Skocz do zawartości


Zdjęcie

kto na mundialu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
witam,
sorki ale nei widze tam filmiku z walki roger vs jacare...moze jestem slepy ale sa tylko wywiady z nim a nie walka. mozesz blizej naprowadzic? moze przeoczylem;]
pozdrawiam
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
dzieki za link

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?

nei widze tam filmiku z walki roger vs jacare...moze jestem slepy ale sa tylko wywiady z nim a nie walka. mozesz blizej naprowadzic? moze przeoczylem;]
pozdrawiam


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?

dobre forum, najwazniejsze zawody w bjj a nikt sie nie interesuje wynikami.
filmik w finalowej open class jacare vs roger na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jak masz wyniki to podaj bez wyrzutow, a nie wygarniasz ze "dobre forum" huh
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są wyniki
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
michal ma racje... raptem kilka osob sie tym tematem interesuje z czego polowa nie wie co to mundial i gdzie sie odbywa... troche mi wstyd...

ale... czekam na relacje chlopakow z brazylii...
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
marek pasierbski jest proszony o relacje...
pawel mistewicz jest proszony o relacje...
leszek pawlega jest proszony o relacje...

fani...
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?

marek pasierbski jest proszony o relacje...
pawel mistewicz jest proszony o relacje...
leszek pawlega jest proszony o relacje...


Prosiiiiiiiimy
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
No ja dzis relacje mialem na treningu :>
Siadlo z 20 osob na okolo chlopakow i opowiadali.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
...przy ognisku i szantach.mocne -refleksyjne i umacniajace przyjazn.
  • 0

budo_pawelmistewicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
Witam wszystkich,
Ponizej zamieszczam krotka relacje z pobytu w Rio, musze sie w pracy ogarnac teraz wiec relacja nie bedzie za dluga:).

Do Rio przyjechalismy w szostke (Leszek Pawlega, Marek Pasierbski, Szymek Pawlega, Jacek Jurczynski, Tomek Rydzewski oraz Ja) na ok. 3 tygodnie przed Mundialem. Przez ten okres trenowalismy w Akademii Gracie Barra w ktorej zostalismy serdecznie przywitani przez Carliniosa oraz reszte ekipy. Treningi odbywaly sie dwa razy dziennie. Kazdy trening to 1-2 techniki + mnostwo walk na czas. Wysoki poziom i szeroki przekroj zawodnikow. Na kazdym treningu od kilku do kilkunastu czarnych pasow (m.in. Gordo, Pe de Pano, Braulio Estima, Roger Gracie, Lagarto, zawsze na macie od rana do wieczora brat Nino Schembri - ktory nic nie mowi tylko walczy lub obserwuje:), i wielu innych), duzo brazowych, purpur i multum niebieskich. W akademi trenowali rowniez zawodnicy z Japonii, Meksyku, Stanow Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii, Australii i jeszcze kilku innych panstw. Na Wszyscy intensywnie przygotowywali sie do Mundialu. Trenowalismy rowniez w Akademii Rolety, ktory jest swietnym nauczycielem oraz bardzo milym gosciem. Roleta czesto odwiedza Gracie Barra i razem trenuje z reszta czarnych pasow oraz udziela lekcji zawodnikom. Generalnie z treningow jestesmy bardzo zadowoleni, duzo sie nauczylismy i z pewnoscia gdyby nie obowiazki w stolicy to bym tam chetnie jeszcze posiedzial i potrenowal...

Na treningach w akademii moglismy rowniez obserwowac treningi zawodnikow vale tudo z GBCT takich jak: MottoSerra, Gustavo Ximu czy Babalu.

Jezeli chodzi Mundial to jest to niesamowite wydarzenia - kazdy pasjonat bjj powinien choc raz w zyciu zobaczyc taki turniej. Przez 4 dni na 6 matach przewinelo sie mnostwo zawodnikow a w czarnych pasach moglismy obejrzec czolowke swiatowa. Zabraklo moze tylko Werduma, Marcio Feitosy oraz Marcelo Garcii, ktory ogladal zawody z trybun po kontuzji reki w poprzednich zawodach. Mimo tego mielismy okazje obejrzec m.in. takie superwalki jak: 2 x Jacare-Braulio Estima, Margarida-Roger Gracie, Saulo Ribeiro-Roger Gracie, Xande Ribeiro-Roger Gracie, Jacare-Pe de Chumbo, Galvao-Jacare, Reis-Paxiao, Xande Ribeiro v Estima no i final absoluto Jacare-Roger. A takze swietne walki w brazowych i purpurowych pasach gdzie poziom jest bardzo wysoki.

