Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry rehabilitant


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Dobry rehabilitant
Czołem Mistrzowie no i Mistrzynie rzecz jasna! po wielu próbach samodzielnego odnalezienia rehabilitanta musze Was prosić o pomoc! trafiałem już do takich lamusów ze kopara opada a sprawa jest dość pilna! Mam przepukline krązka L4-czyli niestety dość popularną awarie kręgosłupa w dzisiejszych czasach. Większosć lekarzy rozkłada ręce i mówi: "to się pan doigrał: albo "i po co pan tak trenował" lub "no cóz musi się pan przyzwyczaić ze ból będzie panu towarzyszył do końca zycia" :) (to mój ulubiony) Wszyscy jak jeden brat powiedzieli do tej pory ze z moimi treningami nici i ze se sportów to tylko ultimate knajping lub ze moge zostać dyskL4dżokejem :wink:
Nie wiem co mam sam już mysleć ( a chce wierzyć ze potrenuje se jeszcze). Dlatego pytam Was czy macie moze kontakt na dobrego rehabilitanta sportowego. Najlepiej w wawie choć to nie warunek moge polecieć na swoim latającym dysku L4 do innego miasta.

Dzięki za info :)
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry rehabilitant
Współczuje, mi ciężko byłoby nie trenować i zrezygnować z tego, ale nie pomyślałeś, że skoro te "lamusy" mówią ciągle to samo to coś musi w tym być :?:

Żadnego rehabilitanta Ci nie polecę, bo nie znam, ale poszukaj dobrego, dowiedz się czy jest szansa jeszcze sobie potrenować, ale jeśli na serio nie to ratuj swoje zdrowie.
POWROTU DO ZDROWIA ŻYCZĘ :!:


Green_Lady
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry rehabilitant
Dzięki Green Lady!
Zgadzam się z Tobą że zdrowie jest tyko jedno i wiem że jeżeli nic się nie bedzie dało zrobić to z treningów nici. Napewno będzie to ciężka decyzja no ale co zrobić :cry: Na razie staram się myśleć pozytywnie :wink: Czytałem troche o operacynych metodach (np endoskopowej) wycinania przepuklin lub o dehdratacji dysku ale chce mysleć o tych metodach jako o ostateczności. Może klasyczna rehabilitacja przyniesie poprawe.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry rehabilitant
Życzę Ci z całego serducha tego :!: Myśl pozytywnie i będzie dobrze :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024