Okęcie)
lub
ul. Nowogrodzka 84/86 (przy hotelu Sobieski)
Tam nikt Cię nie będzie zaczepiał.
Trzymaj się.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024