Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akrobatyka - równowaga dla BJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Akrobatyka - równowaga dla BJJ
W myśl tematu - jakiś czas temu ze znajomymi z BJJ doszliśmy do wniosku, że formy czołgane są jak najbardziej OK, ale od czasu do czasu przydało by się też porealizować Darwinowską teorię ewolucji i stanąć na dwóch nogach, a nawet pofrunąć ;) W związku z tym uruchomiliśmy grupę treningową dla akrobatów specjalnej troski i pod okiem fachowego trenera ćwiczymy sobie raz w tygodniu w niedziele salta, fiflaki, itp.

:idea:
Przechodząc do rzeczy - zaczął się okres wakacyjny i coraz częściej brakuje nam kworum. A już szczególnie brakuje go nam na najbliższą niedzielę (trening o 13:00) - umówiliśmy się z trenerem na minimalną liczbę trenujących. Koszt 10 PLN za 1,5 H, poziom trudności ćwiczeń akurat ;)

Czy ktoś chciałby spróbować ewolucji ? :)
  • 0

budo_adam w.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc

Napisano Ponad rok temu

Re: Akrobatyka - równowaga dla BJJ
Ja trenuję TKD ale nie tylko, uważam że nie wolno być ograniczonym tylko do jednego. Startowałem też 2 razy w zawodach MP sportowego jiujutsu mimo że trenuję TKD. Akrobatyka, hmm, jak najbardziej wskazana :D , ostatnimi czasy mam chopla na punkcie MMA i BJJ.
Akrobatyki uczyłem się sam na trawie :D , zapraszam na moją stronkę salta w tył od ściany, rozbicia desek po odbici się od kogoś i salto w tył i takie tam. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024