Skocz do zawartości


Zdjęcie

odzywki na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kowi79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odzywki na mase
Witam.Zaczalem trenowac jakies 3 miesiace temu.Bralem do tego odzywke bialkowa olimpu.Dobrze wiem,ze nie trenowalem regularnie i tak jak potrzeba.Jak narazie trenuje w domu.Na dobra i systematyczna diete tez nie mam zbyt wiele czasu ze wzgledu na prace.Nie ma jak narazie zbyt duzych efektow,ale nie dziwie sie wcale.Czy moglby mi ktos doradzic co mozna brac,zeby troche zastapic diete i zeby jakies to efekty przynioslo?Chcialbym oczywiscie troche masy przybrac.Przez ten czas przybylo mi moze ze 2 kg.mam 30lat,186cm,73kg.Z gory dzieki.Pozdro
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki na mase
A więc ektomorfiku potrzeba Ci dużo węglowodanów, zdrowych tłuszczy oraz białka. Czyli kup Sobie gainera do tego witaminy oraz kreatyna by się przydała mono.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


kowi79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki na mase

A więc ektomorfiku potrzeba Ci dużo węglowodanów, zdrowych tłuszczy oraz białka. Czyli kup Sobie gainera do tego witaminy oraz kreatyna by się przydała mono.

jezeli chodzi o odzywianie to staram sie jesc posilki z miare duza iloscia weglowodanow tj. miedzy innymi ryz,makaron do tego jakies sosy.Zbialkiem troche jest gorzej ale uzupelnialem to odzywka.A jakiago gainera i kreatyne bys radzil?(w miare umiarkowanej cenie)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024