Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skretowka na kolano - konsekwencje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Skretowka na kolano - konsekwencje
Mam pytanko :wink: . Jesli ktos porzadnie zrobi skretowke na kolano,to powazne moga byc konsekwencje :) ?? Wczoraj koles mi zrobil,az tak nie bolalo potem,ale jak dzisiaj sie obudzilem to chodzic nie moge :( ! Dopiero matka ok 10 podjedzie i pojedziemy do chirurga,a Wy myslicie,ze dluga przerwe moga miec :>??Na razie mam to jakos usztywnic czy jaki chuj?? Ale mi sie cisnienie podnioslo,nienawidze miec ograniczonych mozliwosci :twisted: :twisted: :twisted: .Pozdrawiam
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Jaki odcinek nogi cię ogranicza?
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
kolano no tak . Konsekwencje moga byc rózne mniej lub bardziej powazne . Pojedz z mama do lekarza .
  • 0

budo_ula12589
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Ogólnie wszystkie kontuzje kolana sa dość ciężko wyleczalne i na pewno leczenie jest długotrwałe jesli to faktycznie kolanko-to udaj się najlepiej do ortopedy
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Juz wrocilem ze szpitala :) . Naderwanie przyczepu wiezadla kolanowego - jakos tak to szlo :?
10dni w szynie gipsowej + codziennie jakies zabiegi rehabilitacyjne.Ogolnie dupa blada z treningami,a do tego jutro mam 18stke :? . Za duzo nie potancze :) .Pzdr,thx za zainteresowanie :wink:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :drinking:
w sumie jak pech to pech :?
pzdr :)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Heh,thx :D .Jutro ojciec wraca,wiec grubo bedzie :) .Ale noga boli:|,mam nadzieje,ze szybko po zdjeciu szyny bede mogl wrocic na trening..Pzdr :wink:
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Jak chcesz miec to dobrze zaleczone to chyba lepiej powstrzymaj sie od alkoholu na 18 :roll:
Uwierz mi jak sie znieczulisz to nietrudno o wypadek. Zwłaszcza ze nie jestes nauczony jeszcze w gipsie łazic.
Jak masz naderwane to pół biedy, sie zaleczy - ale daj spokój i sie nie poruszaj.
Zwłaszcza przez 4 dni az nastąpi rychłozrost.
Dobrze by było sie wspomóc suplem ( spytaj lekarza przez telefon)
Czy bierzesz jakieś przeciwzapalne?
Jakieś Joint Therapy Plus czy inny arthryl- tak na wszelki wypadek mozna by jesc.
Zawarta w nich glukozamina nie zaszkodzi, kolagen i msn sie przyda na bank.
Pozdrowienia dla kolegi co skrętówki przeciąga :roll: wybij mu zeby.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Ja chodze do szpitala na jakies 2 bzdety:P,nie pamietam nazw :wink: . Jedno to jakas lampa,ktora nie swieci mi do kolana przykladaja,a drugie to smaruja gaze srodkiem jakims znieczulajacym,podlaczaja to do czegos,przykladaja do kolana i to takie lekkie uklucia sa:P.That`s all :) .Ogolnie noga boli,a ruszac sie nie chce,ale moja zajebista matka i siostra(ojciec dopiero bedzie za pare h) kaza np mi wyjsc z psem :twisted: i mowia,ze sie rozczulam nad soba!!No przeciez ja qrwicy dostaje,malo co siostrze nie przyjebalem i ogolnie jest wielkie HALOO,ze jestem zly itp itd...Zamiast lezec,tak jak to rano robilem,to musialem np cos posprzatac,isc na strych,bo w oczy widocznie kole,ze sobie leze i filmy na kompie ogladam :roll: . Jesli byscie cos doradzili co moge kupic bez recepty to bede wddzieczny :wink: .

Ps. Pic i tak nie pije juz od jakiegos czasu,bo sie za treningi wzialem :) ,fajnie wyszedlem na tym :) .Pzdr
  • 0

budo_---tytus---
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
no to masz pecha z tym kolanem..., a alkohol niby jak przeszkadza w treningu SW, słyszałem, że jak się ćwiczy na pakerni to szkodzi, bo białko się ścina i masa mieśniowa nie rośnie lub mniej rośnie, ale o SW nie słyszałem....
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje

jakas lampa,ktora nie swieci mi do kolana przykladaja,a drugie to smaruja gaze srodkiem jakims znieczulajacym,podlaczaja to do czegos,przykladaja do kolana i to takie lekkie uklucia sa


Cuda, panie, cuda.... :)



tytus - nie o tym mowa, czytaj uważnie
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Tytus: Jak masz treningi codzinnie i popijesz to chyba gorzej z wydolnoscia nie uwazasz :wink: ?? Z reszta ja wszelakie uzywki odstawilem..Tak po prostu :) .Wiecej jakos powera mam teraz 8) :) .Fuck,ale mnie ta noga boli:/.Dobra,wlacze sobie jakis film,bo ojciec za 1h wroci i bedzie pewnie o cos sie przypieprzal znajac zycie :) .Pzdr
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
No żeby jeden nie doczytał to bym zrozumiał :?
Kto Ci mówi że masz nie pić alkoholu? :roll:
Napisałem wyraźnie że skoro masz 18-stke w drugio dzień po wypadku to na tej osiemnastce lepiej sie nie zapraw bo nawet jak nie spadniesz ze schodów to alko znieczula :) i dezorientuje wiec łatwo cos sobie zrobić.
Ja z podobnej " błahostki" z własnej głupoty ( twardy byłem :roll: ) dorobiłem sie problemów większego kalibru.
I ciągne to juz 1,5 roku.
Kiedyś ine wyobrażałem sobie dnia bez treningu, teraz nie robie nic od ponad roku i nic na to nie poradze.
Dla mamy gratulacje za troskę o synka.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
No niestety kobieta zmienna jest :) .Raz ma to gdzies,a potem mnie opieprza,ze wstaje i jak cos chce to mam ja zawolac i mi przyniesie 8O .Ojciec juz jest,po kolacyjce jestesmy,jest spoko :D . Jakos nawet ochoty na piwko nie mialem :) .Dzisiaj pierwszy raz dziczyzny sprobowalem i musze przyznac,ze za mocna jest :wink: . Najgorsze,ze to kolano mnie tak jakby co raz bardziej napie..boli :) .Moze zagadam jutro z kims tam i mi przepisza jakies srodki przeciwbolowe...ze zwiazkiem THC :) :) <=joke :wink: . Dobrej nocy zycze,pzdr :wink:
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skretowka na kolano - konsekwencje
Konsekwencje po skrętówce... u mnie czwarty miesiąc bez treningów, 3 tygodnie w gipsie, 3 dni w szpitalu, naderwane więzadła i ogólnie wielka lipa nie wiadomo czy wogóle będę mógł dalej trenować.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024