Jezeli chodzi o dywizje niebieskich pasow w ktorej startowalismy (Marek i Lechu w Pena, Tomek i Ja w Medio) to poziom byl wysoki i potwierdzily sie slowa Pawla (Ert) ktory po Pan-Ams powiedzial mi, ze czolowe niebieskie pasy z brazylii wymiataja. Brazylijczycy okazali sie swietnie przygotowani kondycyjnie, fizycznie no i oczywiscie technicznie.

W pierwszej rundzie w kategorii wagowej Pena Lechu stoczyl zaciety pojedynej po ktorym przegral bodajze jednym punktem chyba 4x5. Bylo bardzo blisko, jednak w koncowce przeciwnik wykorzystywal dobrze przepisy w stojce i w sytuacji zagrozenia przed obaleniem uciekal z maty regularnie. Walka Marka byla tak zacieta ze w regulamiowym czasie nikt nie zdobyl punktow ani przewagi i Marek wygral przez wskazanie sedziego - prawdopodobnie dlatego ze w koncowce wykazal wieksza aktywnosc probujac przejsc garde przeciwnika.

W pierwszej rundzie w Medio Tomek rowniez stoczyl zacieta walke ktora zakonczyla sie remisem punktowym 0x0, ale w koncowce jego przeciwnik otrzymal przewage dzieki ktorej wygral. Nie wiem za co byla przewaga, po przeciwnik siedzial nisko w otwartej gardzie Tomka i byl bardzo pasywny. Tomek natomiast probowal sweepowac wielokrotnie ale przeciwnik przyklejl sie do maty. Ja w pierwszej walce zostalem obalony w kilka sekund, bronilem sie przed przejsciem gardy i pozniej udajac ze bede sweepowal poszedlem do dzwigni na lokiec poddajac przeciwnika.

W drugiej rundzie Marek stoczyl piekny pojedynek z brazylijczykiem w ktorym siedzial m.in. za plecami przeciwnika w stojce, az wkoncu w parterze udusil goscia kimonem tak ze tamten odplynal. Ja niestety przegralem na punkty swoja druga walke na punkty 2x7.

W trzeciej rundzie zostal tylko Marek. Po zacietej walce przegral przegral, jezeli dobrze pamietam, jedna przewaga przy wyniku 2x2.

Na drugi dzien ja wystapilem jeszcze w kategorii Absoluto i u mnie stuacja sie powtorzyla. Pierwsza walke wygralem rowniez balacha z zawodnikiem Gracie Humaita a druga przegralem na punkty 5x8. Zabraklo niewiele, bo jeszcze na 30 sekund przed koncem walki prowadzilem 5x3 i mialem boczna......

TO by bylo na tyle. Napisalbym jeszcze troche ale musze juz wracac do pracy....:)

Pozdrowienia dla Wszystkich,
Pawel
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
A ile kosztuje taki wyjazd oraz kilkutygodniowy pobyt w Brazylii?Pewnie małe pieniądze to nie są...Proszę o szczegoły i w miarę możliwości zarys strony organizacyjnej przedsięwzięcia.

Dobra relacja.Rozbudza wyobraźnię :)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?

W drugiej rundzie Marek stoczyl piekny pojedynek z brazylijczykiem w ktorym siedzial m.in. za plecami przeciwnika w stojce, az wkoncu w parterze udusil goscia kimonem tak ze tamten odplynal.


Pozornie Marek to miły i spokojny chłopak, ale zawsze wiedziałem że siedzi w nim rzeźnik ;) ;)

Gratulacje dla Was.

Z ciekawości - ile walk trzeba było stoczyć żeby dojść do finału w waszych kategoriach?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
A Lagarto startowal ?
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?

A Lagarto startowal ?

Pesado
Primeiro - Robert Drysdale - Brasa
Segundo - Fernando Marques - Fernando Boi
Terceiro - Lucio Rodrigues - Gracie Barra
Terceiro - Fabio Leopoldo - Gracie Barra
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
Gratulacje panowie, pomijam fakt, ze zazdrość mnie zżera. :wink:
  • 0

budo_pawelbjjll
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
moj mistrz byl drugi fernado boi
przegral tylko przez tak zwana vontage 2 punktami z tym samy zawodnikime co wlaczyl w sao paulo .pech:(
fernado boi niedlugo przyjezdza do polski takze bedize okazja zobacyzc go w kacji:)
  • 0

budo_pawelbjjll
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
moj mistrz byl drugi fernado boi
przegral tylko przez tak zwana vontage 2 punktami z tym samy zawodnikime co wlaczyl w sao paulo .pech:(
fernado boi niedlugo przyjezdza do polski takze bedize okazja zobacyzc go na seminarium
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: kto na mundialu?
vontage?
chyba advantage.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024